Site icon Servis Numaraları

Pendik Miele Servisi

Pendik Miele Servisi Telefon numarası
Pendik Miele Servisi Telefon numarası

Pendik Miele Servisi Hizmetleri

Pendik Miele Servisi olarak Pendik genelinde hizmet vermekteyiz. Miele çamaşır makinaları bulaşık makinaları buzdolabı gibi beyaz eşyaların tamiri hizmeti verilmektedir. Pendik Miele servisi telefon numarası 0 506 020 30 48 nolu numarayı arayarak 7/24 telefonumuza ulaşabilirsiniz. Servis hizmetimiz ise 07:00 22:00 saatleri arasında gerçekleşmekte ve haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Miele markalı ürünler için servis imkanı sunmaktayız. Miele çamaşır makinası arızası, buzdolabı soğutma işleminde hatalar ve benzeri arıza durumlarında servisimize ulaşınız.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Beyaz Eşya Servisi

İletişim Numaramız: 0 506 020 30 48

Ekip çalışma saatleri

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız.

Pendik Miele Servisi

Miele Teknik Servisi

Pendik bölgesinde bulunan servisimizle iletişime geçtiğinizde müşteri temsilcimiz öncelikle Miele marka beyaz eşyanızla ilgili olarak yaşadığınız sorunlar hakkında sizlerden bilgi alacaktır. Eğer servis hizmeti isterseniz kişisel bilgileriniz isim soy isim telefon numaranız ve adresinizle birlikte Miele marka makinanızın sorunu ve modeli öğrenilir. Servis hizmeti açılır. Ustalarımız size en hızlı şekilde hizmet vermek adına gelmeden önce size telefon yoluyla ulaşarak müsaitlik durumunuz hakkında sizden bilgi alır.

Müsait olmanız durumunda servis ustalarımız ihtiyacınıza göre beyaz eşyanızda yaşadığınız sorunları çözmeye yönelir. Bazı durumlar da makinanızın servis atölyemize alınması ve burada testte tabi tutulması gerekebilir. Ustamız gerekli bilgilendirmeyi size yapacaktır. Pendik Miele Servisi olarak size sunulan hizmetin ardında ilerde tekrarlayan bir durum olur ise .Ustalarımız tarafından sizlere hizmet sonrasında sunulan hizmet belgesinde bulunan telefon numarasına ulaşarak size özel olarak hizmet aldığınız ustalarımızla iletişime geçme fırsatı yakalarsınız.

Miele Teknik Hizmetler

Servisi Hizmet Bölgesi

Eğer farklı bir ilçe için servis hizmeti almak isterseniz sitemizde bulunan Miele Servisi kategorisini açarak yada sitemizde bulunan arama butonunu kullanarak dilediğiniz servis numarasına ulaşabilirsiniz. Miele marka beyaz eşya firmasının kalite anlayışı sebebiyle miele marka beyaz eşyalarda genel olarak hata çok az çıkmaktadır. Miele buzdolabı miele çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makineleri ve fırınlar gibi bir çok beyaz eşya ürünün de tercih edilen markaların başında gelmektedir. bununla birlikte bir Miele beyaz eşya almak oldukça masraflı görünebilir. Miele ürünleri kaliteli olmakla birlikte aynı zaman da pahalı ürünlerdir.
Pendik ilçesinde Miele marka ürünler için tüm mahalleler de servis hizmeti sunmaktayız.

Exit mobile version