Site icon Servis Numaraları

Sancaktepe Bosch Servisi

Sancaktepe Bosch Servisi Telefon Numarası
Sancaktepe Bosch Servisi Telefon Numarası

Sancaktepe Bosch Servisi Telefon Numarası

İstanbul ili Sancaktepe ilçesi Sancaktepe Bosch servisi telefon numarası 0 216 563 60 16‘dır. Bosch markalı kombi beyaz eşya kombi kazan klima benzeri ürünlerde teknik servis imkanı sunmaktayız. ısıtma sistemlerinde Bosch kombilerin arızalarının tamiri bakımı Bosch kazanlarda meydana gelen arızaların düzeltilmesi ve bakım işlemleri. Petek temizliği işlemi klima gaz dolumu klima montajı ve benzeri birçok hizmet ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmakta. Klimaların arızalarının tamiri bakımı beyaz eşyalarda buzdolabı çamaşır makinesi fırın bulaşık makinesi gibi Bosch markalı ürünlerde teknik servisi imkanları için bizleri arayınız. Bosch markalı ürünler için teknik servis imkanı ile sizlere en iyi hizmeti sunan Sancaktepe Bosch servisi olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Bosch Servisi

Yılın tamamında yılın 365 günü hizmet veren ekibimiz resmi Bayram ve dini bayram günlerinde de hizmet vermektedir. Müşteri temsilcimize iletişim numaramızdan ulaşarak yaşadığınız problemi anlatın ve servis talebinde bulunun. Ekip arkadaşlarımız aynı gün içerisinde gelerek arızanın tamiri işlemi gerçekleştirilecektir. Bosch markalı ürünlerde özellikle ısıtma sistemlerinde kombi ve büyük kombi merkezi kazan sistemlerinde sizlere hizmet sunmaktayız. özellikle kombilerde meydana gelen arızaların tamiri bakımı ve benzeri birçok hizmet tarafımızdan yapılmaktadır.

Bosch Markalı Ürünlerde Servis Hizmetleri

Kombilerde meydana gelen eşanjör arızalarının tamiri anakartta meydana gelen arızanın düzeltilmesi kombi bacalarında meydana gelen problemler ve benzeri birçok sorunda servisimiz ile iletişime geçiniz. Ayrıca Bosch merkezi kazanlarda meydana gelen arızaların tamiri bakım ve benzeri birçok hizmet ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmakta. Bosch markalı beyaz eşya ürünlerinden olan çamaşır makinesi buzdolabı yedek parça ihtiyaçları bulaşık makinesi fırında meydana gelen arızaların tamiri ve benzeri birçok hizmet servisimiz tarafından yapılmakta. Gerekli durumlarda test işlemi için atölyeye alınabilir hizmetler sunmaktayız. Bosch markalı ürünlerde orijinal yedek parça hizmeti ile 1 yıl servis garantisi sunmaktayız. Değişimi yapılan ve yerine yeni orijinal yedek parçası konuş arıza tamirinin ardından aynı parça ile ilgili tekrar problem yaşarsanız ücretsiz olarak ekip arkadaşlarımız sizlere hizmet sunacaktır.

Sancaktepe Bosch Servisi Telefon Numarası

Bosch markalı iklimlendirme sistemlerinden olan klimalarının montaj işlemi de servisimiz tarafından yapılmakta. Sancaktepe Bosch servisi olarak klimalarının arızalarının tamiri bakımı ve benzeri birçok hizmet sizlere sunulmaktadır. Bosch klimaların özellikle Yaz ayları öncesinde bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesi boş klimalarının montajı sökülmesi ve yeniden takılması ve benzeri birçok arıza kaynaklı problemin çözülmesi ekip arkadaşlarımız tarafından sağlanır. Konusunda uzman minimum 10 yıl tecrübeye sahip boş ürünlerde sertifika sahibi ekip arkadaşlarımız sizlere en kaliteli hizmeti sunacaktır.

Buzdolabı çamaşır ve bulaşık makinası

Bosch Markalı Ürünler de Teknik Hizmetler

Bosch marka ürünlerde arıza tamir servis hizmeti sunmaktayız. Bosch markalı ürünler için servis hizmeti alabilirsiniz. Isıtma sistemleri, beyaz eşya ve klima tipi makineler için servis hizmeti sunmaktayız. Bosch arıza durumları. Isıtma sistemlerinin bir parçası olan Bosch kombi arızalarının tamiri, bakımı ve petek temizliği hizmeti itina ile sizlere sunulmaktadır. Bosch kombi arızalarında genel olarak arıza kodları ile ortaya çıkan arızaları tamiri işlemi yapılmaktadır. arızaların genel olarak nedeni içeride bozulan bir parçadır. Yedek parça hizmeti ile birlikte yeniden montaj işlemi yapmaktayız. Arızalanmış bir parçanın servis tarafından değişmesi ile birlikte yerine konan yeni parça için 1 yıl servis garantisi sunmaktayız.

Teknik ekip arkadaşlarımız konusunda uzman arkadaşlardan oluşmaktadır. En kaliteli hizmeti yılların verdiği tecrübe ile sizlere sunuyoruz. Bosch markalı ürünlerde servis hizmeti verirken arıza kodlarını da ortaya çıkmayan arızalarda oluşabilir. Örneğin kombinin herhangi bir şekilde elektrik gelmemesi. Bu arızalardan bir tanesidir. Elektrik aksamında yaşanan arıza nedeniyle kombileri elektrik gitmez bu nedenle de kombiler çalışmaz. Bu arızanın giderilmesi işlemini ekip arkadaşlarımız yapacaktır. Ayrıca servisimiz petek temizliği işlemi de yapmaktadır. Petek temizliği işlemi ile birlikte peteklerin temizlenmesi ve ısı yayılımının arttırılması sağlanır. Ayrıca servisimiz kombi bakım hizmeti de sunmaktadır.

Beyaz Eşya Ürünleri
Beyaz eşya arızaları

Bosch markalı buzdolaplarında meydana gelen arızalar da servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Bosch buzdolaplarının soğutma işlemini gerçekleştirememesi. Buzdolaplarında meydana gelen arızalar. Buzdolabının soğutmaması gibi birçok problem servisimiz tarafından yapılmaktadır. ayrıca Bosch çamaşır makinelerinde meydana gelen arızalar servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bosch marka çamaşır makinelerinin sıkma işlemini gerçekleştirmesi. Çamaşırı doğru düzgün yıkamaması. Gider hortumunun tıkanması. Çamaşır makinesinin su boşaltmaması gibi birçok problem servisimiz tarafından itina ile yerine getirmektedir.
Bosch marka bulaşık makinelerinde meydana gelen arızalar da servisimiz tarafından yapılır. Bulaşık makinelerinde su giderinin tıkanması bulaşık makinesinin su boşaltmaması. Bu ve buna benzer arıza ve hatalar servisimiz tarafından yapılır. Ayrıca servisimiz Bosch marka fırınlarında tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Bosch markalı ürünlerde klimalarının arızası tamiri işlemide servisimiz tarafından yapılmaktadır Bosch klima bakım işlemi itina ile gerçekleştirilmektedir. Bosch markalı firmaların her yıl bakımının yapılması tarafımızdan önerilmektedir.Bosch klima arıza kodlarını ortaya çıkması durumunda servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Klima arıza tamir bakım işlemleri
Müşteri hizmetleri

İletişim numaramızdan bize ulaştığınız de müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir. Müşteri temsilcimize bilgili probleminizi anlatın. Bu problem ışığında isim adres telefon gibi iletişim bilgilerinizi müşteri temsilcimize verin. Müşteri temsilcimiz bu bilgiler ışığında teknik ekip arkadaşlarımızı bilgilendirecektir.bu bilgiler ışığında ekip arkadaşlarımız evinize gelerek arızanın ile ilgili problem üzerinde çalışacaktır. Bazı durumlarda kontrol yapılması gerekir bu nedenle de atölyeye götürme işlemi olabilir. Atölyemizde tüm kontrolleri yapılarak arızanın düzeltilerek tekrar evinize getirilerek montaj yapılır.

Bosch beyaz eşya ürünlerinde arıza tamiri bakım ve birçok hizmeti sunmaktadır. Servis işleyişi şu şekilde oluşturulmaktadır. Öncelikle müşterimiz telefon numaramızı arar.müşteri temsilcimiz Bosch kombi veya Bosch beyaz eşya ürünü ya da Bosch klima ile ilgili arıza hakkında bilgi alır. Bu bilgiler ışığında müşterimizden adı soyadı telefon numarası ve adres bilgisi rica edilir. Bu bilgiler alındıktan sonra, sahada çalışmakta olan teknik ekibimize bu bilgiler aktarılır. Teknik ekibimiz müşterimizin evine gitmeden yarım saat önce müşterimizi arar ve müsaitlik durumunu kontrol eder.

Ekibimiz müşterimizin evine geçerek arıza ile ilgili kontrolleri ne başlar. Arızanın kontrolü ve nasıl yapılacağını kararlaştırıldıktan sonra. Müşterimize bilgi verilir. Eğer müşterimiz uygun görürse servis işlemi başlar. Arızanın evde düzeltilmesi mümkünse evde düzeltilerek oradan ayrılır. Eğer atölyeye kaldırmak gerekirse, ekiplerimiz makineleri sökerek atölyemize götürüp testten ettiren geçirirler. Arıza düzeltilip tekrar yerine montaj yapılır. Servis işlemimiz bu şekilde bitmiş olur.

Bosch Bulaşık ve çamaşır makinesi
Buzdolabı Çamaşır makinesi ve Bulaşık makinesi Sorunları

Buzdolabı arızaları genel olarak soğutma işleminde yaşanan problemlerden kaynaklanır. Buzdolapları klimalar gibi gaz ile çalışan soğutma işlemini yapan makinelerdir. buzluk kısmının soğutmaması gibi birçok problem ortaya çıkabilir. Soğutma eksikliğinin genel nedenlerinden bir tanesi buzdolabı içerisinde yer alan gazın bitmesidir. Tekrardan gaz monte edilerek buzdolabı çalıştırılır.

Çamaşır makinelerinde meydana gelen arızalar genel olarak şu şekildedir. Çamaşır makinesi çalışır görünür fakat herhangi bir işlem yapmaz. Çamaşır makinesinin kapağı açılmaz. Çamaşır makinesinin motorunun dönmediği görülür. Çamaşır makinesinde bazı parçalarda arıza yaşanabilir. kirli suyu dışarıya boşaltmaz boru tıkanıklığı yaşanmış olabilir.makine kapağının açılmadığı görülür ve arıza kodu bildirebilir.bu ve benzeri birçok problem çamaşır makinelerinde ortaya çıkar.

Bulaşık makinelerinde meydana gelen arıza tipleri için bu şekildedir. Bulaşık makineleri yıkama işlemi gerçekleştirmez arıza kodu verir. Bulaşık makinelerinin ışıklar yanmaz. Makineye elektrik gitmez. Su boşaltma işlemini gerekli şekilde yapması ya da boşaltmaz. Makine ayarları bozulur düğmeler çalışmaz. Çamaşır ve bulaşık makinesinin düğmeleri yerinden çıkar. Bu ve benzeri birçok arıza bulaşık makinelerinde görünebilir.

Kombi Teknik Servisi
Kombi Genel Sorunlar

Bosch kombilerde meydana gelen arızalar ise şu şekildedir. Kombiden sıcak su peteklere gitmez. Kombiler sıcak su vermez arıza kodu gösterirler. Kombi bacası arızası gösterilir bu nedenle kombi çalışmaz. Kombi sensörleri bozuk olur parça ihtiyacı doğduğu için arıza verir. Kombilerin anakartları problem yaşatır bu nedenle anakartın ya değiştirilmesi ya da anakartın tamir edilmesi gerekebilir. Petekler tıkalı olduğu için kombiler verimli çalışmaz. Kombi bakımının hiç yapılmaması nedeniyle kombilerin çalışma işlemi zorlaşır. Bu ve benzeri birçok nedenden dolayı kombiler çalışmayabilir. Bosch servis hizmeti olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak adına ekip arkadaşlarımız bu ve benzeri bütün arızalarınızı kontrol ederek ve düzeltilecektir.

Exit mobile version