Site icon Servis Numaraları

Serdivan Demirdöküm Servisi

Serdivan Demirdöküm servisi telefon numarası

Serdivan Demirdöküm servisi telefon numarası

Serdivan Demirdöküm Servisi

Sakarya ili Serdivan ilçesi Serdivan DemirDöküm servisi telefon numarası 0 264 674 71 71-0 506 0 20 30 48‘dir. Demirdöküm kombi arızaları da servisimiz hizmet vermektedir.kombi arıza kodlarının hataları nasıl çözülür gibi sorunlar yaşadığınızda servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Bu hizmet ile beraber Demirdöküm kombi bakımı işlemi, petek temizliği işlemi ve benzeri hizmetler servisimiz tarafından sunulmaktadır. Isıtma sistemleri konusunda uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.bizi arayarak müşteri temsilcilerimizle irtibata geçin.telefon numaramızı arayarak ya da WhatsApp üzerinden mesaj yollayarak da servisimize ulaşabilirsiniz.

Serdivan Demirdöküm Servisi Çalışma Saatleri

Çalışma saatlerimiz Sabah 0700 İle akşam 22 00 saatleri arasında hafta içi günlerde. Hafta sonu günlerde ise sabah 0900 akşam 20 00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Resmi tatil günlerinde servisimiz açıktır nöbetçi ekiplerimiz çalışmaktadır. Servisimize iletişim numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48- 0 264 674 71 71
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Demirdöküm Servisi

Serdivan DemirDöküm servisi hizmetlerimiz

Serdivan DemirDöküm servisi olarak birçok hizmet vermekteyiz. Özellikle kombi arızalarında tamir işlemi yapmaktayız. Kış aylarında soğuk günlerde ısıtma sistemleri yoğun bir şekilde çalıştırılır. Bu ısıtma sistemlerinden en önemlisi de kombilerdir. Kombiler Bu yoğun çalışma temposuna ayak uyduramadıkları için arızaya geçebilirler. Demirdöküm kombilerin arıza yapması durumunda servisimizi arayarak arızanın düzeltilmesi hizmeti alabilirsiniz. Sadece Demirdöküm arızalarında değil ayrıca Demirdöküm kombilerin bakımı işlemi servisimiz tarafından yapılmaktadır.Ayrıca servisimiz petek temizliği dediğimiz radyatörlerin temizlenmesi işlemini de gerçekleştirmektedir.Demirdöküm hidrofor Demirdöküm kazan gibi büyük ısıtma sistemleri de servisimiz tarafından bakım onarım ve tamir işlemi yapılmaktadır.

Çeşitli kombi çeşitlerinden hermetik kombiler Yoğuşmalı kombiler gibi çeşitli kombilerde servisimiz hizmet vermektedir. Müşterilerimizden yoğun olarak gelen şikayetler de Kombiye elektrik gitmiyor. Kombi su kaçırıyor. Demirdöküm kombinin anakartı bozuk nasıl düzeltilir. Demirdöküm kombi arıza işaretleri veriyor nasıl düzeltebilirim.Demirdöküm kombide baca basınç sensörü bozuldu nasıl düzeltilir. Demirdöküm kombi parçalarını bulup montajını nasıl yaparım. Üç yollu vana arızası nasıl düzeltilir gibi ve benzeri birçok problem de servisimizi arayarak en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Özellikle klima bakımı ve petek temizliğini tavsiye ediyoruz. Kombi bakımı senede bir defa petek temizliği ise 2 yılda bir olmak üzere yapılması tavsiye edilmektedir. Evinizde kullandığınız doğalgazın daha az sarfiyatı nedeniyle faturanız aşağı düşecektir. Enerji tasarrufu sağlayan bu iki işlemi yaptırmak için servisimiz ile iletişime geçiniz.iklimlendirme ve ısıtma sistemleri konusunda uzman ekibimizle Serdivan DemirDöküm servisi olarak sizlere en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Bazı durumlarda arızanın giderilmesi için kombinin resetlenmesi yeterli olur. Eğer kombinizi resetlendi ve tekrar çalışmıyorsa servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Exit mobile version