Site icon Servis Numaraları

Sancaktepe Vaillant Servisi

Sancaktepe Vaillant servisi telefon numarası
Sancaktepe Vaillant servisi telefon numarası

Sancaktepe Vaillant Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Sancaktepe ilçesinde Sancaktepe Vaillant Servisi Telefon numarası 0 216 563 60 16‘dır. Bu telefon numarası ile servis hizmeti alabilirsiniz. Vaillant marka ürünleri arıza tamir bakım hizmetlerini sunmaktayız. Vaillant kombi arızalarında servisimiz arayarak hizmet alabilirsiniz. Vaillant kombi bakımı hizmeti için bize ulaşın. Kombi bakımı kombilerin sağlıklı çalışabilmesi için her yıl tekrar tekrar yapılmalıdır. Kombi bakımı yapılması durumunda kombiler daha kombiler daha iyi çalışır. Petek temizliği işlemi de itina ile gerçekleştirilmektedir. Servisimiz ayrıca kombi bakımı işlemi yapmaktadır. Kombi arızalarının tamiri işlemleri itina ile gerçekleştirilmektedir. Teknik ekiplerimiz konusunda uzmanlardan oluşmaktadır.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48- 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Isıtma Sistemleri Servisi

Vaillant kombilerde arıza durumlarında parça değişimi gerekebilir. Yoğun olarak arıza durumuna geçen parçalardan genleşme tankı, su alma vanası, anakart, eşanjör, prosestat gibi parçalardır. Vaillant kombinin de meydana gelen arıza sonunda servisimiz Eğer parçalı arıza durumunda parçayı getirerek kombinizin bozuk parçasını çıkartır ve yerine yeni parçayı monte eder. Servisimiz montajı yapılan yeni yedek parça için size 1 yıl Garanti verir. Bir yıl içerisinde değişimi yapılan yedek parçanın bozulması durumunda servisimizi arayarak ücretsiz olarak hizmet alabilirsiniz.

İletişim Numaramız: 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16

Ekip çalışma saatleri

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız.

Vaillant servisi telefon numarası dokun ara

Vaillant Servisi çalışma saatleri

Vaillant servisimiz Sancaktepe‘de yılın 365 günü çalışan Ender servislerden bir tanesidir. Müşteri memnuniyeti esas alınarak bu çalışma sistemi kurulmuştur. Telefonumuz günün tamamında çalışır durumdadır. Kombi ustalarımız sabah 07 00 işe başlar akşam 22 00 son servislerini tamamlar. Kombi ustası nöbetçi ekibimiz bulunmaktadır. Bayram tatil demeden çalışan ekiplerimiz yılın tamamında sizlere hizmet vermektedir. Vaillant marka ve model ürünler de kaliteli hizmet alabilmek adına servisimizi arayabilirsiniz.

Vaillant Teknik Servisi

Vaillant Kombi Tamiri Arızaları

Vaillant kombilerde çeşitli arızalar ortaya çıkabilir. Müşterilerimizden gelen yoğun arıza servis talebi genel olarak şu birkaç tane kombi arızası ile ilgili. Kombi sıcak su vermiyor. Vaillant kombi ateşleme yapmıyor. Kombi peteklerine sıcak su gitmiyor. Kombi çalışmıyor. Vaillant kombi su alma vanası kırıldı. Kombi eşanjör fiyatı arızası nasıl düzeltilir. Vaillant üç yollu vana yedek parça tamiri. Musluk sıcak su akmıyor. Kombi anakartında meydana gelen arızalar. Kombi genleşme tankı bozuldu Bu yüzden kombi sürekli su alıyor. Kombi kendi kendine su alıyor. Kombinin göstergeleri çalışmıyor. Buna benzer birçok kombi arızası arıza kodu gibi durumlarda servisimiz ile ilgili telefonu arayarak iletişime geçiniz.

Kombi Servisi Hizmetleri

Vaillant Klima Servisi

İstanbul ili Sancaktepe ilçesinde Vaillant klimalar için servis hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Vaillant klima arızalarında, klima gaz dolumu, Klima sökme takma, klima demontaj montaj isteklerinizde servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Ayrıca Sancaktepe Vaillant klima servisi olarak klima bakım hizmeti yapmaktayız. Sancaktepe Vaillant klima servisi olarak iletişim numaramızdan bize ulaşabilir ve servis alabilirsiniz.

Exit mobile version