Site icon Servis Numaraları

Maltepe Miele Servisi

Maltepe Miele Servisi Telefon numarası

Maltepe Miele Servisi Hizmetleri

Maltepe Miele Servisi Maltepe’nin tamamında hizmet verdiğimiz Miele marka beyaz eşya ürünlerini arızalanması durumunda servisimize arayarak hizmet alabilirsiniz. Beyaz eşya makinaları bilindiği üzere fırın bulaşık makinesi çamaşır makinesi buzdolabı gibi beyaz eşya ürünlerinde karşılaşılabilecek problemlere karşı tamir bakım gibi hizmetlerin Miele servisi tarafından verilmesi gerekli bir durumdur. Kadıköy bölgesinde oturan müşterilerimizin Maltepe miele servisi telefon numarası olarak 0 506 0 20 30 48 numaralı telefonu arayarak tamir veya bakım hizmeti almaları mümkündür. Maltepe Miele Servisimiz 7/24 telefonlara bakmakla birlikte servis hizmeti verdiğimiz sureler sabah 7 ile 22 saatleri arasındadır.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Beyaz Eşya Servisi

Maltepe Miele Servis

İletişim Numaramız: 0 506 020 30 480 216 563 60 16

Ekip çalışma saatleri

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız.

Miele Servisi Telefon Numarası

Maltepe Miele Servisi telefon numaramız 0 506 020 30 48 .Çamaşır makinelerinde yaşanan arızalardan birkaçına değinecek olursak Çamaşır makinelerinde sıkma problemi herhangi bir şekilde in makinanın çalışmaması çamaşır makinesinin kapağının kapalı kalması ve açılmaması bu nedenle yıkanmak istemeyen çamaşırların çamaşır makinesinde kilitli kalması gibi problemler buzdolaplarının soğutmaması kapılarında meydana gelen problemler kapının gerekli şekilde kapanmaması buzdolabında meydana gelen buzluk kısmında meydana gelen kar oluşumu gibi birçok problem karşımıza çıkmaktadır. Çeşitli arıza kodları veren beyaz eşyalar servisimiz hizmet vererek düzeltilebilir. Servisimizle iletişime geçtikten sonra gerçekleşen süreç kısaca şöyledir.

Maltepe Miele Servis

Öncelikle müşteri temsilcimiz sizlerden isim ve soyadı telefon numarası Bulunduğunuz adres ve makinanız ile ilgili yaşadığınız problemin ne olduğunu öğrenilerek servis hizmeti açacaktır. Bunun ardından ustalarımız en kısa sürede Öncelikle sizi telefonla arayarak müsait olup olmama durumunuzu kontrol eder Eğer müsaitseniz servis ustalarımız hizmetinize gelir. Ustalarımız geldiğinde Öncelikle sizi dinler ve makinanızın yaşanmış olan problemi inceler bunun ardından gerekli çözüm size bildirilir Eğer sizin için de çözüm uygunsa fiyat konusunda anlaşılırsa makinenizin tamiri gerçekleştirilir.

Exit mobile version