Site icon Servis Numaraları

Sarıyer Klima Servisi

Sarıyer Klima Servisi Telefon Numarası
Sarıyer Klima Servisi Telefon Numarası

Sarıyer Klima Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Sarıyer klima servisi telefon numaramız 0 212 967 60 16 – 0 506 0 20 30 48‘dir. Servisimiz klima teknik servis hizmetlerinde sizlere hizmet etmektedir. Klima servisimiz Ayrıca WhatsApp üzerinden ulaşılabilir. WhatsApp üzerinden mesaj yollayarak Çağrı merkezimizde bulunan müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz. Sarıyer klima servisi olarak yaptığımız hizmetler klima bakımı, klima montajı, klima sökme, klima takma, klima gaz dolumu ve benzeri diğer klima problemleri için servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Klima Servisi Çalışma Saatleri

Servisimiz yılın 365 günü açıktır. Ayrıca servisiniz nöbetçi ekibi ile günün 24 saati hizmet vermektedir. Bunun haricinde standart olarak Sabah 07 00 saati itibariyle servisimiz başlıyor. Akşam 22 00 saati itibariyle ise klima servisimiz günü tamamlıyor.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Klima Servisi

Sarıyer Klima Servisi Telefon Numarası

Bu çalışma saatlerine ek olarak nöbetçi ekibimiz Geçmişte de bahsettiğimiz üzere günün 24 saati hizmet vermektedir. Her saat gündüz veya gece telefon ederek servisimizde faydalanabilirsiniz. Sarıyer klima servisi olarak resmi bayramlarda ve dini bayramlarımızda Ayrıca Mayıs İşçi Bayramı ve 15 Temmuz Zafer’i günü servisimiz açıktır. 1 Ocak yılbaşı günü servisimiz çalışmaktadır.

Sarıyer Klima Servisi Olarak En Sık Karşılaşılan Arızalar

Sarıyer bölgesinde uzun yıllardır hizmet veren Sarıyer klima servisimiz müşterilerinden aldığı geri dönüşlerle birlikte en çok karşılaşılan arızaları tespit etmektedir. Genel olarak müşterilerimizden gelen arıza durumları ile ilgili bilgi vermek vermek gerekirse klima arızaları için müşterilerimizden gelen şikayetler şöyledir. Klimam su damlatıyor. Klimanın hiçbir göstergesi yanmıyor nasıl düzeltilir. Klima gaz kaçırıyor. Klima soğuk üflemiyor. Klima sıcak üflemiyor. Klimadan pis kokular geliyor. Klimayı açtığımızda şalter atıyor. Bu ve benzeri birçok arıza müşterilerimiz tarafından bize ulaştırılmaktadır.

Biz de müşterilerimizin bu arızalar ile ilgili şikayetlerini en kısa sürede En iyi hizmeti sunarak Sarıyer klima servisi olarak sunuyoruz. Servisimiz Sarıyer ilçesinde uzun süredir hizmet veren ve teknik ekibi minimum 10 yıllık klima ustası belgesi almış uzman teknik ekiplerden oluşmaktadır. Klima ustalarımız konusunda uzman müşteriye karşı nazik kibar ve anlayışlı kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca Çağrı merkezimizde bulunan müşteri temsilcilerimiz telefon desteği ile size en iyi sunmak adına 7/24 çalışmaktadır.

Klima Çeşitleri Ve Kullanıldığı Alanlar

Genel olarak üç çeşit klima bulunmaktadır. Klimalar kullanıldıkları alana göre farklılık gösteren iklimlendirme sistemleridir. Üç çeşit klimadan ilk duvar tipi Klima. Duvar tipi klimalar en en yaygın kullanılan klima çeşitlerindendir. Ayrıca fiyat olarak da duvar tipi klima diğer klimaları oranla daha uygun fiyata satılmaktadır. Duvar tipi klima montajı işlemi ve fiyat bilgisi için çağrı merkezimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Duvar tipi klimalar genel olarak iklimlendirme yaptıkları alan diğer klimalara oranla daha dar ve daha küçüktür. Daha geniş alanların iklimlendirme işlemi için kullanılan klima çeşidi salon tipi klimalardır. Salon tipi klimalar duvar tipi klimaları oranlı daha pahalıdır fakat daha fazla Soğutma ve ısıtma işlemi yapabilir.

Bu klima özellikleri açısından benzer olan 2 klima çeşididir. Bir diğer Klima çeşidi ise kaset tipi klima vardır. Kaset tipi klimalar tek bir odayı değil birden çok odayı aynı anda ısıtabilir ve soğutabilir. Kaset tipi klimalar tavana montajı yapılan klima özelliğini taşır. Kaset tipi klimalar salon tipi klimalar ve duvar tipi klimalara oranla daha pahalı ürünlerdir. Bu üç çeşit klimanın montajı işlemi Sarıyer klima servisi olarak tarafımızdan yapılmaktadır. Duvar tipi klima bakımı ve arızaları için teknik destek hizmeti servisimiz tarafından karşılanır. Ayrıca salon tipi klima montajı ve Klima bakımı sökme ve takma işlemleri için de çağrı merkezimiz ile iletişime geçiniz. Kaset tipi klimaların her Teknik işlemi içinde telefonumuzu arayarak ya da WhatsApp üzerinden Çağrı merkezimizi ulaşın ve müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgileri alarak servis hizmeti açabilirsiniz.

Sarıyer Klima Servisi Olarak Hizmetlerimiz

Sarıyer ilçesinde hizmet veren Sarıyer klima servisi olarak klima arızalarında teknik destek sağlıyoruz. Klima bakım işlemleri için servisimizi aradığınızda klima bakımı işlemi gerçekleştiriyoruz ve klimalarda daha sağlıklı ve ortama daha temiz hava sunmaktadır. Bu işlemlerin yanında klima montajı işlemi servisimiz tarafından yapılan bir diğer teknik hizmettir. Ayrıca müşterilerimizin isteği doğrultusunda klima sökme takma işlemi tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Klima sökme takma fiyatı klimanın özelliğine göre Ayrıca klimanın döküleceği yerin özelliğine göre ve sadece bununla da bitmiyor klimanın montajını yapılacağı yerin durumuna bağlı olarak değişmektedir. Sabit olarak klima montajı fiyatı bulunmamaktadır fakat Yerine göre fiyat verilir ve klima sökme takma işlemi buna göre yapılmaktadır. Sarıyer klima servisi olarak servis ücreti almaktayız. Servis ücreti ne kadar gibi sorularınız için Çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Servis ücretimiz ne zaman ve neden alınır sorusunu açıklayalım.

Çağrı merkezimize Her gelen telefon için sahada ekip arkadaşlarımız zaman ve maddi olarak birçok kayıp yaşamaktadır. Bu nedenle servise açılan müşterimizin evine gittiğimizde arızası konusunda verilen fiyat müşterimiz tarafından uygun bulunduğu takdirde ekstra olarak servis ücreti talep edilmez. Fakat müşterimizin fiyatı uygun bulmaması ve klima arızasını düzeltilmesini istememesi durumunda servis ücretimiz bulunmaktadır. Hizmetlerimizden bir diğeri klima gaz dolumu işlemidir. Klima gaz dolumu klimaların gaz kaçırması veya klimanın var olan gaz miktarının aşağı düşmesi nedeniyle klima gerekli görevi yerine getiremez.

Klima gaz dolumu ihtiyacı gerekir. Klima gaz dolumu ücreti kaç bar gaz basılmasıyla alakalıdır. Sabit olarak fiyat bir bar gaz 50 tl dir. Klima gaz dolumu sırasında basılan bar adedine göre klima gaz dolumu fiyatı belli olmuş olur. Klima montajı veya klimanın bir yerden başka bir yere taşınması fiyatı bilgisi çağrı merkezimizden alınabilir. Bu ve benzeri hizmetlerin tamamı Sarıyer klima servisi olarak tarafımızdan yapılmaktadır. Sarıyer’de hizmet veren servisimiz için olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı Sayfamızın alt kısmında bulunan yorum bölümünü kullanarak yapabilirsiniz.

Klima Arıza Tamiri Montaj İşlemleri

Klima teknik servis hizmetleri Sunan firmayız. Servisimiz her türlü klima konusunda uzmandır. Kaset tipi klimalar duvar tipi klimalar ve benzeri salon tipi klimalarda uzmanlık sunmaktayız. Klima kurulumu işlemi yani klima montajı işlemi itina ile servisimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca servisimiz klima söküm işlemi de gerçekleştirmektedir. bunlarla birlikte klima arızalarının tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılan hizmetlerden bir tanesidir. Klima bakımı işlemi her yıl yapılması tavsiye edilen işlemlerden bir tanesi. Klima bakımı işlemleri için servisimizi arayabilirsiniz
Kaset tipi klima montajı nasıl yapılır gibi sorularla gelen müşterilerimiz olabiliyor. Salon tipi klimanın montajını nasıl yapılacağı ayrıca duvar tipi klimanın montajını yapılma durumu gibi sorular sorulabilir. Ekip arkadaşlarımız montaj işlemini en iyi şekilde yapacaktır. klima montajında önemli olan konulardan bir tanesi klima içerisinde bulunan gazın kaçırılmamalıdır. Eğer klimanın içerisindeki gaz giderse tekrardan gaz dolumu gerekebilir. Gaz dolumu da oldukça külfetli bir işlemdir.

Klima tamir montaj gaz dolumu

Klima Montaj ve Demontaj Fiyatları

Klima montajı fiyatlarımız klimanın özelliği ve niteliğine bulunduğu yere göre değişmektedir. Bakır boru ihtiyacının ne kadar olduğu klimanın gaza ihtiyacım olup olmadığı montajı etkileyecek hususlardandır. Ayrıca klima dış ünitenin asıl montajı yapılacağı önemli bir durumdur. Dış üniteler bazı zorlu durumlarda yer alabilir. Tehlikeli montaj işlemlerinin olmaması için güvenli bir şekilde montajın yerine getirilmesi gerekir. Klimanın bir yerden sökülüp başka bir yere monte edilmesi de müşterilerimizin talep ettiği hizmetlerden. klimanın sökülüp başka bir yere takılması gibi işlemler ekip arkadaşlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. Klimaların iç ünitelerin montajı da dış ünitelerini montajı gibi bilgi gerektiren işlemlerdendir.

Klima arızalarının tamiri bakımı gibi hizmetler servisimiz tarafından itina ile sunulmaktadır. Klima soğutmuyor gibi bazı problemler müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşıyor. Muhtemeldir ki klimanın soğutmaması işleminde gerekli gazın klimada olmaması nedendir. Klima gaz dolumu ile yeterli gaz klimaya yerleştirilir ve soğutma işlemi tekrardan başlar. Bunun dışında bazı klima içerisinde yaşanan arızalarda klimaların çalışmamasına neden olabilir.klima içerisinde bulunan bir parçanın bozulması nedeniyle görevini yerine getiremez. Bu nedenle de klimalar yeterli verimi vermez ya da hiç çalışmaz. Bu tür durumlarda yedek parça değişimi ihtiyacı olabilir. Ekiplerimiz tarafından değiştirilen parça 1 yıl servis garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Klima teknik hizmetleri en iyi şekilde en kaliteli şekilde uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. İletişim numaramızdan bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima tamircisi olarak görev yaptığımız her alanda en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışıyoruz. Klimalar özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılırlar. yaz aylarında klima bakımı klima arıza tamiri gaz dolumu gibi birçok hizmet müşterilerimiz tarafından yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Her bölgede arzu edilen teknik düzeyi Üstün klimacı tabiriyle müşterilerimiz bize ulaşmaktadır.

klima bakım temizlik arıza tamiri ücretleri

En Sık Yaşanan Problemler

En çok yaşanan klima problemlerinden bir tanesi de klima su damlatıyor neden olur. Klima kumandası çalışmıyor nasıl tamir edilir. Klimanın onarımı nasıl yapılır. Klima temizleme işlemi nedir klima bakımından farkı nedir. İstanbul klima firmaları gibi birçok arama internet üzerinde müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır. Servis olarak klima ile ilgili arızamızda yaşadığımız diğer problemlerde iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Malumunuz 3 nitelikli klima var kaset tipi klimalar. Salon tipi klimalar ve duvar tipi klimalar bulunmaktadır. Kullanım şekillerine ve ihtiyaca göre klimalarının çeşitleri ve özellikleri değişmektedir. İklimlendirme sistemlerinin en önemli değerli makineleridir. Soğutma işlemi gaz sayesinde olur. Yeterli gazın içeride bulunmaması nedeniyle soğutma işlemi gerçekleştirilmez. Ayrıca herhangi bir şekilde elektrik gitmemesi gibi durumlarda da kıymanın arızalandığını düşünebiliriz. Klimanın su damlatması özellikle bunu aşırı derecede yapması da arızaların birini diğer nedenidir. Bu tür problemlerde servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Bölgenin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için iletişim numaramızdan bizi arayın ve müşteri temsilcimiz ile görüşün. İletişim numaramızdan bizi arayarak müşteri temsilcimize arızanız bakım ihtiyacınız veya temizleme gaz dolumu gibi arzu ettiğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz.

Exit mobile version