Servis Numaraları

Şişli Kombi Servisi

Şişli Kombi Servisi Hizmetlerimiz

İstanbul ili Şişli ilçesi Şişli kombi servisi telefon numarası 0 506 0 20 30 48‘dir. Teknik servis hizmetlerimiz kombi bakımı, kombi tamir işlemi ve petek temizliği işlemi gibi hizmetlerdir. Şişli ilçemizin tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin çeşitli vasıtalarla kombilerinde meydana gelen arızalarının tamirini gerçekleştiriyoruz. Ekip arkadaşlarımız profesyonel uzman arkadaşlarımız. sektörde uzun yıllardır bu işi yapan firma olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Şişli kombi servisi telefon numarası
Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Teknik Servis Çalışma saatleri ve günleri

Kombi servisi Şişli bölgesinde haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ayrıca sabah 08:00 akşam 21:00 saatleri arasında ekip arkadaşlarımız hizmet vermektedir. Resmi Bayram ve dini bayram günlerinde de servisimiz açıktır. Yılın 365 günü hizmet vermek üzere çalışmaktayız. Acil kombi arızalarının tamiri durumunda servisimiz acil kombi servisi adı altında hizmet sunmaktadır.

Kombi Servisi

Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Özellikle kış aylarında yoğun olarak kullanılan kombilerde çeşitli arızalar meydana gelebilir. Bu arızalar nedeniyle kombiler çalışmaz. Kombiler ısıtma sistemlerinin en önemli parçalarından bir tanesidir. Kombi sistemleri ev için ve ofis ve işyerleri için ideal ısıtma sistemleridir. Özellikle sonbahar aylarında kombilerin bakımının yapılması arızaları gidermek için güzel bir yöntemdir. Kombi bakımının ardından kombiler temizlenir bakımlar yapılır ve daha iyi çalışırlar. Kombi bakımı ile birlikte ayrıca petek temizliği işlemi de müşterilerimizi önerilmektedir. Petek temizliği işlemi 7 peteğe kadar belli bir fiyat 7’den sonra daha fazla olan petekler için ise farklı bir fiyat politikası uygulanmaktadır. Petek temizliği işleminin her 2 yılda bir yapılması önerilir. Kombi bakımı işleminin ise her yıl tekrarlanması gerekmektedir.

Kombi teknik servisi telefon numarası

Çeşitli Kombi Arızaları ve Çözümleri

Kombiler ısıtma sistemlerinin en önemli parçasıdır demiştik. Kombilerin içerisinde bir sürü yedek parça birbiriyle bağımlı olarak çalışmaktadır. Kombilerin yoğun çalışılması durumunda bazı parçalarının bozulması ortaya çıkabilir. Bu durumlarda Şişli kombi servisi olarak bozulan parçayı yeni sıfır parça ile değiştiriyoruz. Bu değişimin ardından değiştirilen parça için sizlere 1 yıl parça garantisi sunuyoruz. Değiştirdiğimiz parça ile ilgili olarak bir yıl içerisinde tekrar problem yaşarsanız. Servisimiz ücretsiz olarak arıza nasıl giderecektir.

Müşteri memnuniyeti

Kombi yedek parçaları eskimesi ve yenilenmesi işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Özellikle kış aylarında meydana gelen arızalarının tamiri servisimiz tarafından itina ile gerçekleştirilmektedir. Üç yollu vana, eşanjörün değiştirilmesi. Kombi anakartlarında meydana gelen arızalar. Bu ve benzeri birçok hizmet servisimiz tarafından yapılmaktadır.

kombi servisi Şişli

Kombi Servisi Şişli Bölgeleri

Şişli ilçesinde servisimiz tüm bölgelerde hizmet sunmaktadır. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek adına Şişli Bölgesi’nin tüm mahallelerinde hizmet veriyoruz. Tüm marka ve model kombiler için servis hizmeti almak biz de mümkün. Telefon numaramızı arayarak bizimle iletişime geçiniz.

Exit mobile version