Site icon Servis Numaraları

Şarköy Protherm Servisi

Şarköy Protherm Servisi Telefon Numarası
Şarköy Protherm Servisi Telefon Numarası

Şarköy Protherm Servisi Telefon Numarası

Tekirdağ ili Şarköy ilçesi Şarköy Protherm servisi olarak telefon numaramız 0 282 726 40 41. Protherm markalı ürünlerde Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde müşterilerimize hizmet sunmaya devam etmekteyiz.özellikle kış ayları gelmeden kombi bakımı ve petek temizliği işlemi yoğunlukla müşterilerimiz tarafından talep edilmektedir. Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçtiğinizde aynı gün servis talebinde bulunarak ekiplerimizin aynı gün evinize gelmesi sağlanır. Protherm markalı kombi ve kombi kazanlarda meydana gelen arızaları tamiri bakımı ve benzeri birçok zorunda iletişim numaramızdan bize ulaşarak hizmet alabilirsiniz. sunmak adına çalışmaya devam etmektedir.

Şarköy Protherm servisi çalışma saatleri ve günleri olarak hafta içi ve hafta sonu dahil olmak üzere haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Resmi ve dini bayramlar dahil olmak üzere servisimiz açıktır ve hizmet vermeye devam ediyoruz. Şarköy Protherm servisi olarak iletişim numaramızdan bize ulaşarak ekip arkadaşlarımızı aynı gün resmi Bayram dini bayram ayırt etmeksizin çağırıp hizmet alabilirsiniz.

Özellikle Protherm kombi ve Protherm kombi kazanlarda meydana gelen arızaları tamiri bakımı ve benzeri birçok probleminiz için iletişim numaramızdan bize ulaşın.uzman ekiplerimiz aynı gün içerisinde gelerek arızanın tamiri bakımı ve benzeri birçok sorunun çözümünü sunacaktır.numaramızdan bize ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Protherm markalı ürünlerde tamir bakım ve benzeri birçok zorunda bize ulaşın. Bozulmuş ve değiştirilmesi gereken kombi parçalarında özellikle orijinal Protherm markalı yedek parçalar kullanılmaktadır.Kullandığımız bu yedek parçalar servisimiz tarafından 1 yıl garanti altına alınmıştır. Protherm markalı ürünlerde arıza tamir bakım ve benzeri hizmetler için iletişim numaramız da müşteri temsilcimize servis talebinizi bildiriniz. Aynı gün içerisinde servis olarak problemleriniz çözülecektir.

Telefon Numaramız : 0 282 726 40 41 – 0 506 020 30 48
Çalışma Saatlerimiz : 
Hafta içi      : 07:00 – 22:00 
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Protherm Servisi
Genel Hizmet : Isıtma Sistemleri, İklimlendirme sistemleri, kombi servisi, klima servisi
Resmi Bayram günlerinde Servisimiz Açıktır.

Şarköy Protherm Servisi Telefon Numarası

Arıza Çeşitleri ve Hizmetler

Protherm markalı ürünler de teknik servis işlemleri sunmaktayız. Protherm kombilerin arızalarının tamiri işlemi için bizi arayınız. Müşteri temsilcilerimiz bizi aradığınız da arızanızla ilgili olarak sizlerden şikayetinizi alır. Bununla birlikte servis talep ederseniz. Adınız telefon numaranız ve adres bilginizle birlikte servisiniz aktif edilir. Özellikle Kış aylarında yoğun olarak kullanılan Protherm markalı kombi ürünlerinde arıza durumlarında servis imkanı sizlere sunulmaktadır. Kombi arızalarının tamirin de kullandığımız ve değişimi yapılan yedek parçalar da 1 yıl servis garantisi sunmaktayız. Kombi arıza kodlarının nasıl tamir edileceği konusunda da ekiplerimiz uzmandır. Arıza kodları tamiri işlemi de yapılmaktadır. bunlara ek olarak kombi bakımları da yapılmakta. Kombi bakımı işlemi her yıl kış ayları öncesinde yapılması önerilmektedir. Servis olarak Bakım işlemlerinde her yıl kış ayları öncesinde mutlaka yaptırmayı unutmayınız.

Yedek Parçada 1 yıl servis garantisi

Özellikle kombi arızalarının bir çok nedeni olabilir. Kombi parçalarından anakartta meydana gelen arızanın tamiri önemlidir. Kombi arızalarını tamir ederken parça değişimine ihtiyaç duyulabilir. Değiştirilen bu parçalar için yedek parça garantisi sunmaktayız. Aynı yedek parça 1 yıl içerisinde tekrar arıza yaparsa, ücretsiz olarak servisimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetimiz de kullandığımız yedek parçalar orijinal parçalardır. Servis olarak Protherm markalı ürünler de kombi radyatörlerinin temizlenmesi işlemi halk diliyle petek temizliği işlemi de yapmaktayız. Petek temizliği sayesinde kombilerin kullandıkları doğalgaz azalmakta ve enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Ayrıca ev içerisinde ısınma sorunu da kolaylıkla giderilmektedir.

Kombi Kazan Servis Hizmetleri

Protherm markalı kombi kazanlar da ısıtma sistemlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Kombi kazan arızalarında uzman ekiplerin müdahale etmesi gerekir. Bu nedenle de sertifika sahibi kişiler tarafından arızalara bakılması gerekmektedir. Bu nokta da ekip arkadaşlarımız tecrübeli ve bu gerekli her türlü sertifikaya sahip çalışanlarımız tarafından oluşmaktadır. Protherm merkezi sistem kazanlar da meydana gelen arızaların tamiri işlemleri için bizleri arayınız. İletişim numaramızdan bize ulaşarak Protherm Kombi Kazan Servisi hizmeti alabilirsiniz.

Protherm markalı ürünler de servis talepleriniz için iletişim numaramızı arayınız. Telefon numaramız üzerinden bize ulaşarak servis talep edebilirsiniz. Kombi ve kombi kazanlarında meydana gelen arızaların tamiri işlemlerinde uzman kadromuz sizlere yardımcı olacaktır. Isıtma sistemleri için kombi ve kazanlar da özellikle kış aylarında meydana çeşitli arızalar gelebilmektedir. Kombi arızalarına neden bazen kombi parçasının bozulması olabilir. Bu parçanın tamiri yada yerine orjinal yedeği montaj edilerek arıza giderilebilir. Servis olarak Protherm markalı ısıtma sistemlerinde yedek parça değişimi ve montajı yapılmaktadır. Montajı yapılan yedek parçada servis olarak 1 yıl servis garantisi sunmaktayız. Eğer aynı sorunu tekrar yaşarsanız ücretsiz olarak servis talep edebilirsiniz.

Protherm Kombi ve Kazan Bakım işlemleri

Protherm Kombi ve Kazan Bakım İşleri

Protherm markalı ürünlerde bakım işlemleri de arıza tamiri kadar önemlidir. Özellikle kış aylarından önce bakımların yapılması tavsiye edilmektedir. Kombi bakımı işlemleri için servisimizi arayabilirsiniz. Kombiler de bakımların yapılma şekli şu şekildedir. Önce kombi açılarak parçaların son durumu kontrol edilir. Kombi kasası içerisinde parçaların son durumu kontrol edilir. Parçalar üzerinden tortu ve tozlar silinir. İlaçlama işlemleri ve oksitlenmelere karşı ilaçlama işlemleri yapılır. Kombi suyu boşaltılır ve yenilenir. Elektrik aksamı kontrol edilir. Benzeri bakım işlemlerinin ardından bakım reset atılarak sonlandırılır.

Petek temizliği işlemi ise ilaçlı olarak kombi üzerinden yapılmaktadır. Kombi kazanında petek temizliği işlemine geçilmeden önce, banyodan bir gider oluşturularak petekler içerisin de oluşan tortuların sökülüp çıkartılması gerekir. Ekiplerimiz banyo da bir gider oluşturmak için banyo radyatöründen tuvalet giderine bağlantı yapılır. Kombinin üst bölümü açılarak kombi kapatılır hat sadece gelen suya bağlanır. Tazyikli su verilerek önce tortuların bir kısmı boşaltılır daha sonra işlem ilaçlı yapılır ve tekrar işlem tekrar eski haline getirilir. Petek temizliği işlemi böylelikle sonlandırılmış olur.

Exit mobile version