Site icon Servis Numaraları

Şişli Vaillant Servisi

Şişli Vaillant Servisi Telefon Numarası
Şişli Vaillant Servisi Telefon Numarası

Şişli Vaillant Kombi Hizmetlerimiz

İstanbul ili Şişli ilçesi Şişli Vaillant servisi telefon numarası 0 212 967 60 16′dır. Servis olarak İstanbul ili Şişli ilçesi mahallelerinde hizmet vermekteyiz. Vaillant kombilerde meydana gelen arızaları gidermek açısından servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Servisimizde Vaillant kombilerin bakımı onarımı tamiri montajı gibi bir çok hizmet verilmektedir.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Isıtma Sistemleri Servisi

İletişim Numaramız: 0 506 020 30 48

Şişli Vaillant Kombi Servisi

Ekip çalışma saatleri

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız.

 Şişli Vaillant Kombi Bakımı

Her yıl düzenli olarak yapılması gereken Vaillant kombi bakımı yılın kış aylarından önce sonbahar aylarında yapılması gereken önemli bir işlemdir. Vaillant kombiler için Vaillant bakımının yapılması Vaillant kombilerin arıza çıkarmaları için de ön tedbir almak için idealdir.

Peki Vaillant kombi bakımı nasıl yapılır? Vaillant kombilerin bakımında öncelikli olarak sıcak su ve kalorifer deki yanma durumu kontrol edilir. Bu kontrol edildikten sonra kombinizi su sızdırma olup olmadığı kontrol edilmektedir. Bu işlemin ardından kombinin içini açarak tozlanma durumu kontrol ediliyor eğer tozlarını aşırı derece çok kısa kombinin tozları temizleniyor ve kombi yanma odasında bulunan brolür temizlenir. Bu işlemler gerçekleştirdikten sonra kombinin elektrik hatları kontrol ediliyor. Kombi elektrik hatlarında Herhangi bir problem yoksa kombilerin baca fanı kontrol edilir ve temizlenir. Daha sonrasında genişleme Kanka dediğimiz bölüm kontrol edilir.

Son olarak da kalorifer dönüş hattında bulunan filtrenin temizlenmesi işlemi gerçekleştirilir. Son kontroller yapılarak kombi bakımı gerçekleştirilir.

Şişli Vaillant Servisi telefon numarası dokun ara

Şişli Vaillant Servisi Çalışma Saatleri

     Şişli Vaillant Servisi çalışma saatlerimiz 7/24 müşteri desteği ile telefon karşısında müşteri temsilcimiz size hizmet vermek için beklemektedir. Sahada bulunan teknik ekibimiz ise yılın 365 günü resmi tatiller Ramazan Bayramı kurban bayramı gibi dini tatiller yılbaşı gibi özel tatillerde dahi sabah 7 ile 22 saatleri arasında sahada sizlere teknik ekibimiz hizmet vermektedir.

Servis açıldıktan sonra izlenen süreç

      Şişli Vaillant servisini aradıktan sonra ve servis açma işlemi gerçekleştirdikten sonra yaşanılan süreç kısaca şöyledir. Öncelikle müşteri temsilciniz istediğiniz servis için İsim soyisim telefon adres bilgilerinizi alır. Bu bilgilerle birlikte Vaillant kombinizi de veya Vaillant klimanız da nasıl bir problem yaşadığınız ile ilgili olarak müşteri temsilcimiz ek bilgileri sahadaki teknik ekibimize ulaştırmak için not olarak servis bilgisini ekler. Tüm bu bilgiler alındıktan sonra teknik ekibimiz servis bilgilerini sistem haberdar edilir. Sahadaki teknik ekibimiz bu bilgilere istinaden Öncelikle evinize gelmeden önce verdiğiniz telefon numarası üzerinden sizi arayarak evinizin müsait olup olmadığı gelinecek süre ile ilgili bilgi verir sizden müsait olup olmadığınız bilgisini alır.

Eğer evinizde müsait iseniz ustalarımız en geç yarım saat 45 dakika içerisinde evinize gelerek servis hizmeti verirler. Teknik ekibimiz evinize geldiğinde Öncelikle sizlerin şikayetlerini varsa kombi arıza kodunu ne olduğu. İstediğiniz servis hizmeti ile ilgili gerekli bilgileri sizden alırlar. Bu işlemin ardından kombiniz açılarak gerekli işlemler yapılmak üzere teknik ekibimiz çalışmaya başlar. Normal kombiler ya da Yoğuşmalı kombiler için arıza istekleriniz teknik ekibimiz tarafından giderilir. Bazı durumlarda Vaillant kombilerin testlerinin yapılması ve bu testlerin ardından evinize getirilerek kurulması gerekebilir.

Vaillant Teknik Servisi

Vaillant Tamir İşlemleri

Bu tür durumlarda Vaillant kombiler evinizden sökülerek atölyemize getirilir ve burada Vaillant kombinin arızası ile ilgili çalışmalar başlar. Teknik ekibimiz atölyeye gönderilen kombinin sizlere teslimi ile ilgili olarak bir zaman bilgisi verecektir. Bu zaman süresi içerisinde kombiniz yapılarak ardından test işlemleri gerçekleştirilir kombi Montaj yapılır duruma geldiğinde Size verilen sürede kombi montajı yapılır ve kombiniz çalışır durumda sizlere teslim edilir. Kombiniz size teslim edildiğinde teknik ekibimiz tarafından bir servis formu bırakılarak daha sonra aynı problemi yaşarsınız servis formu üzerindeki numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer Vaillant kombiniz bir yedek parça problemi yaşamış ve servisimiz gelerek yedek parçanız değiştirilmiş ise, değiştirilen yedek parça için 1 yıl arızalanma ama garantisi veriyoruz. Servis hizmeti aldığınız tarihten itibaren bir yıl içerisinde aynı yedek parça ile ilgili problem yaşarsanız ücretsiz olarak bizi arayarak servis hizmetiniz gerçekleştirilir. Fakat farklı bir parçada arıza meydana geldi ise ücretli olarak servis hizmeti verilmektedir.

Kombi Servisi Hizmetleri

Şişli Vaillant klima bakımı

Şişli Vaillant klima bakımı da aynı şekilde kombilerin bakımı gibi yıllık olarak yapılması gereken önemli işlemlerden biridir.

Vaillant klimalar özellikle yaz aylarında girmeden önce klima bakımı yaptırılarak Yaz ayları ortasında arızaya neden olmaması için ön alma çalışması yapılır. Vaillant klimalar için yapılan bakım Ayrıca hijyen açısından klimaların sağlıklı bir ortamda çalışmasını sağlayan unsurlardandır. Vaillant klimaların bakımı yapılması ile birlikte klimalar ortama toz ve bakteri gibi sağlık koşullarını zorlayan 1unsurlardan arındırılır. Bazı durumlarda klimaların yeterli soğuğu sağlam olması durumlarında ise klimaların gerekli gazlarının miktarının az olduğu ve gaz basım işlemi ihtiyacı olduğu anlaşılır. Vaillant klimalar için gaz basım işlemi de servisimiz tarafından gerçekleştirilir.

1 yıl yedek parça garantisi
Exit mobile version