Site icon Servis Numaraları

Silivri Vaillant Servisi

Silivri Vaillant Servisi Telefon Numarası
Silivri Vaillant Servisi Telefon Numarası

Silivri Vaillant Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Silivri ilçesi Silivri Vaillant Servisi telefon numaramız 0 212 967 60 16‘dir. İstanbul ili Silivri İlçesi’nde bütün mahallelerde hizmet vermekteyiz. Telefon numaranızın yanı sıra WhatsApp olarak da numaramızı kullanarak bize mesaj yollayarak servis hizmeti alabilirsiniz. Vaillant Servisi olarak kombi klima makineleri için Tamir bakım klima montajı Klima demontajı Ayrıca petek temizliği Bunun yanı sıra kombi yedek parçalarının bulunarak kombilere montajı işlemlerini yapmaktayız.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48- 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Isıtma Sistemleri Servisi

İletişim Numaramız: 0 506 020 30 480 212 967 60 16

Vaillant Teknik Servis

Ekip çalışma saatleri

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız.

Vaillant Servisi Çalışma Saatleri

Silivri Vaillant Servisi olarak çalışma saatlerimiz Telefona bakan müşteri temsilcimiz 7/24 yılın 365 günü hizmet vermektedir. Sahada çalışan Kombi ustaları ve klima ustalarımız ise sabah 7 saatlerinde işe başlar ve 22 saatlerinde işlerini bitirirler Ayrıca nöbetçi ekiplerimiz 7/24 hizmetinizdedir. Resmi bayramlarda Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarda Ayrıca yılbaşı gibi belirli özel tatil günlerinde de Silivri Vaillant Servisi görev yapmaktadır. Silivri Vaillant Servisi 7/24 açık servistir.

Vaillant yoğun olarak yaşanan arızalar

Vaillant servisimiz Silivri‘de genel olarak karşılaştığımız arızalar şunlardır. Vaillant kombi ateşleme yapmıyor. Vaillant kombi aşırı derecede ses çıkartıyor. Vaillant Kombi su kaçırıyor. Kombi göstergeleri kırmızı yanıyor. Kombiye elektrik gitmiyor Eve hiçbir şekilde çalışmıyor. Petekler ısınmıyor. Musluktan sıcak su gelmiyor. Bu ve buna benzer birçok arıza halinde servisimizi arayarak Silivri Vaillant Servisi telefon numarasından ulaşıp servis hizmeti isteyebilirsiniz.

Silivri Vaillant Kombi Servisi

Silivri Vaillant servisi yedek parça

Vaillant servisimiz Silivri‘de yedek parça satışı işlemi yapmamaktadır. Yalnızca yedek parça ihtiyaçlarınızda kombinizi arıza meydana geldiğinde Eğer servisimiz tarafından montajı ve servisimiz tarafından yedek parça ister iseniz gerçekleşmektedir. Kombi parçaları üç yollu vana eşanjör genleşme tankı gibi parçalar servisimiz tarafından temin edilerek kombinizi de montajı yapılır. Yoğun olarak arıza çıkartan parçalardan elektronik kart yani kombinin anakartı tamiri veya yeni anakart hizmetimiz bulunmaktadır. Çeşitli hallerde Vaillant kombiler su alma vanasından fazlaca hızlı Su alabilir. Vaillant kombi sürekli su alıyor olabilir. Muhtemelen genleşme tankı ile ilgili bir problem gerçekleşebilir. Bazı durumlarda Kombi peteklerinden sızan sular nedeniyle kombi içerisinde bulunan su seviyesi düşer. Vaillant kombi su alma vanası ile çok sık Kombi su aldırılıyor ise ya peteklerde bir sızma vardır ya da genleşme tankında bir sıkıntı meydana gelmiştir. Bu iki durumda biri gerçekleşmektedir.

1 yıl servis Garantisi

Silivri Klima Servisi

Silivri bölgesinde Vaillant klimalar için özel servis hizmeti de vermekteyiz. Vaillant klimalarının bakımı her yıl yapılmalı özellikle klimaların gaz doluluğu kontrol edilmeli. Klimaların filtreleri temizlenerek ortamı kötü bakteriler yollamak nedeniyle ortaya çıkan hastalıklardan kurtulmak gerekir. Klima temizliği ile sağlıklı bir yaşam sürdürebilirsiniz. Silivri Vaillant Klima Servisi 7/24 Açık servistir. Bu nedenle klimaların her yıl bakımlarının yapılmasını öneriyoruz. Bölgede Vaillant klimalar için Tamir gaz dolumu Ayrıca klimaların montajı demontajı yani klima sökme ve klima takma işlemi servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Klima sökme takma işlemi için ne kadar ücret alındığı bilgisi telefonda müşteri temsilcimiz tarafından klimanızın durumu bulunduğu yer ve konuma göre ayrıca klimanızın cinsine göre değiştiği için Müşteri temsilcilerimiz tarafından size iletilecektir. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz kombiniz de ve klimanız da herhangi bir arıza durumunda veya çeşitli isteklerinizde petek temizliği gibi özel isteklerinizi kombi bakımı klima bakımı gibi isteklerinizde servisimize telefon numarasından ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Exit mobile version