Site icon Servis Numaraları

Pendik Kombi Servisi

Pendik Kombi Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Pendik ilçesi Pendik kombi servisi telefon numarası 0 506 0 20 30 48‘dir. Servis olarak kombi arızaları, kombi bakımı ve petek temizliği işlemi gibi genel kombi arızaları tamiri hizmetleri sunmaktayız. Profesyonel ekip arkadaşlarımız evinize gelerek sizlere en iyi hizmeti sunmaya gayret göstermektedir. Pendik ilçesinin tüm mahallelerinde ve bölgenin tamamında sizlere en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Pendik bölgesi içerisinde bulunan atölyemiz ve mobil ekiplerimizle sizlere tamir hizmeti sunuyoruz.

Pendik kombi servisi telefon numarası
Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Pendik Kombi Servisi Çalışma Saatleri ve Günleri

Çalışma saatleri ve günleri Pendik kombi servisi olarak 7/24 esasına göre yapılmaktadır. Servisimiz haftanın 7 günü size hizmet vermekle birlikte sabah 08.00 ile 21 00 saatleri arasında günlük rutin hizmetini sunmaktadır. Ayrıca servisimiz yılın 365 günü hizmet verecek şekilde çalışmaktadır. resmi bayram günleri ayrıca dini bayramlarda da servisimiz açıktır ve müşterilerimize destek sunmaktayız. Bazı acil durumlarda gece hizmeti acil servis kombi hizmeti de sunmaktayız.

Pendik kombi servisi

Müşterilerimizden Gelen Kombi Arıza Türleri

Kombiler genel olarak kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılırlar bu nedenle arızaların çoğu da bu aylar içerisinde olur. Kombiler yoğun çalışmakla birlikte uzun bir yaz döneminin ardından çeşitli arızalar ortaya çıkartabilirler. Kombilerde genel olarak sıcak su sorunu, kombi yedek parçalarında meydana gelen problemler nedeniyle kombilerin çalışmaması. Peteklerin gerekli ısıyı iletmemesi nedeniyle ısıtma sistemleri ürünlerinden biri olan kombinin ısıtma işlevini yerine getirememesi. Kombiyi herhangi bir şekilde elektrik gitmemesi. Bu ve benzeri sorunlar nedeniyle kombilerde çeşitli arızalar meydana gelir.

Kombi teknik servisi telefon numarası

Kombi Teknik Servis Hizmetleri

Pendik kombi servisi servis hizmeti için müşteri temsilcimiz telefonda sizin istekleriniz doğrultusunda servis hizmeti talebinize oluşturacaktır.müşterimizin isim soyadı telefon numarası adres ve kombisinde yaşadığı problemle ilgili bilgi ayrıca kombinin marka ve modeli ile ilgili bilgiyi de teknik ekip arkadaşlarımıza bildirerek. Ekip arkadaşlarımızın evinize gelmeden önce bilgilenmesini sağlayacaktır. Ekiplerimiz evinize geldiğinde kombi arızası ile ilgili tespit işlemi yapacak ve size bununla ilgili bilgi verecektir.Sizler uygun görürseniz kombinizin arızası ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir. Kombi içerisinde yedek parça arızası yaşandığında 1 yıl garantili olmak üzere sizlere aynı parça ile ilgili sorun yaşadığımızda ücretsiz servis imkanı sunuyoruz.

Tüm marka ve model kombi arıza tamir hizmeti

Pendik Teknik Servis Bölgeleri

İstanbul ili Pendik ilçesinde tüm mahallelerinde servis imkanı sunulmaktadır. Pendik ilçesi içerisinde kombi arızası ile ilgili problem yaşarsanız iletişim numaramızdan bize ulaşın. Ekip arkadaşlarımız aynı gün içerisinde servisinize gelerek sorununuzu çözecektir. Her marka her model kombinin arıza tamir bakım ve petek temizliği işlemini gerçekleştirmekteyiz. Servis ücretimiz eğer herhangi bir işlem yapılmasını istemezseniz sizlerden talep edilmektedir.Kombi servisinde arıza tamiri işlemini talep ederseniz ekstra olarak sizlerden servis ücreti talep edilmez. Kombilerde meydana gelen arızaların çeşitli nedenleri olabilir ve bu parçalardan eşanjör, kombi anakartı, prosestat gibi parçaların arızalanması kombilerin çalışmaz durumda olmalarına neden olabilir. Bu ve benzeri problemlerin çözülmesi için telefon numaramızı arayarak servis talep ediniz.

Kombi hizmetleri arıza tamir bakım
Exit mobile version