Site icon Servis Numaraları

Maltepe Kombi Servisi

Maltepe Kombi Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Maltepe ilçesi Maltepe kombi servisi olarak iletişim Telefon numaramız 0 506 0 20 30 48‘dir. Telefon numaramızı arayarak kombi arıza tamiri, petek temizliği işlemi ve kombi bakımı gibi hizmetleri alabilirsiniz. Servisimiz uzman ekip arkadaşlarından oluşmaktadır. Maltepe ilçesinin tüm mahallelerinde ve bölgenin tamamında sizlere hizmet sunmaktayız. Ayrıca Maltepe bölgesinde atölyemizde bulunmaktadır.
Çalışma saatlerimiz ve çalışma günlerimiz.

Maltepe kombi servisi telefon numarası
Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Teknik Servis Çalışma Saatleri ve Günleri

Maltepe kombi servisi olarak haftanın 7 günü sizlere hizmet sunmaktayız. Hafta sonu cumartesi ve Pazar günleri de servis hizmeti sunuyoruz. Ayrıca servisimiz sabah 08.00 ile akşam 21 00 saatleri arasında sizlere hizmet sunmaktadır. Resmi tatil günlerinde ve dini bayramlarımız da da Maltepe kombi servisi açıktır ve sizlere hizmet sunmaktayız.

Kombi Teknik Servisi telefon numarası

Maltepe Teknik Servisi Kombi Hizmetler

Kombilerde meydana gelen çeşitli arızalar şu şekildedir. Müşterilerimizden aldığımız dönüşlerde genel olarak müşterilerimiz kombilerinde sıcak su sorunu yaşadıklarını. Kombilerini herhangi bir şekilde elektrik gitmemesi gibi sorunlar yaşamaktadırlar. Ayrıca ısıtma sistemlerinin bir parçası olan kombilerin yeterli derecede ısıtmadıkları durumlarda kombi arızalarından biridir. bununla birlikte sadece kombiden kaynaklanan değil peteklerden kaynaklanan sorunlarda olabilir. Uzun yıllar boyunca petek temizliği işleminin yapılmaması nedeniyle peteklerde kir tortu gibi unsurlar Petek gözeneklerini tıkanır. Tıkanan petekler su akışını engelleyeceği için ortam sıcaklığını yükseltemez. Bu nedenle servis olarak petek temizliği işleminin 2 yılda bir mutlaka yapılmasını önermekteyiz. Ayrıca kombi bakımının da her yıl yapılması önerilmektedir. Kombi bakımı işlemi ile birlikte kombileriniz arızalanma dan önce tedbir amaçlı olarak bakım işlemi yapılır. Gerekli parçalar temizlenir. Kombi arızalanması geciktirilir.

Tüm marka ve model kombilerde tamir bakım hizmeti

Ayrıca kombi bakımı işlemi ile birlikte kombiler daha iyi çalışırlar. Kombiler ısıtma sistemleri içerisinde birçok parçadan oluşan makine sistemleridir. Bu nedenle makinelerin çeşitli parçalarını da arızalar bozulmalar meydana gelebilir. Bu parçaların arızalanması durumunda parça değişimi ihtiyacı doğar. Maltepe kombi servisi olarak yedek parça değişimi ve montajında 1 yıl yedek parça garantisi sunmaktayız. Yani kombin izle meydana gelen arızanın sebebi olan parçayı değiştirip size yeni bir parça veriyoruz. Parçanın montajını yaptıktan sonra kontrolleri sağlandıktan sonra aynı parça ile ilgili aynı yıl içerisinde tekrar sorun yaşarsanız ücretsiz servisimizden faydalanabilirsiniz.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti

Kombi Yedek Parça Değişimi Garantisi

Kombilerde meydana gelen problemlerde prosestat, üç yollu vana ve anakart gibi kombi parçalarının arızalanması kombinizin de çalışmaması durumuna yol açar. Ayrıca eşanjör gibi parçanın da arızası kombinizin çalışmamasına neden olur.
kombi sıcak su sorunu peteklerin gerekli sıcaklığı vermemesi ısıtma sistemleri için kullanılan kombilerin en önemli problemlerinden biridir.

1 yıl servis garantisi

Teknik Kombi Servis Maltepe Çalışma Bölgeleri

Maltepe kombi servisi olarak Maltepe ilçesinin tüm mahallelerinde size en iyi hizmeti profesyonel kadromuzla birlikte sunmaktayız. Maltepe kombi servisi telefon numaramız 0 506 0 20 30 48‘dir. Bu numaradan müşteri temsilcimizi ulaşın.müşteri temsilcimize kombin izle meydana gelen arıza ile ilgili bilgileri verin. müşteri temsilcimiz sizden servisle ilgili sizinle ilgili isim soyadı telefon adres ve arızanın ile ilgili detaylı bilgilerini alarak teknik ekibimize iletecektir. Teknik ekibimiz servis kaydınıza aynı gün hizmet verecek şekilde ve evinize ya da işyerinize talep ettiğiniz servis için sizleri yarım saat 45 dakika aralığında gelmeden önce arayacak evde olup olmadığınız müsait olup olmadığınız durumlara göre servise gelecektir. teknik ekip arkadaşlarımız evinize geldiği zaman ilk önce kombide meydana gelen arızanın problemi neden kaynaklandığını çözecek ve size bununla ilgili bilgi sunacaktır. Kabul etmeniz durumunda kombi arıza tamiri işlemine geçilecektir. Kombi arızasını tamiri ile birlikte servis formu ve gereken bilgiler ve belgeler size verilir ve teknik servis arkadaşlarımız evinizden ya da işyerinizden ayrılır.

Exit mobile version