Site icon Servis Numaraları

Şişli Demirdöküm Servisi

Şişli DemirDöküm Servisi Telefon Numarası
Şişli DemirDöküm Servisi Telefon Numarası

Şişli DemirDöküm Servisi Telefon Numarası

İstanbul ili Şişli ilçesi Şişli DemirDöküm Servisi telefon numarası 0 212 967 60 16 – 0 506 0 20 30 48‘dir. Demirdöküm kombi ve klimaların marka model fark etmeksizin teknik servis hizmeti sunmaktayız. Servisimizi arayarak ya da aynı numara üzerinden WhatsApp’tan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız hizmetler Demirdöküm kombi arızaları tamiri işlemi, Demirdöküm kombi bakımı işlemi, gibi işlemlerimizde bulunmaktadır. Ayrıca servisimiz petek temizliği işlemi de yapmaktadır. Kombi bakımı ve petek temizliği işlemleri ile birlikte enerji tasarrufu sağlanır. Demirdöküm kombilerin arızalarının tamiri işlemi ile özellikle kış aylarında yaşanan kombi arızaları çözülür. Ekip arkadaşlarımız kombi ve klima konusunda uzman minimum 10 yıl tecrübeli ustalardır.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Bu hizmetlerle birlikte Demirdöküm klimaların arızalarının tamiri işlemi de yapılmaktadır. Ayrıca klima bakımı işlemi klimaların filtrelerinin temizlenmesi ve yazı hazırlanması gibi işlemleri içerir. Bununla birlikte klimalarının bazen soğuk vermemesi müşterilerimizin şikayeti haline gelir. Demirdöküm klimaların soğuk üfleme memesinin esas nedenlerinden bir tanesi klimanın gazının eksik olmasıdır. Klima gaz dolumu işlemi servisimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. Bununla birlikte bir çok hizmet klima montajı işlemi, klima de-montaj işlemi gibi benzer birçok hizmet sunmaktayız. Servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Demirdöküm Servisi Şişli Çalışma Saatleri

Hafta İçi : 07 00 – 22 00
Hafta sonu : 09 00 – 20 00
Resmi tatil günlerinde hafta sonu çalışma saatlerimiz geçerlidir.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz : 
Hafta içi      : 07:00 – 22:00 
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Demirdöküm Servisi

Şişli DemirDöküm Servisi Telefon Numarası
Demirdöküm Kombi servisi hizmetleri

Şişli ilçesinde Demirdöküm Kombi servisi hizmeti sunan firmamız uzman ekipler tarafından sizlere hizmet sunmaktadır. Demirdöküm kombilerde meydana gelen arızaların tamirini yapmaktayız. Demirdöküm kombilerde çeşitli arızalar ortaya çıkabilir bunlardan bazıları şöyledir. Demirdöküm kombi sıcak su vermiyor nasıl düzeltilir. Kombi radyatörleri sıcaklık vermiyor ya da sıcaklığı az veriyor. Demirdöküm kombi göstergeleri yanmıyor ve arıza kodu gösteriyor. Demirdöküm kombiyi açıp kapatıyorum fakat kombi düzelmiyor. Kombi arızası nedeniyle hiçbir gösterge yanmıyor. Bu ve benzeri birçok arızada Şişli DemirDöküm servisi olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Demirdöküm Kombi servisi hizmeti ile birlikte kombi bakım işlemi de yapmaktayız. Kombi bakımı işlemi her yıl yapılması tavsiye edilen bir işlemdir. Kombi bakımınızı yaptırdığınızda kombiniz hem enerji tasarrufu sağlayacak Ayrıca arızalarında önüne geçecektir.

Kombi bakımı ile birlikte enerji tasarrufu da sağlanır. Bir başka enerji tasarrufu sağlayan hizmetimiz ise radyatör temizliğidir halk arasında bilinen adıyla petek temizliği işlemidir. Petek temizliği işlemi kısaca özetlemek gerekirse radyatörlerin içerisinde bulunan tortu ve kalıntıların temizlenmesi işlemidir. Petek temizliği işlemi ile birlikte enerji tasarrufu sağlanır. Petek temizliği işleminin ardından kombiler daha randımanlı çalışmaktadır. Servisimiz ayrıca kombi arızanızda montajı yapılan parça ile ilgili olarak 1 yıl parça garantisi vermektedir. Değişimi yapılan parçanız arızaya geçerse servisimizi arayarak ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Şişli DemirDöküm servisi olarak teknik servis hizmetlerinde bir numarayız. Güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla sizlere en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Şişli Demirdöküm Klima Servisi Hizmetlerimiz


Şişli ilçesinde Demirdöküm klimaların arızalarına ve bakım gibi işlemlerinde bakmaktayız. Şişli Demirdöküm klima servisi olarak birçok hizmet sunmaktayız. Klimalarının arızasının tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılıyor. Ayrıca klimalarda gaz dolumu işlemi servisimizin yaptığı bir diğer işlem. Klimalarda meydana gelen arızalar nedeniyle çalışmayabilir. Klima arızalarının giderilmesi için teknik servisi ihtiyaç vardır. Demirdöküm klima da meydana gelen arızanın giderilmesi için telefon numaramızı arayabilirsiniz. Servisimiz klima montajı işlemi de yapmaktadır. Klima demontaj işlemi yani klima sökme işlemi de yapmaktayız.

Demirdöküm Kombi Teknik Hizmetleri

Demirdöküm kombi konusunda uzman ekiplerimiz Demirdöküm kombilerin arızalarının tamiri bakımı ve benzeri birçok teknik servis hizmetini sunmaktadır. Özellikle kış aylarında yoğun olarak kullanılan Demirdöküm kombilerin arıza durumlarında meydana gelen teknik sorunların çözülmesi için bize ulaşınız. Kombiler çeşitli parçalardan oluşan 1 çalışma grubu halinde çalışan makinelerdir. Bu makineler belirli parçaların yerine getiremediği görevler nedeniyle bozulabilir. Bu bozulma nedeniyle düzeltilmesi gereken aksamlar değiştirilmesi gereken yedek parçalar olabilir.

Demirdöküm kombi servisi olarak yerine yeniden monte edilmiş yedek parça için 1 yıl servis garantisi sunmaktayız. Montajını yaptığımız parça ile ilgili olarak aynı yıl tekrar problem yaşarsanız ücretsiz olarak servis talep edebilirsiniz. Demirdöküm kombilerin anakartlarında meydana gelen arızaların düzeltilmesi bazı durumlarda sadece tamir ile giderilebilir. Bazen ise anakartın tamamen değiştirilmesi ve yerine yeni orijinal Demirdöküm kombi anakart montajı gerekir. Bu tür durumlarda uzman ekip arkadaşlarımız aradaki farkı müşterimize iletir ve hangi işlemin yapılmasını onlara sorar ve buna göre işlemi tamamlar.

Demirdöküm kombi servisi Telefon numarası

İletişim numaramızdan bizi arayan Demirdöküm kombi sahibi müşterilerimiz arıza bildirimi müşteri hizmetlerine sunar. Müşteri temsilcilerimiz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda servis formu oluşturur. oluşturulan servis formu üzerinde müşterimizin adı adresi telefon numarası ve arızası ile ilgili ufak bir bilgi yer alır. Bu bilgiler ışığında sahada çalışmakta olan teknik ekip arkadaşlarımız müşteri temsilcimiz tarafından bilgilendirilir. Demirdöküm markalı ürünlerde teknik ekip arkadaşlarımız arıza meydana gelmiş müşteriyi telefon numarasından arar. Müşterimize uygun olup olmadığı sorulur ve yarım saat 45 dakika içerisinde müşterimizin evine gidilir. Teknik ekip arkadaşlarımız öncelikle müşterimizin evinde arıza ile ilgili ne tür problem var onu çözmeye çalışır.

Isıtma ve İklimlendirme Sistemleri

Isıtma Sistemleri ve İklimlendirme Sistemleri

Arıza kontrolünün ardından müşterimize gerekli bilgi verilir. müşterimizin talebi doğrultusunda teknik ekip arkadaşlarımız arızanın giderilmesi işlemine başlarlar. Bazı durumlarda bozulan parçanın yerine yeni orijinal yedek parçanın montaj gerekebilir. Bu parçanın ekip arkadaşlarımızın yanında olması muhtemeldir. Eğer yanında olmayan nadir parçalardan biri ise ekip arkadaşlarımız kısa sürede bu parçayı getirerek montajını gerçekleştirirler. bunun dışında evde yapılan hizmetlerde bazen Demirdöküm kombilerin test aşamasından geçmesi gerekebilir. Bu tür durumlarda test işlemi için ekip arkadaşlarımız kombiyi sökerek atölyemize getirir ve gerekli arıza tamiri ve test işlemlerini bitirdikten sonra tekrardan söküldüğü yere monte edilir. Arıza giderilerek ilk arkadaşlarımız görevlerinden ayrılır.

Arıza Durumları Teknik İşlemler

Demirdöküm kombilerde meydana gelen çeşitli arızalar. Özellikle kombilerde peteklere gitmeyen sıcak su problemi. Banyo ve mutfakta yaşanan sıcak su problemleri. Kombi peteklerinin çok fazla ısıtmaması. Isıtma sistemlerinin bir parçası olan Demirdöküm kombilerde meydana gelen çeşitli arızalardan bacalarda meydana gelen arızalara. Demirdöküm kombinin arıza kodlarının ortaya çıkmasına. Petek temizliği işlemi de servisimiz tarafından yapılmaktadır. Bu ve benzeri birçok Demirdöküm kombi arızası ortaya çıkmaktadır. Ayrıca Demirdöküm kazan ve Demirdöküm hidrofor gibi büyük unsurlu makinelerde de servis hizmetimiz bulunmakta. Demirdöküm kombi parçalarını arıza yapması yerine yeni montaj yapılacak yedek parçanın ihtiyacını ortaya koyar. Demirdöküm kombilerin radyatörlerin de meydana gelen arızaların giderilmesi de servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Meydana gelen bir diğer arıza Demirdöküm kombinin su damlatıyor olmasıdır.

Demirdöküm kombi kazanlarında meydana gelen arıza buna neden olabilir. Ayrıca Demirdöküm kombilerde su alma vanasının bozulması nedenlerden bir diğeridir. bazı durumlarda Demirdöküm kombilerin arızasını resetleme işlemi yaparak düzeltebilirsiniz. Resetlemenin işe yaramadı durumlarda ise servis talep edilmelidir. Demirdöküm kombilerde bozulan anakartların değiştirilmesi oldukça masraflı bir işlemdir. Demirdöküm anakart fiyatları e benzeri sorunları İnternet sitemizden öğrenebilirsiniz. Demirdöküm kombi arıza kodlarını giderilmesi uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmakta. Çağrı merkezimizi Demirdöküm kombiler ile ilgili olarak problemlerinize iletin. Demirdöküm kombilerde meydana gelen arızalardan biri de kombinin f75 hatası. 75 hatası çözümü için servis talep etmeniz gerekmektedir. Demirdöküm kombilerde eşanjörün bozulması üç yollu vananın bozulması.

Demirdöküm Kombi Yedek PArça

Demirdöküm Kombi Arızalar

Termostatla meydana gelen arızalar. Demirdöküm kombi reset nasıl atılır gibi soruların cevapları servisimizdedir. Ayrıca Demirdöküm kombileri elektrik gelmiyor gibi sorunlarda müşterilerimizin yoğunlukla aradığı sorunlardan. Demirdöküm kombi modelleri arıza kodları da bu nedenle değişir. Başka bir arızada Demirdöküm kombilerde F1 hatası nasıl giderilir. Ayrıca DemirDöküm kombi su ısıtmıyor. Kombi sıcak su vermiyor. Demirdöküm kombide f29 hatası nasıl giderilir çözümü nasıldır gibi sorular sorulmakta. Ayrıca bazı durumlarda Demirdöküm kombi ekranı gelmiyor gibi Demirdöküm kombilerin ekranlarının çalışmaması durumunda ortaya çıkabilir. Demirdöküm kombi bakım servisi hizmeti sunan firmamız arızaların giderilmesi ve çözümlerin üretilmesi konusunda sizlere uygun fiyatlara hizmet sunmaktadır.

Demirdöküm markalı klimalarda arızaların giderilmesi ve benzeri problemler için servisimizi arayabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız klima montajı ve klima sökme işlemi de gerçekleştirmektedir. İklimlendirme sistemlerinin bir parçası olan klimalarda klima bakım hizmeti de sunmaktayız. Özellikle müşterilerimiz klima soğuk üflemiyor. Klima çalışmıyor ve benzeri klima arıza kodları ve arızalarının giderilmesi konusunda servis talep etmekte. Demirdöküm klimalar ile ilgili olarak yaşadığınız tüm problemlerde servisimizi arayabilirsiniz. duvar tipi klimalar salon tipi klimalar ve kaset tipi klimalar olmak üzere 3 çeşit bulunan klima türlerinin teknik servis hizmetini sizlere sunmaktayız.

Exit mobile version