Site icon Servis Numaraları

Silivri Klima Servisi

Silivri Klima Servisi Telefon Numarası
Silivri Klima Servisi Telefon Numarası

Silivri Klima Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Silivri ilçesinde hizmet veren Silivri klima servisi telefon numarası 0 212 967 60 16 – 0 506 0 20 30 48‘dir. Bu numarayı telefonunuza kaydederek WhatsApp Hattınız üzerinden mesaj yoluyla veya arayarak servisimize ulaşabilirsiniz. Servisimiz klima bakımı, klima sökme ve takma işlemi, klima montajı, klima gaz dolumu hizmeti, klima arızaları teknik servis hizmeti ve diğer Klima ile ilgili her türlü isteğiniz için hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimizi arayarak veya mesaj yoluyla iletişime geçerek servis ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet alabilirsiniz.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Klima Servisi Çalışma Saatleri

Hizmet verdiğimiz Silivri klima servisi olarak çalışma saatlerimiz şu şekildedir. Öncelikle Gündüz çalışma ekibi ve gece çalışma ekibi olarak ekiplerimiz iki farklı çalışma esasına göre çalışır. Gündüz ekiplerimiz sabah 07 00 saati itibariyle göreve başlar. Gündüz ekiplerimiz akşam 22 00 saati itibariyle görevlerini tamamlar. Bu saat itibariyle ise gece ekibimiz hizmete başlar. Silivri klima servisi olarak Haftanın 7 günü ve günün 24 saati Çağrı merkezimiz ve ekip arkadaşlarımız aktif olarak görev yapmaktadır.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Klima Servisi

Silivri Klima Servisi Telefon Numarası

Servisimiz resmi bayramlarda açıktır. 23 Nisan Çocuk Bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı, 30 Ağustos Zafer Bayramı, 1 Mayıs işçi Bayramı, 15 Temmuz ve 1 Ocak yeni yıl günü Silivri klima servisi açıktır. Ayrıca Silivri klima servisi olarak Kurban Bayramı 1. günü 2. günü 3. günü ve dördüncü günü olmak üzere kurban Bayramı’nın tamamında servisimiz açıktır. Aynı şekilde Ramazan Bayramı 1. günü 2. günü ve üçüncü günü servisimiz aktiftir. Silivri klima servisi olarak yılın 365 günü durmaksızın klima arızaları durumunda müşterilerimize hizmet veren servisiz.

Silivri Klima Servisi Sık Yaşanan Arızalar

Silivri bölgesinde hizmet eden servisimiz en sık yaşanan arızalar konusunda müşterilerimizden gelen geri bildirimleri alarak derleme işlemi gerçekleştirdi. Bu derleme sonucunda en çok istenilen klima servisi isteği klima bakım işlemi, bu işlemin ardından klima montajı en yoğun olarak istenen teknik servis hizmetidir.

3. olarak ise klima arızaları ve klima arıza kodlarından meydana meydana gelen teknik arızalar bulunmaktadır. Her arıza tamir bakım ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Çağrı merkezimizi yapacağınız aramalar sayesinde servisimiz size en kaliteli hizmeti vermek adına çalışacaktır.

Silivri Klima Servisi Hizmetleri

Silivri klima servisi olarak klima bakımı ihtiyacınız olduğunda servisimiz tarafından yapılır. Klima bakımı yapılması durumunda klimanın arıza çıkarma durumu ertelenir. Klima bakımı sayesinde ortama bakteri ve toz iletilmez. Klimanın parçaları daha geç bozulur. Ayrıca klima montajı işleme isteyen müşterilerimiz en kaliteli klima montajı işlemini servisimizden olabilir. Klima montajı ücretleri klimanın özelliğine ve klimanın montaj yapılacak yere göre değişir.

Ayrıca Silivri klima servisi olarak klima sökme ve montajı yani takma işlemi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Klima sökme ve takma ücreti konusunda bilgi almak için servisimiz ile iletişime geçiniz. Klima sökme ve takma işleme ücreti klimanın modeline özelliğine klimanın montajının yapılacağı yere göre değişmektedir. Ayrıca servisimiz klimam soğutmuyor gibi şikayetler için klima gaz dolumu hizmeti vererek müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Silivri klima servisi olarak bizi arayarak her klima arızası ve teknik hizmetleri için iletişime geçebilirsiniz.

Klima Arıza Tamiri Montaj İşlemleri

Klima teknik servis hizmetleri Sunan firmayız. Servisimiz her türlü klima konusunda uzmandır. Kaset tipi klimalar duvar tipi klimalar ve benzeri salon tipi klimalarda uzmanlık sunmaktayız. Klima kurulumu işlemi yani klima montajı işlemi itina ile servisimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca servisimiz klima söküm işlemi de gerçekleştirmektedir. bunlarla birlikte klima arızalarının tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılan hizmetlerden bir tanesidir. Klima bakımı işlemi her yıl yapılması tavsiye edilen işlemlerden bir tanesi. Klima bakımı işlemleri için servisimizi arayabilirsiniz
Kaset tipi klima montajı nasıl yapılır gibi sorularla gelen müşterilerimiz olabiliyor. Salon tipi klimanın montajını nasıl yapılacağı ayrıca duvar tipi klimanın montajını yapılma durumu gibi sorular sorulabilir. Ekip arkadaşlarımız montaj işlemini en iyi şekilde yapacaktır. klima montajında önemli olan konulardan bir tanesi klima içerisinde bulunan gazın kaçırılmamalıdır. Eğer klimanın içerisindeki gaz giderse tekrardan gaz dolumu gerekebilir. Gaz dolumu da oldukça külfetli bir işlemdir.

Klima tamir montaj gaz dolumu

Klima Montaj ve Demontaj Fiyatları

Klima montajı fiyatlarımız klimanın özelliği ve niteliğine bulunduğu yere göre değişmektedir. Bakır boru ihtiyacının ne kadar olduğu klimanın gaza ihtiyacım olup olmadığı montajı etkileyecek hususlardandır. Ayrıca klima dış ünitenin asıl montajı yapılacağı önemli bir durumdur. Dış üniteler bazı zorlu durumlarda yer alabilir. Tehlikeli montaj işlemlerinin olmaması için güvenli bir şekilde montajın yerine getirilmesi gerekir. Klimanın bir yerden sökülüp başka bir yere monte edilmesi de müşterilerimizin talep ettiği hizmetlerden. klimanın sökülüp başka bir yere takılması gibi işlemler ekip arkadaşlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. Klimaların iç ünitelerin montajı da dış ünitelerini montajı gibi bilgi gerektiren işlemlerdendir.

Klima arızalarının tamiri bakımı gibi hizmetler servisimiz tarafından itina ile sunulmaktadır. Klima soğutmuyor gibi bazı problemler müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşıyor. Muhtemeldir ki klimanın soğutmaması işleminde gerekli gazın klimada olmaması nedendir. Klima gaz dolumu ile yeterli gaz klimaya yerleştirilir ve soğutma işlemi tekrardan başlar. Bunun dışında bazı klima içerisinde yaşanan arızalarda klimaların çalışmamasına neden olabilir.klima içerisinde bulunan bir parçanın bozulması nedeniyle görevini yerine getiremez. Bu nedenle de klimalar yeterli verimi vermez ya da hiç çalışmaz. Bu tür durumlarda yedek parça değişimi ihtiyacı olabilir. Ekiplerimiz tarafından değiştirilen parça 1 yıl servis garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Klima teknik hizmetleri en iyi şekilde en kaliteli şekilde uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. İletişim numaramızdan bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima tamircisi olarak görev yaptığımız her alanda en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışıyoruz. Klimalar özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılırlar. yaz aylarında klima bakımı klima arıza tamiri gaz dolumu gibi birçok hizmet müşterilerimiz tarafından yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Her bölgede arzu edilen teknik düzeyi Üstün klimacı tabiriyle müşterilerimiz bize ulaşmaktadır.

klima bakım temizlik arıza tamiri ücretleri

En Sık Yaşanan Problemler

En çok yaşanan klima problemlerinden bir tanesi de klima su damlatıyor neden olur. Klima kumandası çalışmıyor nasıl tamir edilir. Klimanın onarımı nasıl yapılır. Klima temizleme işlemi nedir klima bakımından farkı nedir. İstanbul klima firmaları gibi birçok arama internet üzerinde müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır. Servis olarak klima ile ilgili arızamızda yaşadığımız diğer problemlerde iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Malumunuz 3 nitelikli klima var kaset tipi klimalar. Salon tipi klimalar ve duvar tipi klimalar bulunmaktadır. Kullanım şekillerine ve ihtiyaca göre klimalarının çeşitleri ve özellikleri değişmektedir. İklimlendirme sistemlerinin en önemli değerli makineleridir. Soğutma işlemi gaz sayesinde olur. Yeterli gazın içeride bulunmaması nedeniyle soğutma işlemi gerçekleştirilmez. Ayrıca herhangi bir şekilde elektrik gitmemesi gibi durumlarda da kıymanın arızalandığını düşünebiliriz. Klimanın su damlatması özellikle bunu aşırı derecede yapması da arızaların birini diğer nedenidir. Bu tür problemlerde servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Bölgenin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için iletişim numaramızdan bizi arayın ve müşteri temsilcimiz ile görüşün. İletişim numaramızdan bizi arayarak müşteri temsilcimize arızanız bakım ihtiyacınız veya temizleme gaz dolumu gibi arzu ettiğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz.

Exit mobile version