Site icon Servis Numaraları

Serdivan Vaillant Servisi

Serdivan Vaillant Servisi Telefon Numarası

Serdivan Vaillant Servisi Telefon Numarası

Serdivan Vaillant Servisi

Sakarya ili Serdivan ilçesinde hizmet veren Serdivan Vaillant Servisi Telefon numarası 0 264 674 71 71-0 506 020 30 48‘dir. Serdivan ilçesin de Vaillant kombi arızalarında servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Vaillant kombi arıza durumlarında profesyonel Vaillant teknik uzmanlığımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Çeşitli kombi arızalarında servis hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca Vaillant kombi bakımı işlemi , Petek (radyatör) temizliği işlemi de servisimiz tarafından yapılmaktadır. Sakarya ilinin güzel bölgesi olan Serdivan da servis hizmeti veren birimimizi arayıp hizmet alınız.

Serdivan Vaillant Servisi Çalışma Saatleri

Serdivan Vaillant servisi olarak çalışma saatlerimiz 07 00 ile 22 00 saatleri arasında hafta içi günler de. Hafta sonu günler de ise sabah 09 00 ile akşam 20 00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Ayrıca servisimiz yılın 365 günü servis hizmeti vermektedir. Resmi bayram günleri ve dini bayram günleri olmak üzere tatil günlerin de servisimiz nöbetçi ekiplerimiz tarafından açılmaktadır.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Bosch Servisi

Serdivan Vaillant Kombi Servisi Hizmetleri

Serdivan Vaillant kombi servisi olarak kombi arızalarına müdahale ediyoruz. Vaillant kombi arızaların da arıza kodu verdiği durumlar da tamir işlemi yapmaktayız. Arıza tamiriyle birlikte gerekli Vaillant yedek parçanın montajı işlemi de yapılmaktadır. Takılan yeni Vaillant kombi parçası için bir yıl parça garantisi vermekteyiz. bir yıl içerisinde aynı parça ile arızaya geçen kombinizi ücretsiz olarak servisimizden yararlanarak tamir ettirebilirsiniz. Bu hizmetlerle birlikte kombi bakımı işlemi, petek temizliği işlemi gibi çok farklı teknik servis hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Isıtma sistemleri konusunda yılların deneyimi ile profesyonel ekiplerimizle yanınızdayız. Sakarya ilinin güzel ilçesi Serdivan da Vaillant marka ürünler de servis hizmetini gönül rahatlığıyla servisimizden alabilirsiniz.

Çeşitli Arıza durumları Nasıl yapılır?

Vaillant kombiler de bir çok arıza durumu mevcuttur. Bu arıza durumlarını müşterilerimiz bizlere şu benzer örneklerle aktarır.

Benzeri bir çok şikayet müşterilerimiz tarafından bizlere iletilmektedir. Bu arızaların giderilmesi işlemi için Serdivan Vaillant Kombi Servisimizi arayarak Servis hizmeti alabilir ve arızalarınızı düzeltme ve tamir imkanına kavuşabilirsiniz.

Serdivan Da Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

ARABACIALANI
ARALIK
AŞAĞIDEREKÖY
BAHÇELİEVLER
BEŞEVLER
BEŞKÖPRÜ
ÇUBUKLU
DAĞYONCALI
ESENTEPE
HAMİTABAT
İSTİKLAL
KAZIMPAŞA
KEMALPAŞA
KIZILCIKLI
KÖPRÜBAŞI
KURUÇEŞME
MEŞELİ
ORTA
OTUZİKİ EVLER
REŞADİYE
SELAHİYE
UZUNKÖY
VATAN
YUKARIDEREKÖY Mahallelerin de servis hizmeti vermekteyiz. Bizi arayarak üç yollu vana arızası. Vaillant kombi anakart arızası. Benzeri birden çok arızalar için bizimle iletişime geçip hizmet alabilirsiniz.

Exit mobile version