Site icon Servis Numaraları

Küçükçekmece Klima Servisi

Küçükçekmece Klima Servisi Telefon Numarası
Küçükçekmece Klima Servisi Telefon Numarası

Küçükçekmece Klima Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde bulunan servisimiz yani Küçükçekmece klima servisi telefon numarası 0 212 967 60 16 – 0 506 0 20 30 48‘dir. Ayrıca telefon dışında WhatsApp numaramızı arayarak servisimizden yararlanabilirsiniz. WhatsApp üzerinden Çağrı merkezimize mesaj yollayarak klima servis hizmeti alabilirsiniz. Küçükçekmece klima servisi olarak klimaların arızalarında, klima bakımı işlemleri için, klima montajı istekleriniz konusunda yardımcı olmaktayız. Ayrıca klima gaz dolum işlemi, İhtiyaç halinde klima yedek parçası temini ve montajı işlemi servisimiz tarafından yapılmaktadır, klima sökme takma işlemi Ayrıca klimanın sökülerek bir başka yere montajı işlemede servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Klima Servisi Çalışma Saatleri

Öncelikle belirtmeliyim ki çalışma saatlerimiz haftanın her günü ve yılın 365 günü devam etmektedir. Ayrıca her saat hizmet vererek günün 24 saati çalışır durumda beklemekteyiz. Bunu açıkladıktan sonra genel ve acil servis olarak iki türlü çalışma Şeklimiz bulunmaktadır. Genel hizmet başlangıcımız Her gün sabah 7 ile başlar ve 22 saatlerinde biter.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Klima Servisi

Küçükçekmece Klima Servisi Telefon Numarası

Bu hizmete ek olarak acil klima servisi hizmeti vererek 7/24 servis hizmeti alabilirsiniz. Zaman kısıtlaması olmaksızın her saat servisimiz hizmet vermektedir. Acil klima servisi hizmetimiz özellikle evinde hasta bulunduran ve ufak çocuklu ailelerin her an klimanın sağladığı faydalardan yararlanması amacıyla hizmete alınmıştır. Her saat acil klima servisimiz Çağrı merkezimizi arayarak veya WhatsApp üzerinden mesaj yollayarak servis hizmeti alabilirsiniz.

Klima Çeşitleri Ve Özellikleri

En yaygın olarak kullanılan klims çeşidi duvar tipi klimalardır. Duvar tipi klimalar ücret açısından düşük olduğu için yaygın olarak kullanılmaktadır. Duvar tipi klimalar tek bir odanın soğutulması ya da ısıtılması işlemini görürler. Duvar tipi klimalar büyük ve geniş alanlar için yetersiz kalır. Duvar tipi klimalarının yetersiz kaldığı alanlarda salon tipi klimalar çalışmaktadır. Salon tipi klimalar duvar tipi klimalara nazaran daha geniş ortamlarda iklimlendirme işlemi yapabilirler.

Salon tipi klimalar genel olarak büyük ortamlarda çalıştırılmaktadır. Bu iki klima çeşidini dışında kaset tipi klimalarda bulunmaktadır. Duvar tipi klimalar ve salon tipi klimalar tek bir odayı iklimlendirilmek için çalışan klima çeşitlerindendir. Fakat daha fazla odanın iklimlendirme işlemi için yetersiz kalırlar. Birçok odanın iklimlendirme işlemi kaset tipi klimalar yolu ile gerçekleşir. Duvar tipi klimalar salon tipi klimalar ve kaset tipi klimaları hepsinin ortak özelliği dış ünitelerinin olması ve bina dışarısına monte edilmesidir. Kaset tipi klimalar salon salon tipi ve duvar tipi klimalardan farklı olarak birçok odada tavana monte edilerek çalışır.

Küçükçekmece Klima Servisi Hizmetleri

En başında da bahsettiğimiz gibi Küçükçekmece klima servisi olarak Klima arızalarında danışabilirsiniz ve teknik hizmet alabileceğiniz servistir. Servisimiz için duvar tipi klimanın ya da diğer klima çeşitlerinde meydana gelen arızalarda çağrı merkezimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Ayrıca her çeşit klimanın klima bakım işlemi servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Klima montajı işlemi yapılan bir diğer hizmetinizdedir. Klima montajı işlemi ücreti klimanızın özelliğine ve klimanın monte edileceği yere göre değişmektedir. Klimanızın özelliğini ve montajının yapılacağı yer ile ilgili bilgiyi çağrı merkezimiz ile paylaşın ve klima montajı fiyatı alın. Klima montajı klima arızaları bakma ve klima bakımı işlemlerinden bahsettik Peki sadece bu işlemlerimi yapmaktayız Tabii ki hayır. Küçükçekmece klima servisi olarak klima gaz dolum işlemi de gerçekleştiriyoruz. Klimalarda yeterli gaz olmadığında klimalar gerekli soğuğu ortama yaramazlar. Bu nedenle klimalarda yeterli gaz bulundurulmalıdır.

Klima sökme takma ve taşıma işlemi

Ayrıca taşınma sırasında klimaların sökülerek tekrar taşındıkları eve ya da işyerine monte edilmesini isteyen müşterilerimiz için klima taşıma işlemi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Aynı şekilde klima montajında olduğu gibi klima sökme bir yere taşıma ve klimanın montajı işlemi için öncelikle klimanın özelliği klimanın döküleceği bina özellikleri ve klimanın montajını yapılacağı binanın özellikleri olmak üzere birçok bilgi klima taşıma işlemi için yeterli ücreti belirler. Klima taşıma ücretimi Çağrı merkezimizi arayarak gerekli bilgileri müşteri temsilcilerimizle paylaşarak öğrenebilirsiniz. Küçükçekmece klima servisi olarak iletişim numaramız ve WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçip istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Klima Arıza Tamiri Montaj İşlemleri

Klima teknik servis hizmetleri Sunan firmayız. Servisimiz her türlü klima konusunda uzmandır. Kaset tipi klimalar duvar tipi klimalar ve benzeri salon tipi klimalarda uzmanlık sunmaktayız. Klima kurulumu işlemi yani klima montajı işlemi itina ile servisimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca servisimiz klima söküm işlemi de gerçekleştirmektedir. bunlarla birlikte klima arızalarının tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılan hizmetlerden bir tanesidir. Klima bakımı işlemi her yıl yapılması tavsiye edilen işlemlerden bir tanesi. Klima bakımı işlemleri için servisimizi arayabilirsiniz
Kaset tipi klima montajı nasıl yapılır gibi sorularla gelen müşterilerimiz olabiliyor. Salon tipi klimanın montajını nasıl yapılacağı ayrıca duvar tipi klimanın montajını yapılma durumu gibi sorular sorulabilir. Ekip arkadaşlarımız montaj işlemini en iyi şekilde yapacaktır. klima montajında önemli olan konulardan bir tanesi klima içerisinde bulunan gazın kaçırılmamalıdır. Eğer klimanın içerisindeki gaz giderse tekrardan gaz dolumu gerekebilir. Gaz dolumu da oldukça külfetli bir işlemdir.

Klima tamir montaj gaz dolumu

Klima Montaj ve Demontaj Fiyatları

Klima montajı fiyatlarımız klimanın özelliği ve niteliğine bulunduğu yere göre değişmektedir. Bakır boru ihtiyacının ne kadar olduğu klimanın gaza ihtiyacım olup olmadığı montajı etkileyecek hususlardandır. Ayrıca klima dış ünitenin asıl montajı yapılacağı önemli bir durumdur. Dış üniteler bazı zorlu durumlarda yer alabilir. Tehlikeli montaj işlemlerinin olmaması için güvenli bir şekilde montajın yerine getirilmesi gerekir. Klimanın bir yerden sökülüp başka bir yere monte edilmesi de müşterilerimizin talep ettiği hizmetlerden. klimanın sökülüp başka bir yere takılması gibi işlemler ekip arkadaşlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. Klimaların iç ünitelerin montajı da dış ünitelerini montajı gibi bilgi gerektiren işlemlerdendir.

Klima arızalarının tamiri bakımı gibi hizmetler servisimiz tarafından itina ile sunulmaktadır. Klima soğutmuyor gibi bazı problemler müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşıyor. Muhtemeldir ki klimanın soğutmaması işleminde gerekli gazın klimada olmaması nedendir. Klima gaz dolumu ile yeterli gaz klimaya yerleştirilir ve soğutma işlemi tekrardan başlar. Bunun dışında bazı klima içerisinde yaşanan arızalarda klimaların çalışmamasına neden olabilir.klima içerisinde bulunan bir parçanın bozulması nedeniyle görevini yerine getiremez. Bu nedenle de klimalar yeterli verimi vermez ya da hiç çalışmaz. Bu tür durumlarda yedek parça değişimi ihtiyacı olabilir. Ekiplerimiz tarafından değiştirilen parça 1 yıl servis garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Klima teknik hizmetleri en iyi şekilde en kaliteli şekilde uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. İletişim numaramızdan bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima tamircisi olarak görev yaptığımız her alanda en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışıyoruz. Klimalar özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılırlar. yaz aylarında klima bakımı klima arıza tamiri gaz dolumu gibi birçok hizmet müşterilerimiz tarafından yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Her bölgede arzu edilen teknik düzeyi Üstün klimacı tabiriyle müşterilerimiz bize ulaşmaktadır.

klima bakım temizlik arıza tamiri ücretleri

En Sık Yaşanan Problemler

En çok yaşanan klima problemlerinden bir tanesi de klima su damlatıyor neden olur. Klima kumandası çalışmıyor nasıl tamir edilir. Klimanın onarımı nasıl yapılır. Klima temizleme işlemi nedir klima bakımından farkı nedir. İstanbul klima firmaları gibi birçok arama internet üzerinde müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır. Servis olarak klima ile ilgili arızamızda yaşadığımız diğer problemlerde iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Malumunuz 3 nitelikli klima var kaset tipi klimalar. Salon tipi klimalar ve duvar tipi klimalar bulunmaktadır. Kullanım şekillerine ve ihtiyaca göre klimalarının çeşitleri ve özellikleri değişmektedir. İklimlendirme sistemlerinin en önemli değerli makineleridir. Soğutma işlemi gaz sayesinde olur. Yeterli gazın içeride bulunmaması nedeniyle soğutma işlemi gerçekleştirilmez. Ayrıca herhangi bir şekilde elektrik gitmemesi gibi durumlarda da kıymanın arızalandığını düşünebiliriz. Klimanın su damlatması özellikle bunu aşırı derecede yapması da arızaların birini diğer nedenidir. Bu tür problemlerde servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Bölgenin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için iletişim numaramızdan bizi arayın ve müşteri temsilcimiz ile görüşün. İletişim numaramızdan bizi arayarak müşteri temsilcimize arızanız bakım ihtiyacınız veya temizleme gaz dolumu gibi arzu ettiğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz.

Exit mobile version