Site icon Servis Numaraları

Şişli Miele Servisi

Şişli Miele Servisi Telefon numarası
Şişli Miele Servisi Telefon numarası

Şişli Miele Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Şişli ilçesi Şişli Miele servisi telefon numarası 0216 563 60 16‘dır. Miele marka buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi gibi beyaz eşya ürünlerinde teknik servis hizmeti sunmaktayız. Bu beyaz eşya makinalarında meydana gelen arızalarının tamirini işlemini gerçekleştirmekteyiz. Arıza kodlarının çözümü servisimiz tarafından yapılmaktadır. İletişim numaramızdan yani telefonumuzdan bizi arayarak müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin. Müşteri temsilcimiz arıza durumunuzla ilgili sizlerden bilgi alacaktır. Bu bilgiler ışığında servis talebinizi teknik ekip arkadaşlarımıza iletiyoruz. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede arıza nızı düzeltmek için evinize gelerek çalışacaktır. Teknik ekip arkadaşlarımız tecrübeli konusunda uzman profesyonel arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Beyaz Eşya Servisi

Servis Çalışma Saatleri ve Günleri

Ataşehir bölgesinde servisimiz yılın 365 günü hizmet vermekte. Yani resmi bayramlarda ve dini bayramlar olmak üzere servisimizi açıktır ve müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Sabah 07.00 ile akşam 22 00 saatleri arasında servis hizmeti sunmaktayız. Ayrıca müşteri temsilcilerimiz sizlerden gelen telefonlara zaman gözetmeksizin cevap vermektedir. istediğiniz saat aralığında servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Müşteri temsilcimizi aradığınızda yaşadığınız arıza ile ilgili bilgi verin. Müşteri temsilcilerimiz arızanın ile ilgili gerekli notları alacaktır. Bu notları gerekli bilgileri teknik ekibi arkadaşlarımıza ulaştıracak ve ekip arkadaşlarımız da evinize bu bilgilerle gelecektir. teknik ekip arkadaşlarımız evinize geldiğinde arıza ile ilgili sorunun kontrolünü testini yaparlar. Buzdolabında meydana gelen arızanın ne olduğu ya da çamaşır makinenizin neden arızalandığı konuları ekip arkadaşlarımız tarafından çözüme ulaştırılır.

Şişli Miele Servisi

Miele Beyaz Eşya Arızaları

Miele markası kaliteyi öncü hale getirmiş bir markadır. Bu nedenini makinelerde bu kaliteyi göz önünde bulunduran makinelerden oluşur. Tabii her makinenin olduğu gibi bu makinelerde arızalanır. Arızaların nedeni çeşitli parçalar olabilir. Elektrik gelmemesi buzdolabının gerekli soğutmayı yapmaması. Çamaşır makinesinin sıkma işlemini gerçekleştirilmemesi. Bulaşık makinesinin yıkamaması. Göstergelerinin hiçbirinin yanmaması. Bu ve benzeri birçok sorun yaşanmaktadır. Bu sorunların temel nedeni yedek parça olabiliyor. Ya da elektrikle ilgili bir problemden de kaynaklanıyor olabilir. Şişli Miele servisi olarak işte bu nedenle çözmek teknik ekip arkadaşlarımızın uzmanlık alanıdır. bu konuda uzmanlaşmış yıllarını vermiş ekip arkadaşlarımız evinize gelerek mutlaka probleminizi çözecektir. Ayrıca servis olarak sunduğumuz hizmet de 1 yıl servis garantisi hizmetide sunuyoruz. yani şunu söyleyebiliriz arkadaşlarımız evinize gelir arıza nazır çözümler eğer aynı arızayı bir yıl içerisinde tekrar yaşarsanız ücretsiz olarak servis hizmeti alabilirsiniz. Bizim temel gayemiz müşterilerimizin en iyi hizmeti almasıdır.

Servis Süreci Nasıl Yaşanır

Öncelikle telefon numaramızdan bizi müşterilerimiz arar. Müşteri temsilcilerimiz müşterilerimiz ile iletişime geçer. Müşterilerimizden gerekli bilgileri alırız. Bu bilgiler genellikle makinenin ne oldu yani buzdolabımı çamaşır makinesi mi bulaşık makinesi mi. Öncelikle bu bilgiler alınır. Ardından yaşanan sorunla ilgili bilgi alınır. Örneğin buzdolabının gerekli soğutma işlemini yapmaması. ya da çamaşır makinesinin sıkma işlemini gerçekleştirmemesi. Bu bilgiler alındıktan sonra müşterimizin telefon numarası adı ve soyadı bilgileri alınır. Ayrıca bulunduğu adres bilgisi müşterimizden talep edilir. Müşterimizin gün içinde müsaitlik durumu kontrol edilir. Gerekli diğer bilgiler de müşterimize iletilir servis talep formu açılır. Servisin açılması ile birlikte müşteri temsilcilerimiz teknik ekibimize bu bilgiyi aktarır. Teknik ekibimiz evinize gelmeden yarım saat 45 dakika öncesinde sizi arayarak müsaitlik durumunuzu kontrol eder.

Miele Teknik Hizmetler

Müsait olmanız durumunda ekip arkadaşlarımız evinize gelerek arızanın kontrolü ne geçer. Arıza ile ilgili yapılması gereken işlemler eğer o sırada yapılabilirse yapılır. atölye ile ilgili bir durum olduğunda ya da özel bir yedek parça temini gerektiğinde ise, atölye işlemi yapılır. Gerekli sökme ve taşıma işlemleri gerçekleştirilir. Atölyemizde makineniz kontrol altına alınır. Çeşit testlerden geçirilerek arızanın giderilmesi ve sorun yaşanan unsur ortaya çıkartılmaya çalışılır. Atölyemizde arıza tamiri yapılır ve test aşaması yapılır. Bu kontrollerin tamamı gerçekleştirildikten sonra tekrardan evinize getirilerek montajı yapılır. Çalışır durumda müşterimize teslim edilir.

Şişli Servis Çalışma Bölgeleri

Servis olarak Miele marka ürünler için Şişli Bölgesi’nin tamamında hizmet vermekteyiz. Ekip arkadaşlarımız Şişli‘nin tüm mahallelerinde çalışmaktadır. Hangi mahalle olursa olsun hangi semtte olursa olsun. Teknik ekip arkadaşlarımız arıza durumlarında gelerek sizlere hizmet sunmaktadır. Kalite anlayışını ön planda tutan Şişli Miele servisi kaliteden ödün vermeksizin çalışmalarını sürdürmektedir.

Exit mobile version