Site icon Servis Numaraları

Sancaktepe Klima Servisi

Sancaktepe Klima Servisi Telefon Numarası
Sancaktepe Klima Servisi Telefon Numarası

Sancaktepe Klima Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Sancaktepe ilçesi Sancaktepe klima servisi telefon numarası 0 216 563 60 16‘dir. Sancaktepe bölgesinde hizmet veren servisimize WhatsApp üzerinden mesaj yoluyla da ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayarak klima arızası tamir bakım ve diğer ihtiyaçlarınız gibi teknik destek ihtiyaçlarını servisimizi arayarak alabilirsiniz. Sancaktepe klima servisi olarak hizmet alanımızda klima bakımı işlemi, klima montajı işlemi, klima gaz dolumu, klima arıza kodları tamiri, klima sökme takma işlemi ve klima demontaj işlemi için servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Klima Servisi Çalışma Saatleri

Sancaktepe klima servisi olarak çalışma saatlerimiz iki şekildedir. Çağrı merkezimizi de bulunan müşteri temsilcilerimiz telefonlara Haftanın 7 günü günün 24 saati bakmaktadır. Sancaktepe ilçesi bütününde çalışan ve mobil olarak çalışan teknik ekibimiz sabah 07.00 saatinde göreve başlar ve akşam 22 00 saatinde görevini tamamlar. Bu saatler dışında acil klima servisi teknik ekibimiz nöbetçi olarak günün her saati hizmet vermektedir.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Klima Servisi

Sancaktepe Klima Servisi Telefon Numarası

Acil klima servisi hizmeti özellikle bebekli ailelerin klimalı ortamlarının bozulmaması, Ayrıca evinde hasta bulunan ve klimanın çalışması ihtiyacı doğan vatandaşlarımız için hazırlanmış birimdir. Servisimiz yılın 365 günü çalışmaktadır. Sancaktepe klima servisi olarak resmi bayramlar dini bayramlar ve devletin tatil günü olarak Sait ve her gün servisimiz açıktır ve hizmet vermektedir.

Sancaktepe Klima Servisi En Sık Karşılaşılan Arızalar

Sancaktepe ilçesinde hizmet verirken Sancaktepe klima servisi olarak müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerle oluşturduğumuz en sık yaşanan arızalar şu şekildedir. Genel olarak müşterilerimize problem yaratan klimanın soğuk üflemediği, klimanın çalıştırılırken şalteri attırdığı, klima bakır boruları delik gaz kaçırıyor. Klima aşırı ses veriyor. Klima kumandası çalışmıyor. Klima sıcak vermiyor. Ve benzeri birçok klima arızası Müşterilerden bize geri dönüş olarak gelmektedir.

Farklı Klima Çeşitleri Ve Klimaların Özellikleri

Klimalar iklimlendirme sistemleri için kullanılan mekanizmalar yoğun olarak en çok kullanılan duvar tipi klimalar hem uygun olmaları nedeniyle fazla talep görürler. Ayrıca salon tipi klimalarda yoğun olarak kullanılan klimalardan biridir. Bu iki klima çeşidini kaset tipi klimalar takip etmektedir.

Kombi arızası ve klima arızasında 1 yıl servis garantisi v.eriyoruz

Kaset tipi klimalar genel olarak büyük ofis ve işyerleri için kullanılan Klima modelleridir. Bu üç klimanın ortak özelliği ise bir iç ünite ve bir dış üniteden oluşmasıdır. Bakır boru, elektronik anakart, klima açma kapama düğmesi, klima kumandası, klima filtresi ve diğer parçaları neredeyse aynıdır. Aralarındaki fark ise duvar tipi klimalar küçük alanları iklimlendirme için kullanılır. Salon tipi klimalar daha büyük daha geniş ortamları iklimlendirme işlemi için kullanılır. Kaset tipi klimalar ise tek bir odada bağlı kalmaz birçok odayı aynı anda soğutma ve ısıtma işlevi gören klima Özelliklerini taşır. Fiyat farkları oldukça büyüktür.

Sancaktepe Klima Servisi Yaptığımız Hizmetlerimiz

Sancaktepe klima servisi olarak her model ve marka klima için arıza tamir yedek parça hizmetlerimiz bulunmaktadır. Klimanın markası ne olursa olsun servisimiz klima arızasını düzeltebilecek tecrübeye sahiptir. Ayrıca klima servisi olarak sıfır klima montaj işlemi veya ikinci el klimalar montajı işlemi de servisimiz tarafından yapılmaktadır. Klima montajı fiyatı klimanın özelliği ve klimanın montajının yapılacağı yerin özelliklerine göre değişmektedir.

klima arıza bakım onarım hizmetleri

Klimanın montajının yapılacağı yer dış ünitenin montajının yapılacağı yer kolay da ise klima montajı ücreti daha uygun fiyatlara olacaktır. Fakat montajı yapılacak olan klimanın dış ünitesini yerleştirilmesi gereken bina dışındaki yer zorda bir yerse haliyle fiyatta farklı olacaktır. Klima montajı dışında klima sökme takma işlemi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Klima sökme takma ücreti klimanın özelliğine monte edileceği ve sökülecek yerin kolaydı olup olmadığına bağlı olarak değişmektedir. Çağrı merkezimizi arayarak klimanızın sökme ve takma işlemi için müşteri temsilcimizle görüşüp bu bilgilerini ardından ne kadar ücrete tabi olduğu konusunda bilgi alabilirsiniz. Ayrıca klima servisimiz klima soğutma işlemini gerçekleştiremeyen klimalarda genel olarak gaz eksikliği nedeniyle gerçekleşmez. Klima gaz dolumu işlemi için servisimiz hizmet vermektedir. Klima gaz dolumu ücreti dolumu yapılan gaz için birim fiyat olan 1 bar gaz ücreti üzerinden alınır. Yani klimanız için gaz dolumu sırasında ne kadar gaz basıldıysa o kadar ücrete tabiidir.

Sancaktepe klima servisi olarak her gün her saat her dakika hizmete hazır ekibiz. Servisimizi arayarak her türlü klima teknik ihtiyacınız için destek alabilirsiniz. Çağrı merkezimiz günün her saati telefon desteği sunmaktadır. Ya da WhatsApp numaramız üzerinden Klima servisimize mesaj yoluyla da ulaşabilirsiniz.

Klima Arıza Tamiri Montaj İşlemleri

Klima teknik servis hizmetleri Sunan firmayız. Servisimiz her türlü klima konusunda uzmandır. Kaset tipi klimalar duvar tipi klimalar ve benzeri salon tipi klimalarda uzmanlık sunmaktayız. Klima kurulumu işlemi yani klima montajı işlemi itina ile servisimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca servisimiz klima söküm işlemi de gerçekleştirmektedir. bunlarla birlikte klima arızalarının tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılan hizmetlerden bir tanesidir. Klima bakımı işlemi her yıl yapılması tavsiye edilen işlemlerden bir tanesi. Klima bakımı işlemleri için servisimizi arayabilirsiniz
Kaset tipi klima montajı nasıl yapılır gibi sorularla gelen müşterilerimiz olabiliyor. Salon tipi klimanın montajını nasıl yapılacağı ayrıca duvar tipi klimanın montajını yapılma durumu gibi sorular sorulabilir. Ekip arkadaşlarımız montaj işlemini en iyi şekilde yapacaktır. klima montajında önemli olan konulardan bir tanesi klima içerisinde bulunan gazın kaçırılmamalıdır. Eğer klimanın içerisindeki gaz giderse tekrardan gaz dolumu gerekebilir. Gaz dolumu da oldukça külfetli bir işlemdir.

Klima tamir montaj gaz dolumu

Klima Montaj ve Demontaj Fiyatları

Klima montajı fiyatlarımız klimanın özelliği ve niteliğine bulunduğu yere göre değişmektedir. Bakır boru ihtiyacının ne kadar olduğu klimanın gaza ihtiyacım olup olmadığı montajı etkileyecek hususlardandır. Ayrıca klima dış ünitenin asıl montajı yapılacağı önemli bir durumdur. Dış üniteler bazı zorlu durumlarda yer alabilir. Tehlikeli montaj işlemlerinin olmaması için güvenli bir şekilde montajın yerine getirilmesi gerekir. Klimanın bir yerden sökülüp başka bir yere monte edilmesi de müşterilerimizin talep ettiği hizmetlerden. klimanın sökülüp başka bir yere takılması gibi işlemler ekip arkadaşlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. Klimaların iç ünitelerin montajı da dış ünitelerini montajı gibi bilgi gerektiren işlemlerdendir.

Klima arızalarının tamiri bakımı gibi hizmetler servisimiz tarafından itina ile sunulmaktadır. Klima soğutmuyor gibi bazı problemler müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşıyor. Muhtemeldir ki klimanın soğutmaması işleminde gerekli gazın klimada olmaması nedendir. Klima gaz dolumu ile yeterli gaz klimaya yerleştirilir ve soğutma işlemi tekrardan başlar. Bunun dışında bazı klima içerisinde yaşanan arızalarda klimaların çalışmamasına neden olabilir.klima içerisinde bulunan bir parçanın bozulması nedeniyle görevini yerine getiremez. Bu nedenle de klimalar yeterli verimi vermez ya da hiç çalışmaz. Bu tür durumlarda yedek parça değişimi ihtiyacı olabilir. Ekiplerimiz tarafından değiştirilen parça 1 yıl servis garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Klima teknik hizmetleri en iyi şekilde en kaliteli şekilde uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. İletişim numaramızdan bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima tamircisi olarak görev yaptığımız her alanda en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışıyoruz. Klimalar özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılırlar. yaz aylarında klima bakımı klima arıza tamiri gaz dolumu gibi birçok hizmet müşterilerimiz tarafından yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Her bölgede arzu edilen teknik düzeyi Üstün klimacı tabiriyle müşterilerimiz bize ulaşmaktadır.

klima bakım temizlik arıza tamiri ücretleri

En Sık Yaşanan Problemler

En çok yaşanan klima problemlerinden bir tanesi de klima su damlatıyor neden olur. Klima kumandası çalışmıyor nasıl tamir edilir. Klimanın onarımı nasıl yapılır. Klima temizleme işlemi nedir klima bakımından farkı nedir. İstanbul klima firmaları gibi birçok arama internet üzerinde müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır. Servis olarak klima ile ilgili arızamızda yaşadığımız diğer problemlerde iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Malumunuz 3 nitelikli klima var kaset tipi klimalar. Salon tipi klimalar ve duvar tipi klimalar bulunmaktadır. Kullanım şekillerine ve ihtiyaca göre klimalarının çeşitleri ve özellikleri değişmektedir. İklimlendirme sistemlerinin en önemli değerli makineleridir. Soğutma işlemi gaz sayesinde olur. Yeterli gazın içeride bulunmaması nedeniyle soğutma işlemi gerçekleştirilmez. Ayrıca herhangi bir şekilde elektrik gitmemesi gibi durumlarda da kıymanın arızalandığını düşünebiliriz. Klimanın su damlatması özellikle bunu aşırı derecede yapması da arızaların birini diğer nedenidir. Bu tür problemlerde servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Bölgenin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için iletişim numaramızdan bizi arayın ve müşteri temsilcimiz ile görüşün. İletişim numaramızdan bizi arayarak müşteri temsilcimize arızanız bakım ihtiyacınız veya temizleme gaz dolumu gibi arzu ettiğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz.

Exit mobile version