Site icon Servis Numaraları

Maltepe Klima Servisi

Maltepe Klima Servisi Telefon Numarası
Maltepe Klima Servisi Telefon Numarası

Maltepe Klima Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Maltepe İlçesinde hizmet veren Maltepe klima servisi telefon numarası 0 216 563 60 16‘dir. Servisimiz Ayrıca WhatsApp numarası üzerinden mesajlar yoluyla Çağrı merkezine ulaşılabilir. WhatsApp’tan mesaj yollayarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Maltepe klima servisi olarak klima bakımı, klima montaj işlemi, klima sökme takma taşıma işlemi, klima gaz dolumu işlemi ve benzeri birçok arıza bakım ihtiyaçları için servisimizi arayabilirsiniz.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Klima Servisi Çalışma Saatleri

İstanbul ili Maltepe İlçesinde verdiğimiz hizmette çalışma saatlerimiz şu şekildedir. Öncelikle her sabah 07 00 saatinde göreve başlıyoruz. Akşam 22 00 saatinde görevi sonlandırıyoruz. Resmi bayramlarda ve dini bayramlarda açığız ve çalışıyoruz. 1 ocak yılbaşı 15 Temmuz ve diğer devletin resmi tatil günlerinde 1 Mayıs gibi günlerde servisimiz açıktır çalışmaktadır.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Klima Servisi

Maltepe Klima Servisi Telefon Numarası

Servisimiz Ayrıca acil klima servisi hizmeti vermektedir. Her saat servisimize ulaşarak nöbetçi ekiplerimizi servisimiz için size yönlendiriyoruz. Acil klima servisi ekibi 7/24 günün her saati haftanın her günü çalışmaktadır.

Maltepe Klima Servisi Müşterilerimizden Gelen Arıza Bildirimleri

Müşterilerimizden gelen arıza bildirimleri Maltepe klima servisi olarak Klima konusunda nasıl arızalar yaşandı bilgisi tarafımıza iletilmektedir. Özellikle müşterilerimizin şikayetleri şu şekilde. “Klimam soğuk üflemiyor, Klima sıcak üflemiyor, klima çalıştırdığımızda su damlatıyor, klima bakır boruları hasarlı delinmiş gaz kaçırıyor”. Klima montajı yanlış yapılmış tüm gaz kaçtı. Klimaya gaz dolumu yapıyoruz ama gaz hemen bitiyor. Klima çalıştığında elektrik şalteri atıyor.

teknik servis kombi klima arıza müşteri memnuniyeti

Bu ve benzeri klima arızaları için teknik destek Maltepe klima servisi olarak elinizin altında. Servisimiz klima bakımı işlemi için özellikle Yaz ayları öncesinde yoğun bir mesai harcamaktadır. Klima bakım işlemi hem insan sağlığı açısından önemli hem de klimanın uzun ömürlü çalışabilmesi için gerekli bir işlemdir. Klima bakımı sırasında klimanın filtresi çıkartılır temizlenir ve ilaçlanır. Klimanın iç ünitesinin dış konsolu temizlenir ve ilaçlanır. Klima bakımında dış konsol ilaçlanır. Ayrıca klimanın diş ünitesi kontrol edilir gaz kaçağı olup olmadığı bakılır yeterli gaz bulunup bulunmadığı kontrol edilir.

Klima Çeşitleri Ve Bu Klimalarının Özellikleri

İklimlendirme alanında en önemli aletlerden biri klimalardır. Klimalar sıcak ortamları soğutmak soğuk ortamları ise ısıtmak için çalışan elektrik ve gaz yardımıyla bu işlevi yerine getiren aygıtlar dır. Klimalar ortama göre yapmaları gereken işleve göre üçe ayrılırlar. Bu çeşitlerinden en çok kullanılan ve en fazla satın alınan klima çeşidi duvar tipi klimalardır.

Kombi arızası ve klima arızasında 1 yıl servis garantisi v.eriyoruz

Duvar tipi klimalar özellikle sıradan vatandaşlarımız kullanmaktadır. Duvar tipi klimalar adı üstünde duvara monte edilen ve tek odada çalışan klima modelleridir. Duvar tipi klimalar gibi tek oda için çalışan salon tipi klimalarda bulunmaktadır. Salon tipi klimalar duvar tipi klimaların yapamayacağı büyük geniş ortamları iklimlendirme işlemi için kullanılırlar. Çalışma alanları daha geniştir. Duvar tipi klimalar ile salon tipi klimalar aynı mantıkta tek bir odayı iklimlendirme işlemi gerçekleştirirler.

Bu 2 klima çeşidi dışında üçüncü klima modeli ise kaset tipi klimalardır. Kaset tipi klimalar özelliği bakımından diğer iki klima çeşidine nazaran tek bir odada değil dairenin tamamında Hatta işyerinin tamamında kullanılabilir. Kaset tipi klimalar iç ünite ve dış ünite olmak üzere yine aynı şekilde duvar tipi klimalar ve salon tipi klimalar gibi aynı parçalardan oluşur. Kaset tipi klimalar duvara monte edilmez tavana monte edilir. Salon tipi klimalar buzdolabı çamaşır makinesi gibi montajı olmayan bir mobilya görünümünde yerleştirilir. Duvar tipi klima için servis hizmeti ve salon tipi klimalar için ve kaset tipi klimalar için Maltepe Klima servisi olarak hizmet vermekteyiz

Maltepe Klima Servisi Hizmetleri

Maltepe İlçesinde hizmet veren klima servisi misin hizmetleri şu şekildedir. Her çeşit marka ve model Klima için servis hizmeti veriyoruz. Modeli ve markası ne olursa olsun Maltepe klima servisi olarak hafızanızı düzeltiyor. Gerekli klima yedek parçasını Temin ederiz klimanızı monte ediyoruz. Ayrıca klimanızı takılan yedek parça bir yıl bozulmazlık garantisi ile servisimiz tarafından garanti altına alınmıştır. Servisimizi çağırdığınız ve bir parça Monte ettirdiniz.

klima arıza bakım onarım hizmetleri

Eğer takılan klima yedek parçası aynı sorunu Size yaşatırsa ücretsiz olarak servisimiz sorununuzu çözmektedir. Klima arızalarının tamiri hizmeti verdiğimiz gibi Yeni alınmış klimaların montajı işlemi de Maltepe klima servisi olarak tarafımızdan yapılmaktadır.

Çağrı Merkezi İletişim Hizmetlerimiz

Müşteri temsilcimizle iletişime geçtiğinizde klimanızın montajı için yerini ve klimanızın çeşidi ve modelini söyleyerek klima montajı ücreti ne kadar öğrenebilirsiniz. Klima montajı ile birlikte bazı müşterilerimiz klimalarının bir yerden bir yere taşınması işlemi için servis açtırmaktadır. Klima taşıma işlemi şu şekilde gerçekleşir. Klima taşınma işlemi öncesi Çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimize taşınması istenen klimanın modelini ve özelliklerini bildiriniz. Ayrıca müşteri temsilcimize klimanızın takılı olduğu ve taşınması istenen yerin bilgilerini veriniz. Bununla birlikte klimanın montajının yapılacak yeni yerin bilgilerini veriniz. Bu bilgiler ışığında klima taşıma işleminizin ne kadar ücrete tabi olacağı ortaya çıkacaktır. Maltepe klima servisi olarak her gün teknik ekip olarak çalışan arkadaşlarımız ve Çağrı merkezindeki müşteri temsilcilerimiz ile birlikte size en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İletişim numaramızı arayarak veya WhatsApp üzerinden servisimize Çağrı merkezimize ulaşarak servis hizmeti alabilirsiniz.

Klima Arıza Tamiri Montaj İşlemleri

Klima teknik servis hizmetleri Sunan firmayız. Servisimiz her türlü klima konusunda uzmandır. Kaset tipi klimalar duvar tipi klimalar ve benzeri salon tipi klimalarda uzmanlık sunmaktayız. Klima kurulumu işlemi yani klima montajı işlemi itina ile servisimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca servisimiz klima söküm işlemi de gerçekleştirmektedir. bunlarla birlikte klima arızalarının tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılan hizmetlerden bir tanesidir. Klima bakımı işlemi her yıl yapılması tavsiye edilen işlemlerden bir tanesi. Klima bakımı işlemleri için servisimizi arayabilirsiniz
Kaset tipi klima montajı nasıl yapılır gibi sorularla gelen müşterilerimiz olabiliyor. Salon tipi klimanın montajını nasıl yapılacağı ayrıca duvar tipi klimanın montajını yapılma durumu gibi sorular sorulabilir. Ekip arkadaşlarımız montaj işlemini en iyi şekilde yapacaktır. klima montajında önemli olan konulardan bir tanesi klima içerisinde bulunan gazın kaçırılmamalıdır. Eğer klimanın içerisindeki gaz giderse tekrardan gaz dolumu gerekebilir. Gaz dolumu da oldukça külfetli bir işlemdir.

Klima tamir montaj gaz dolumu

Klima Montaj ve Demontaj Fiyatları

Klima montajı fiyatlarımız klimanın özelliği ve niteliğine bulunduğu yere göre değişmektedir. Bakır boru ihtiyacının ne kadar olduğu klimanın gaza ihtiyacım olup olmadığı montajı etkileyecek hususlardandır. Ayrıca klima dış ünitenin asıl montajı yapılacağı önemli bir durumdur. Dış üniteler bazı zorlu durumlarda yer alabilir. Tehlikeli montaj işlemlerinin olmaması için güvenli bir şekilde montajın yerine getirilmesi gerekir. Klimanın bir yerden sökülüp başka bir yere monte edilmesi de müşterilerimizin talep ettiği hizmetlerden. klimanın sökülüp başka bir yere takılması gibi işlemler ekip arkadaşlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. Klimaların iç ünitelerin montajı da dış ünitelerini montajı gibi bilgi gerektiren işlemlerdendir.

Klima arızalarının tamiri bakımı gibi hizmetler servisimiz tarafından itina ile sunulmaktadır. Klima soğutmuyor gibi bazı problemler müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşıyor. Muhtemeldir ki klimanın soğutmaması işleminde gerekli gazın klimada olmaması nedendir. Klima gaz dolumu ile yeterli gaz klimaya yerleştirilir ve soğutma işlemi tekrardan başlar. Bunun dışında bazı klima içerisinde yaşanan arızalarda klimaların çalışmamasına neden olabilir.klima içerisinde bulunan bir parçanın bozulması nedeniyle görevini yerine getiremez. Bu nedenle de klimalar yeterli verimi vermez ya da hiç çalışmaz. Bu tür durumlarda yedek parça değişimi ihtiyacı olabilir. Ekiplerimiz tarafından değiştirilen parça 1 yıl servis garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Klima teknik hizmetleri en iyi şekilde en kaliteli şekilde uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. İletişim numaramızdan bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima tamircisi olarak görev yaptığımız her alanda en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışıyoruz. Klimalar özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılırlar. yaz aylarında klima bakımı klima arıza tamiri gaz dolumu gibi birçok hizmet müşterilerimiz tarafından yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Her bölgede arzu edilen teknik düzeyi Üstün klimacı tabiriyle müşterilerimiz bize ulaşmaktadır.

klima bakım temizlik arıza tamiri ücretleri

En Sık Yaşanan Problemler

En çok yaşanan klima problemlerinden bir tanesi de klima su damlatıyor neden olur. Klima kumandası çalışmıyor nasıl tamir edilir. Klimanın onarımı nasıl yapılır. Klima temizleme işlemi nedir klima bakımından farkı nedir. İstanbul klima firmaları gibi birçok arama internet üzerinde müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır. Servis olarak klima ile ilgili arızamızda yaşadığımız diğer problemlerde iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Malumunuz 3 nitelikli klima var kaset tipi klimalar. Salon tipi klimalar ve duvar tipi klimalar bulunmaktadır. Kullanım şekillerine ve ihtiyaca göre klimalarının çeşitleri ve özellikleri değişmektedir. İklimlendirme sistemlerinin en önemli değerli makineleridir. Soğutma işlemi gaz sayesinde olur. Yeterli gazın içeride bulunmaması nedeniyle soğutma işlemi gerçekleştirilmez. Ayrıca herhangi bir şekilde elektrik gitmemesi gibi durumlarda da kıymanın arızalandığını düşünebiliriz. Klimanın su damlatması özellikle bunu aşırı derecede yapması da arızaların birini diğer nedenidir. Bu tür problemlerde servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Bölgenin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için iletişim numaramızdan bizi arayın ve müşteri temsilcimiz ile görüşün. İletişim numaramızdan bizi arayarak müşteri temsilcimize arızanız bakım ihtiyacınız veya temizleme gaz dolumu gibi arzu ettiğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz.

Exit mobile version