Site icon Servis Numaraları

Sultangazi Klima Servisi

Sultangazi Klima Servisi Telefon Numarası
Sultangazi Klima Servisi Telefon Numarası

Sultangazi Klima Servisi Hizmetleri

Sultangazi ilçesinde hizmet veren Sultangazi klima servisi telefon numarası 0 212 967 60 16 – 0 506 0 20 30 48‘dir. Çağrı merkezimize Ayrıca WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz. WhatsApp üzerinden mesaj yazarak müşteri temsilcilerimizle iletişim kurarak servis hizmeti alabilirsiniz. Sultangazi klima servisi olarak bölgede her model her marka klima için arıza tamir hizmeti vermekteyiz. Ayrıca servisimiz klima montajı ve sökme takma işlemi de gerçekleştirmektedir. Bu hizmetlerimizle beraber klima bakımı servisimiz tarafından yapılmaktadır. Klima gaz dolumu işlemi ve ayrıca çeşitli klima teknik servis ihtiyaçlarınız için servisimizi arayarak servis hizmeti alabilirsiniz.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Klima Servisi Çalışma Saatleri

Servisimiz yılın 365 günü hizmet vermektedir. Çağrı merkezimiz telefonlara 7/24 cevap vermektedir. Sahadaki ikimiz iki farklı çalışma saati sistemi ile çalışmaktadır. Gündüz ekibi ve gece ekibi olmak üzere özel acil klima servisi ihtiyaçlarınızda servisimiz her saat hizmet vermektedir.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Klima Servisi

Sultangazi Klima Servisi Telefon Numarası

Gündüz ekibimiz sabah 07 00 saatinde göreve başlar. Gündüz ekibimiz akşam 22 00 saatinde görevi sonlandır. Gece ekibimiz ise saat fark etmez sizin her saat klima teknik servis hizmetleri için çalışmaktadır. Sultangazi klima servisi olarak resmi Bayram günlerinde ve tatil günlerinde servisimiz açıktır yılın tamamında her gün açık servis. Durmaksızın müşterilerinize en İyiyi sunmak için çalışıyoruz.

Sultangazi Klima Servisi En Sık Karşılaşılan Arızalar

Sultangazi ilçesinde yılların verdiği tecrübe ile hizmet etmekteyiz. Bu süreçte servisimiz müşterilerinden aldığı geri dönüşler sonunda en yaygın olarak en sık karşılaşılan klima arızaları derlemiştir. Bu vesile ile sizlerle en sık karşılaşılan arızaları paylaşalım. Müşterilerimizin dilinden konuşursak klimam soğuk üflemiyor. Klimayı açıyoruz ama şalter atıyor.

Klima göstergeleri yanmıyor. Klima sıcak vermiyor. Klima hiçbir şekilde çalışmıyor. Bu ve benzeri Klima arızalarında Ayrıca arıza kodları sorunları için Sultangazi klima servisi olarak hizmet vermekteyiz. Servisimiz arayarak klima montajı, klima sökme takma işlemi gibi sorunlarda da servisimizden yararlanabilirsiniz.

Klima Çeşitleri Modelleri

Üç çeşit klima bulunmaktadır. Duvar tipi klima, salon tipi klima ve kaset tipi klimalar bulunmaktadır. Bu klima çeşitlerinden en uygun olanı duvar tipi klimadır. Bunları salon tipi klimalar izler. Bu 3 klima modeli içinde iç ünite ve klima düş ünitesi olmak üzere iki bölümden oluşan klimalardır.

Duvar tipi klimalar daha küçük alanlar için salon tipi klimalar daha büyük alanlar için kullanılır. Kaset tipi klimalar ise tek bir odayı değil birçok odayı iklimlendirme işlemi yaparlar.

Sultangazi Klima Servisi Hizmetlerimiz

İstanbul ili Sultangazi ilçesinde hizmet veren Sultangazi klima servisi olarak müşterilerimizin klimalar ile ilgili teknik destek ve servis hizmetlerine yönelik çalışma yapmaktayız. Müşterilerimizin klima bakımı istekleri ve klima montajı işlemleri gibi birçok işlem servisimiz tarafından yapılır. Klima sökme takma işleme ücreti konusunda Çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca klima gaz dolumu hizmeti sunmaktayız.

Klima demontaj yani klima sökme işlemi için arkadaşlarımız Sultangazi bölgesinde çalışmaktadır. Sultangazi klima servisi olarak klimalar konusunda yaşadığınız arızalar için servisimizi telefon numaramızdan arayarak veya WhatsApp numaranız üzerinde mesaj yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Klima Arıza Tamiri Montaj İşlemleri

Klima teknik servis hizmetleri Sunan firmayız. Servisimiz her türlü klima konusunda uzmandır. Kaset tipi klimalar duvar tipi klimalar ve benzeri salon tipi klimalarda uzmanlık sunmaktayız. Klima kurulumu işlemi yani klima montajı işlemi itina ile servisimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca servisimiz klima söküm işlemi de gerçekleştirmektedir. bunlarla birlikte klima arızalarının tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılan hizmetlerden bir tanesidir. Klima bakımı işlemi her yıl yapılması tavsiye edilen işlemlerden bir tanesi. Klima bakımı işlemleri için servisimizi arayabilirsiniz
Kaset tipi klima montajı nasıl yapılır gibi sorularla gelen müşterilerimiz olabiliyor. Salon tipi klimanın montajını nasıl yapılacağı ayrıca duvar tipi klimanın montajını yapılma durumu gibi sorular sorulabilir. Ekip arkadaşlarımız montaj işlemini en iyi şekilde yapacaktır. klima montajında önemli olan konulardan bir tanesi klima içerisinde bulunan gazın kaçırılmamalıdır. Eğer klimanın içerisindeki gaz giderse tekrardan gaz dolumu gerekebilir. Gaz dolumu da oldukça külfetli bir işlemdir.

Klima tamir montaj gaz dolumu

Klima Montaj ve Demontaj Fiyatları

Klima montajı fiyatlarımız klimanın özelliği ve niteliğine bulunduğu yere göre değişmektedir. Bakır boru ihtiyacının ne kadar olduğu klimanın gaza ihtiyacım olup olmadığı montajı etkileyecek hususlardandır. Ayrıca klima dış ünitenin asıl montajı yapılacağı önemli bir durumdur. Dış üniteler bazı zorlu durumlarda yer alabilir. Tehlikeli montaj işlemlerinin olmaması için güvenli bir şekilde montajın yerine getirilmesi gerekir. Klimanın bir yerden sökülüp başka bir yere monte edilmesi de müşterilerimizin talep ettiği hizmetlerden. klimanın sökülüp başka bir yere takılması gibi işlemler ekip arkadaşlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. Klimaların iç ünitelerin montajı da dış ünitelerini montajı gibi bilgi gerektiren işlemlerdendir.

Klima arızalarının tamiri bakımı gibi hizmetler servisimiz tarafından itina ile sunulmaktadır. Klima soğutmuyor gibi bazı problemler müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşıyor. Muhtemeldir ki klimanın soğutmaması işleminde gerekli gazın klimada olmaması nedendir. Klima gaz dolumu ile yeterli gaz klimaya yerleştirilir ve soğutma işlemi tekrardan başlar. Bunun dışında bazı klima içerisinde yaşanan arızalarda klimaların çalışmamasına neden olabilir.klima içerisinde bulunan bir parçanın bozulması nedeniyle görevini yerine getiremez. Bu nedenle de klimalar yeterli verimi vermez ya da hiç çalışmaz. Bu tür durumlarda yedek parça değişimi ihtiyacı olabilir. Ekiplerimiz tarafından değiştirilen parça 1 yıl servis garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Klima teknik hizmetleri en iyi şekilde en kaliteli şekilde uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. İletişim numaramızdan bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima tamircisi olarak görev yaptığımız her alanda en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışıyoruz. Klimalar özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılırlar. yaz aylarında klima bakımı klima arıza tamiri gaz dolumu gibi birçok hizmet müşterilerimiz tarafından yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Her bölgede arzu edilen teknik düzeyi Üstün klimacı tabiriyle müşterilerimiz bize ulaşmaktadır.

klima bakım temizlik arıza tamiri ücretleri

En Sık Yaşanan Problemler

En çok yaşanan klima problemlerinden bir tanesi de klima su damlatıyor neden olur. Klima kumandası çalışmıyor nasıl tamir edilir. Klimanın onarımı nasıl yapılır. Klima temizleme işlemi nedir klima bakımından farkı nedir. İstanbul klima firmaları gibi birçok arama internet üzerinde müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır. Servis olarak klima ile ilgili arızamızda yaşadığımız diğer problemlerde iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Malumunuz 3 nitelikli klima var kaset tipi klimalar. Salon tipi klimalar ve duvar tipi klimalar bulunmaktadır. Kullanım şekillerine ve ihtiyaca göre klimalarının çeşitleri ve özellikleri değişmektedir. İklimlendirme sistemlerinin en önemli değerli makineleridir. Soğutma işlemi gaz sayesinde olur. Yeterli gazın içeride bulunmaması nedeniyle soğutma işlemi gerçekleştirilmez. Ayrıca herhangi bir şekilde elektrik gitmemesi gibi durumlarda da kıymanın arızalandığını düşünebiliriz. Klimanın su damlatması özellikle bunu aşırı derecede yapması da arızaların birini diğer nedenidir. Bu tür problemlerde servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Bölgenin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için iletişim numaramızdan bizi arayın ve müşteri temsilcimiz ile görüşün. İletişim numaramızdan bizi arayarak müşteri temsilcimize arızanız bakım ihtiyacınız veya temizleme gaz dolumu gibi arzu ettiğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz.

Exit mobile version