Site icon Servis Numaraları

Sarıyer Vaillant Servisi

Sarıyer Vaillant servisi telefon numarası
Sarıyer Vaillant servisi telefon numarası

Sarıyer Vaillant Servisi Hizmetlerimiz

İstanbul ili Sarıyer ilçesi Sarıyer Vaillant Servisi Telefon numarası 0 212 967 60 16 – 0 506 020 30 48‘dir. Servisimiz de kombi arıza tamiri işlemi gerçekleştirilmektedir. Kombiniz de meydana gelen arızayı teknik ekip arkadaşlarımız giderecektir. Ayrıca Vaillant kombi bakımı işlemi de gerçekleştirmekteyiz. Servisimiz de petek temizliği hizmeti de itina ile yapılmaktadır. Sarıyer ilçemizin tamamında servis hizmeti sizlere sunulmaktadır. Kombinizde meydana gelen Vaillant arıza kodlarının giderilmesi işlemleri de yapılmaktadır. Bu soğuk kış gününde Eğer kombin izle arıza yaşıyorsanız Vaillant servisini arayabilirsiniz. İstanbul ili genelinde Özellikle de Sarıyer ilçesinin tamamında çalışan servisimiz 0 506 0 20 30 48 numaralı telefon hattı da sizlere hizmet vermektedir. Sarıyer’de bulunan Vaillant yetkili servisi değiliz. Sarıyer bölgesinde Vaillant teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 480 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Isıtma Sistemleri Servisi

İletişim Numaramız: 0 506 020 30 48

Sarıyer Vaillant kombi servisi

Ekip çalışma saatleri

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız.

Sarıyer Vaillant servisi telefon numarası

Vaillant Kombi Yıllık Kombi Bakımı

Özellikle her yıl kombilerin bakımını yaptırılması önemlidir. Özellikle kış aylarından önce eylül ekim ve kasım aylarında yoğun bir şekilde kombi bakımlarının yapılması gerekir. Kış ayları yani Aralık Ocak Şubat gibi aylarda hava oldukça soğuk olur. Havanın soğuk olması nedeniyle kombiler daha yoğun bir şekilde çalıştırılır. Yoğun şekilde çalışan kombiler genel olarak çeşitli arızalara neden olur.

Kombilerin bu arızalarını daha gelmeden öncesinde onarmak için Kombi Bakımlarını her yıl yapılması gerekir. Sarıyer Vaillant Servisi olarak kombi bakımı hizmeti isterseniz servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Kombi bakımlarında kombinin İçerisi parçalarının çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Kombide gerekli parçalar temizlenir. Genleşme tankı kontrol edilir. Üç yollu vana elektronik kart su alma vanası gibi birçok Vaillant kombi yedek parçası kontrol edilir temizlenir ve bakımı yapılır. Sarıyer Vaillant kombi bakımı ne kadar sorusunun yanıtı müşteri temsilcilerimiz tarafından size verilecektir. Kombi bakımında uygun fiyata yapıyoruz.

Vaillant Teknik Servisi

Kombi Yedek Parçaları

Vaillant kombilerde bulunan birçok parçadan bazıları şunlardır. Akış şalteri akış tribünü ana eşanjör ateşleme trafosu bar göstergesi basınç sensörü devir daim pompa motoru diyafram contası doldurma musluğu düğme elektronik kart anakart yere geçer emniyet ventili fan motoru gaz valfi genleşme tankı hava prosestatı kombi baca seti termostat eşanjör regülatör sensör üç yollu motorlar 3 yollu tamir takımı 3 yollu vana gibi birçok parçadan oluşur.

Kombi servisi hizmetleri

Vaillant Servis Sarıyer Hizmetleri

Sarıyer Vaillant Servisi olarak servis ücretimiz değişkenlik göstermektedir. Müşteri temsilcilerimiz size telefonda servis ücretini bildirecektir. Belirli saatlerden sonra çocuklu çocuklu aile ler için gece ekip çıkartıyoruz. Tabii çıkarttığımız ekip normal tarifeye göre değil iki katı tarife ücreti alıyor. Servis ücreti olarak tabi normal işlem Eğer yaptırılırsa arıza arıza işleme alınır. Servis hizmetleri almak için Sarıyer ilçesinin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. Bölgenin tüm mahallelerinde servis talebinde bulunabilirsiniz. Kombi arızanınızın giderilmesi için telefon numaramızı arayarak servis talep edin. Teknik ekip arkadaşlarımız evinize yada iş yerinize talep ettiğiniz servise gelmeden önce sizi arayacaktır.

1 yıl servis garantisi
Exit mobile version