Site icon Servis Numaraları

Şişli Buderus Servisi

Şişli Buderus Servisi Telefon Numarası
Şişli Buderus Servisi Telefon Numarası

Şişli Buderus Servisi Telefon Numarası

İstanbul ili Şişli ilçesi Şişli Buderus Servisi telefon numarası 0 212 967 60 160 506 020 30 48‘dir. Buderus ürünlerinde teknik servis imkanı sunmaktayız. Buderus marka ve model ürünlerde kombi servisi, klima servisi, Buderus kombi kazan servisi hizmetleri vermekteyiz. Şişli ilçesinde ikamet eden müşterilerimiz kombilerinde arızalandığında servisimizi arayarak hizmet alacaktır. Verdiğimiz hizmetlerden bazıları şunlardır. Buderus marka ve model kombilerde arızalar ortaya çıkarsa tamir işlemi yapıyoruz. Buderus klimalarda arıza kodları gibi farklı sorunlar yaşandığında da tamir ve onarım yapıyoruz. Şişli Buderus servisi hizmetlerimizde kombi kazanların tamiri işlemleri de bulunmakta. Profesyonel uzman teknisyenlerin gerçekleştirmesi gereken tamir işleri için bizi arayınız.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Şişli ilçesi ve çevresinde Buderus markalı ürünlerde teknik servis ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz. Uygun fiyatlar ve kaliteli servis imkanları sunuyoruz. Kombi ustalarımız ve klima ustalarımız konusunda tecrübeli, kaliteli hizmet sunmaktadır. Buderus kombi ve klimalar kış ve yaz aylarında yoğun çalıştırılmakta. Yoğun çalıştırılan makinelerin arızaya geçmesi muhtemeldir. Arıza durumları genel olarak arıza kodları ile gösterilmekte. Arıza kodlarının ortaya çıkmasıyla tamir ihtiyacı doğar. Kombi ve klimalar da arıza kodlarının tamiri işlemi itina ile bizde yapılmaktadır. Isıtma sistemleri ürünleri olan Buderus kombi ve klimalar da teknik servis hizmeti için telefon numaramızı arayabilirsiniz. Ayrıca servisimize WhatsApp üzerinden ulaşmanızda mümkün. Müşteri temsilcilerimizle görüşerek servis talebi oluşturunuz.

Şişli Buderus Servisi İletişim Bilgileri

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz : 
Hafta içi      : 07:00 – 22:00 
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Buderus Servisi
WhatsApp Numaramız : 0 506 020 30 48
Genel Hizmet : Isıtma Sistemleri, İklimlendirme sistemleri, kombi servisi, klima servisi
Resmi Bayram günlerinde Servisimiz Açıktır.

Şişli Buderus Servisi Telefon Numarası

Şişli Buderus Kombi Servisi Hizmetleri

Sık Karşılaşılan Buderus Kombi ve Klima Arızaları

İstanbul ili Avrupa yakasında bulunan Şişli ilçemizin tüm mahallelerinde yılın tamamında hizmet vermekteyiz. Şişli ve semtlerinde servis hizmeti alabilmek için iletişim numaramızı arayınız. Servis talepleriniz aynı gün ekiplerimiz gelerek gerçekleşecektir. Bazı arızalarda parça değişiminin yapılması gerekir. Buderus marka ve model ürünlerin orjinal parça değişimi yapılarak arıza giderilmektedir. Ayrıca servisimiz arızalı parça için bir yıl parça garantisi sunulmaktadır. Buderus servisi Şişli ilçesinde görev yapmaya devam ediyor. Sizlerde kaliteli ve sorun çözen güler yüzlü bir hizmet almak isterseniz bizi arayınız.

Buderus Kombi ve Kazan Hizmetleri

Buderus kombi servisi teknik servis hizmetleri ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor. Buderus kombiler de meydana gelen arızaları tamiri işlemi ve benzeri teknik servis işlemleriniz için servisimizi arayınız. Buderus büyük kazanlarda meydana gelen arızalarının tamiri işlemide servisimiz tarafından yapılmaktadır. Buderus Kazan bakım işlemleri için iletişim numaramızdan bizi arayın. Bildiğiniz gibi özellikle kış aylarında sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte kombi kullanımı çoğalır. Isıtma sistemlerinin bir parçası olan Buderus kombi ve Buderus kombi büyük kazanların kış ayları öncesinde bakımlarının yaptırılması önemlidir. bakın işlemleri özellikle kombilerin ve büyük kombi kazanların düzgün çalışması ve tasarruf sağlanması açısından çok önemlidir. Kombi bakımı ile birlikte ayrıca arızalarında önüne erkenden geçilebilir. Kombi bakımı ücretleri için telefon numaramızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Kombi bakımı tarifleri için ekip arkadaşlarım size bilgi verecektir.

Teknik Servis İşlemleri

Buderus Kazan Servisi

Isıtma sistemlerinde en önemli halkalardan biri olan kombilerin arıza kodlarının ortaya çıkması çözümünü nasıl olduğu soruları müşterilerimiz tarafından yoğunlukla sorulmakta. Buderus marka kombi ürünlerinde meydana gelen arıza kodları nasıl tamir edilir servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Buderus büyük kazanlarda meydana gelen arızaları tamiri de çok önemli. Buderus Kazan servisi hizmeti veren teknik ekip olarak iletişime geçiniz. Buderus kazanlarda meydana gelen arızanın tamiri bakım işlemleri ve benzeri bir çok iyi hizmet servisimiz tarafından verilmekte. Bazı durumlarda Buderus kazanlarda meydana gelen arızanın neden olduğu ancak uzmanı tarafından anlaşılabilir.

Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız evinize gelerek Buderus kombi Kazan ile ilgili olarak yaşadığınız problemi anlamak ve size anlatmak ayrıca tamir etmek için hizmet vermektedir. Buderus markalı kombi ve kombi kazanlarda bakım işlemleri de her yıl yapılması gereken işlemler den bir tanesidir. Buderus kombi kazanların bakımı oldukça önemli bir hizmet olup arızaların erkenden çözülmesi için çok önemlidir. Buderus kombiler de meydana gelen arızanın tamiri işlemi için ise bazı testler gerekebilir. Kazan konusunda uzman teknik ekip arkadaşlarımız apartman daire gibi hizmet aldığınız kazanın yerinde kontrolünü yapacaktır. Gerekli görüldüğü durumlarda yedek parça yeni orijinal parça ile yapılır.

Buderus Teknik Hizmetleri

Buderus Teknik Servis Hizmetleri

Hizmet durumu şu şekilde başlar. Öncelikle müşterilerimiz iletişim numaramızdan bizi ararlar. Çağrı merkezinde bulunan müşteri temsilcilerimizle görüşürler. bu görüşme sırasında müşteri temsilcilerimiz müşterilerimize Buderus kombi veya Buderus kazan da meydana gelen arıza ile ilgili ufak tefek bilgiler alır. Müşterilerimiz ayrıca isim telefon ve adres bilgilerini müşteri temsilcimize verir. Müşteri temsilcimiz bu bilgiler ışığında sahada çalışmakta olan ekip arkadaşlarımızı bilgilendirir. Ekip arkadaşlarımız müşterimizin evine gitmeden 30 ila 45 dakika öncesinde müşterimizi ararlar. müşterimizin müsait olma durumuna göre ekip arkadaşlarımız servise giderek servis hizmetine başlar.

Ekip arkadaşlarımız gittikleri arızada ya da bakım hizmetinde öncelikle kontrol işlemini gerçekleştirirler. Buderus kombi ya da Buderus kazan da meydana gelen arızanın önce bir teşhisi yapılır. Gerekli olan yedek parça ya da arızanın giderilmesi için yapılacak çalışma müşterimize de orada iletilir. Müşterimizin talepleri doğrultusunda arızanın tamir edilmesi işlemi ya da kombi bakımı işlemi orada gerçekleştirilir. Bu bazı durumlardan biri de yedek parçanın orijinal olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Orijinal yedek parça ile değişim yapılır ve 1 yıl servis garantisi sunulur.

Buderus kombi kazan Arıza Tamiri

Servis Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Buderus servisi çalışma bölgeleri ilçemizin tüm mahalleleri olarak tespit edilmiştir. Bütün mahalle ve semtlerin tamamında da servis arkadaşlarımız müşterilerimize hizmet vermektedir. telefon numaramız üzerinden bizi arayarak müşteri temsilcimize bağlanır ve arızanın ile ilgili gereken işleme ona iletin. Müşteri temsilcilerimiz bölgede çalışmakta olan teknik ekip arkadaşlarımız konu ile ilgili bilgilendirerek evinize doğru yönlendirecektir. Servis ücretleri müşteri temsilcilerimiz tarafından sizlere bildirilir. Bununla birlikte arıza durumlarında müşteri temsilcilerimiz arızanın ne kadar ücretle yapılacağı konusunda size bilgi veremezler. fiyat konusunda bilgi veren memelerinin nedeni ekip arkadaşlarımızın tam olarak kombinin başına geçerek tespitini yapmaları durumunda fiyatını ortaya çıkması. Bu nedenle de bilinmeyen bir arıza konusunda erkenden fiyat verilmemesi durumudur.

Exit mobile version