Site icon Servis Numaraları

Şişli Klima Servisi

Şişli Klima Servisi Telefon Numarası
Şişli Klima Servisi Telefon Numarası

Şişli Klima Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Şişli ilçesinde ve ve bütün mahallelerinde hizmet veren Şişli klima servisi telefon numarası 0 212 967 60 16 – 0506 0 20 30 48‘dir. Şişli ilçesinde klima bakımı hizmeti istekleriniz için, klima montajı isteğiniz için, klima demontaj, klima sökme ve takma işlemi, klima arıza tamiri, klima onarım ve birçok Klima Teknik hizmeti için servisim izle iletişime geçebilirsiniz. Yaz aylarının sıcak günlerinde evinizin içerisinde veya çalıştığınız ortam için serinlik sunan klimalarınızın arızalarında bizi arayınız. Şişli klima servisi olarak klima montajı işleminiz için yeni klimanın ya da eski klimanın montajı işlemi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Klima montajı ücreti ve diğer bilgiler için çağrı merkezimizi arayarak ya da mesaj yoluyla servisimiz ile iletişime geçiniz.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Klima Servisi Çalışma Saatleri

Şişli klima servisinin çalışma saatleri iki bölümdür. Olmak üzere iki farklı çalışma saatine göre hareket eder. Gündüz ekiplerimiz sabah 07 00 saatinde göreve başlar. Gündüz ekiplerimiz akşam 22 00 gibi görevini bitirir. Bu saatle birlikte gece ekiplerimiz görev alır. Şişli klima servisi olarak yılın 365 günü haftanın yedi günü Günün 24 saati açık ve hizmet verebilir durumdayız. Gece ekibimizin bir diğer adı da acil klima servisi olarak geçmektedir.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Klima Servisi

Şişli Klima Servisi Telefon Numarası

Özellikle acil klima servisi hizmeti sayesinde saat gözetilmeksizin klima arızaları servisimiz tarafından karşılanır. Müşterilerimiz diledikleri her saat servisimizi arayarak klima servisi isteyebilir. Şişli klima servisi olarak yılın 365 günü servisimiz açıktır. Resmi bayramlar ve dini bayramlarımızda yrıca bir Mayıs İşçi Bayramı 1 Ocak Yılbaşı gibi devletin tatil günü olarak belirlediği günlerdede servisimiz açıktır.

Şişli Klima Servisi En Çok Yaşanan Arızalar

Şişli ilçesinde hizmete derken müşterilerimizden Şişli klima servisimize bildirdikleri arızalar servisimiz tarafından incelenerek en çok arıza çıkartan klima servisi problemi ile ilgili istatistik oluşturduk. Bu istatistiğe göre Şişli bölgesinde klimalarla ilgili teknik servis isteklerinde en fazla klima bakımı isteği bulunmaktadır. Klima bakımı işlemi ardından gelen en yoğun talep klima montajı işlemi içindir. Bunları da takip eden klima soğuk üflemiyor problemidir.

Klimanın soğuk üflemesi aslında klima gazının bitmiş olmasıyla açıklanmaktadır. Klima dış ünitesinde yeterli gaz olmadığı için klima gerekli soğutma görevini yapamaz. Bununla birlikte Klima sıcak üflemiyor gibi problemlerinde ana nedeni klima gazını eksik olmasıdır. Şişli klima servisi olarak klima gaz dolumu hizmeti vermekteyiz. Bu sayede klimada yeterli gaz bulunur ve klimalar gerekli iklimlendirme görevlerini tam olarak yerine getirebilirler. Ayrıca klimalarda yoğun olarak yaşanan problemler de bir Diğeri ise Klima şalteri attırıyor gibi müşterilerimizin şikayeti olan klimanın çalıştırıldığı sırada Elektrik şalterini attırması problemidir. Klimanın şalteri attırması durumunda ekip arkadaşlarımız klimanın bu arızasına müdahale eder ve Klima çalıştırılırken şalter atması gibi problemler yaşanmaz.

Çeşitli Klimalar Ve Modelleri Özellikleri

Yaygın olarak üç çeşit klima kullanılmaktadır. Bu klima çeşitlerinden duvar tipi klima en çok satın alınan Klima çeşididir. Duvar tipi klimalar Küçük Ev ortamlarında ve geniş olmayan küçük ofislerde yaygın olarak kullanılır. Duvar tipi klimalar yeterli iklimlendirme yani soğutma ve ısıtma işlemini yerine getiremediği durumlarda klimanın salon tipi olarak seçilmesi önerilir.

Çünkü salon tipi klimalar daha geniş ve büyük ortamları duvar tipi klimaları oranla daha daha çabuk ve daha ve fazla ısıtabilir veya soğutabilir. Salon tipi klimalar duvar tipi klimalara oranla daha pahalı cihazlardır. Salon tipi klimalar ile duvar tipi klimalar aynı şekilde 2 üniteden oluşur. Bu ünitelerden ilki klima iç ünitesi dir bir Diğeri ise klima dış ünitesidir. Bu 2 ünite sayesinde klima çalışır. Bu iki klima çeşidi dışında bir diğer klima çeşidi kaset tipi klima vardır. Kaset tipi klimalar iç ünite ve dış üniteden oluşur fakat tekbir odaya Tekbir Salona yerleştirilemez. Odaların tamamında tavana monte edilerek kaset tipi klimalar kullanılır.

Şişli Klima Servisi Hizmetlerimiz

Klima servisimiz Şişli bölgesinde birçok teknik servis hizmeti vermektedir. Sıralayacak olursak öncelikli olarak Klima bakımları servisimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. Klima bakımı işlemi yapılırken Öncelikle klima filtresi tortu ve bakterilerden temizlenir. Temizlenen klima filtresi daha sonra ilaçlanarak uzun süre toz ve bakteriden etkilenmemesi sağlanır. Dış ünite kontrol edilerek gerekli kablo ve diğer teçhizat da sorun teşkil edip etmediği incelenir. Yeterli klima gazı bulunup bulunmadığı kontrol edilir. Klimanın iç ünitesi dış bölümünde Temizlik yapılır Ve ayrıca ilaçlama işlemi gerçekleştirilir. Klimanın çeşitli Elektrik kabloları ve diğer aksamları kontrol edilir.

Bir diğer klima servisi hizmetimiz hisse klima montajı işlemidir. Şişli klima servisi olarak klima montajı ister sıfır klimalar için isterse eski klimalar için yapılmaktadır. Klima montajı ne kadara mal olur. Klima montajı ne kadar gibi Klima montajının ücretini merak eden müşterilerimiz servisimizi arayarak klima montajı fiyatı konusunda müşteri temsilcimiz den bilgi alabilir. Klima montajı fiyatı klimanın modelini özelliğine ve klimanın montajını yapılacağı yere göre değişmektedir. Klima montajı işlemi gibi klima sökme takma işlemi ücreti konusunda bilgi almak isteyen müşterilerimiz Çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirler. Klima sökme ve takma işlemi ücreti genel olarak şu Detaylara bilgilere bakılarak hesaplanabilir. Klimanın modeli ve özelliği Ayrıca klimanın döküleceği yer ve klimanın montajının yapılacağı yer f klima sökme işleminin yapıldığı yer ile klima montajı yapılacak yer arasındaki mesafe bunların her biri klima sökme ve takma işlemi için belirleyici unsurlardır. Bu ve benzeri birçok ihtiyacınızda teknik destek ve klima ustalarımızla hizmetinizdeyiz. 15 15 yıllık tecrübemizle Şişli ilçesi ve bütün mahallelerinde Şişli klima servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak adına durmaksızın çalışmaktayız.

Klima Arıza Tamiri Montaj İşlemleri

Klima teknik servis hizmetleri Sunan firmayız. Servisimiz her türlü klima konusunda uzmandır. Kaset tipi klimalar duvar tipi klimalar ve benzeri salon tipi klimalarda uzmanlık sunmaktayız. Klima kurulumu işlemi yani klima montajı işlemi itina ile servisimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca servisimiz klima söküm işlemi de gerçekleştirmektedir. bunlarla birlikte klima arızalarının tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılan hizmetlerden bir tanesidir. Klima bakımı işlemi her yıl yapılması tavsiye edilen işlemlerden bir tanesi. Klima bakımı işlemleri için servisimizi arayabilirsiniz
Kaset tipi klima montajı nasıl yapılır gibi sorularla gelen müşterilerimiz olabiliyor. Salon tipi klimanın montajını nasıl yapılacağı ayrıca duvar tipi klimanın montajını yapılma durumu gibi sorular sorulabilir. Ekip arkadaşlarımız montaj işlemini en iyi şekilde yapacaktır. klima montajında önemli olan konulardan bir tanesi klima içerisinde bulunan gazın kaçırılmamalıdır. Eğer klimanın içerisindeki gaz giderse tekrardan gaz dolumu gerekebilir. Gaz dolumu da oldukça külfetli bir işlemdir.

Klima tamir montaj gaz dolumu

Klima Montaj ve Demontaj Fiyatları

Klima montajı fiyatlarımız klimanın özelliği ve niteliğine bulunduğu yere göre değişmektedir. Bakır boru ihtiyacının ne kadar olduğu klimanın gaza ihtiyacım olup olmadığı montajı etkileyecek hususlardandır. Ayrıca klima dış ünitenin asıl montajı yapılacağı önemli bir durumdur. Dış üniteler bazı zorlu durumlarda yer alabilir. Tehlikeli montaj işlemlerinin olmaması için güvenli bir şekilde montajın yerine getirilmesi gerekir. Klimanın bir yerden sökülüp başka bir yere monte edilmesi de müşterilerimizin talep ettiği hizmetlerden. klimanın sökülüp başka bir yere takılması gibi işlemler ekip arkadaşlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. Klimaların iç ünitelerin montajı da dış ünitelerini montajı gibi bilgi gerektiren işlemlerdendir.

Klima arızalarının tamiri bakımı gibi hizmetler servisimiz tarafından itina ile sunulmaktadır. Klima soğutmuyor gibi bazı problemler müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşıyor. Muhtemeldir ki klimanın soğutmaması işleminde gerekli gazın klimada olmaması nedendir. Klima gaz dolumu ile yeterli gaz klimaya yerleştirilir ve soğutma işlemi tekrardan başlar. Bunun dışında bazı klima içerisinde yaşanan arızalarda klimaların çalışmamasına neden olabilir.klima içerisinde bulunan bir parçanın bozulması nedeniyle görevini yerine getiremez. Bu nedenle de klimalar yeterli verimi vermez ya da hiç çalışmaz. Bu tür durumlarda yedek parça değişimi ihtiyacı olabilir. Ekiplerimiz tarafından değiştirilen parça 1 yıl servis garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Klima teknik hizmetleri en iyi şekilde en kaliteli şekilde uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. İletişim numaramızdan bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima tamircisi olarak görev yaptığımız her alanda en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışıyoruz. Klimalar özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılırlar. yaz aylarında klima bakımı klima arıza tamiri gaz dolumu gibi birçok hizmet müşterilerimiz tarafından yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Her bölgede arzu edilen teknik düzeyi Üstün klimacı tabiriyle müşterilerimiz bize ulaşmaktadır.

klima bakım temizlik arıza tamiri ücretleri

En Sık Yaşanan Problemler

En çok yaşanan klima problemlerinden bir tanesi de klima su damlatıyor neden olur. Klima kumandası çalışmıyor nasıl tamir edilir. Klimanın onarımı nasıl yapılır. Klima temizleme işlemi nedir klima bakımından farkı nedir. İstanbul klima firmaları gibi birçok arama internet üzerinde müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır. Servis olarak klima ile ilgili arızamızda yaşadığımız diğer problemlerde iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Malumunuz 3 nitelikli klima var kaset tipi klimalar. Salon tipi klimalar ve duvar tipi klimalar bulunmaktadır. Kullanım şekillerine ve ihtiyaca göre klimalarının çeşitleri ve özellikleri değişmektedir. İklimlendirme sistemlerinin en önemli değerli makineleridir. Soğutma işlemi gaz sayesinde olur. Yeterli gazın içeride bulunmaması nedeniyle soğutma işlemi gerçekleştirilmez. Ayrıca herhangi bir şekilde elektrik gitmemesi gibi durumlarda da kıymanın arızalandığını düşünebiliriz. Klimanın su damlatması özellikle bunu aşırı derecede yapması da arızaların birini diğer nedenidir. Bu tür problemlerde servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Bölgenin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için iletişim numaramızdan bizi arayın ve müşteri temsilcimiz ile görüşün. İletişim numaramızdan bizi arayarak müşteri temsilcimize arızanız bakım ihtiyacınız veya temizleme gaz dolumu gibi arzu ettiğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz.

Exit mobile version