Site icon Servis Numaraları

Küçükçekmece Vaillant Servisi

Küçükçekmece Vaillant servisi telefon numarası
Küçükçekmece Vaillant servisi telefon numarası

Küçükçekmece Vaillant Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde Küçükçekmece Vaillant Servisi telefon numaramız 0 212 967 60 16’dir. Hizmet veren Vaillant Servisi olarak hem kombi hem de klimalara hizmet veriyoruz. Vaillant kombi arızalarında ya da Vaillant klima arızalarında servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Bu telefon numarasını arayarak müşteri temsilcimiz ile görüşerek servis kaydı açabilirsiniz. Ustalarımız aynı gün size hizmet vermek üzere servisinize gelirler. Ayrıca ekip arkadaşlarımız servisinize gelmeden önce telefon ederek müsait olup olmadığınızı soracaktır. Servisimiz petek temizliği işlemi yapmaktadır. Petek temizliği hizmeti ile ekip arkadaşlarımız gelerek arızanızın tamiri işlemi de gerçekleştirebilir. Kombilerde bakım işlemi de itina ile yapılan işlemlerden biridir.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Isıtma Sistemleri Servisi, Vaillant Servisi

Teknik Servis ve Yedek Parçalar

Küçükçekmece genelinde kombilerde çeşitli arızalar yaşanabilir bu arızaların giderilmesi için Vaillant kombi yedek parça ihtiyacı olabilir. Vaillant kombilerin anakartında bir arıza meydana gelebilir. Vaillant kombi su alma vanası bozuldu. Vaillant kombi su kaçırıyor. Vaillant kombi ısıtmıyor. Kombi sıcak su sorunu nasıl düzeltilir. Kombi göstergeleri çalışmıyor. Kombi arıza ışığı yanıyor. Kombimi reset attım fakat çalışmadı. Kombi servisi ne kadar ücret alıyor. Küçükçekmece Vaillant Kombi Servisi servis ücreti var mı. Küçükçekmece Vaillant yetkili servisi telefonu kaç. Vaillant kombi yedek parça satışı nerede. Bazı durumlar da teknik servis hizmeti sırasında değişen yedek parça ihtiyacı olduğu durumda temin ve montajı yapmaktayız. Teknik ekiplerimiz konusunda uzmanlardan oluşmaktadır.

Vaillant kombi servisi

İletişim Numaramız: 0 506 020 30 48

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız. Yılın tamamında servisimiz açıktır. 365 gün servisimiz resmi tatil günlerinde de servimiz çalışmaktadır.

Vaillant servisi telefon numarası dokun ara

Vaillant Servisi çalışma Saatleri

Küçükçekmece’de bulunan Vaillant servisimiz çalışma saatleri olarak yılın 365 Gün 24 saat çalışmaktadır. Telefon ederek müşteri temsilcilerimize her zaman ulaşabilirsiniz. Sahada çalışan ekibimiz ise 7/24 esasına göre çalışmakla birlikte sabah işe başlama saati 07 00 akşam iş paydosu 22 00. Bu saatler içerisinde yoğun olarak ekiplerimiz sahada görev yapmaktadır.

Vaillant Teknik Servis

Vaillant klima servisi

Küçükçekmece bölgesinde Vaillant klimalara da servis hizmeti vermekteyiz. Klima için Tamir ihtiyacınız var ise servisimizi arayabilirsiniz. Klima gaz dolumu klima bakımı ve ve benzeri klimalar nasıl problem servisimiz tarafından düzeltilebilir. Kombi ustası olarak ve klima ustası olarak en az 10 yıl tecrübeli ekip arkadaşlarımız servisinize geleceklerdir. Kombilerde meydana gelen çeşitli arızalar ise şöyledir. Kombi sıcak su vermiyor. Petekler Kombi çalıştığı halde ısınmıyor. Kombi petekleri su kaçırıyor.

kombi servisi hizmetleri

Kombinin göstergeleri çalışmıyor. Vaillant kombi kodu gösteriyor. Vaillant kombi arızaları nasıl düzeltilir. Vaillant kombi reset atma işlemi nasıl yapılır. Kombi reset işlemi yaptım ama kombinin çalışmadı ne yapabilirim. Vaillant kombi en yakın servis neresi. Küçükçekmece Vaillant yetkili servisi değiliz. Küçükçekmece Vaillant Servisi olarak Küçükçekmece ilçesinin tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz. Vaillant kombi garantisi olan cihazlar için servis hizmeti sunamıyoruz. Vaillant Kombi garantisi dolmuş cihazlar için Küçükçekmece Vaillant Servisi için hizmet veriyoruz.

Exit mobile version