Site icon Servis Numaraları

Sultangazi Vaillant Servisi

Sultangazi Vaillant servisi telefon numarası
Sultangazi Vaillant servisi telefon numarası

Sultangazi Vaillant Servisi Hizmetleri

Değerli müşterilerimiz Sultangazi Vaillant servisi olarak İstanbul ili Sultangazi ilçesinde Vaillant kombiler ve Vaillant klimalar için servis hizmeti vermekteyiz. Sultangazi Vaillant servisi olarak çalışma saatlerimiz sabah 7 akşam 10 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz. Sultangazi bölgesinde Vaillant marka ürünler için kombi tamiri işlemi itina ile yapılmaktadır. Vaillant kombi arıza kodlarının tamiri işlemi gerçekleştirmektedir. Vaillant kombi bakımı işlemi de servisimiz tarafından sunulmaktadır. Petek temizliği işlemi ile de sizlere ekonomik olarak tasarruf imkanı sunmaktayız.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Isıtma Sistemleri Servisi

İletişim Numaramız: 0 506 020 30 480 212 967 60 16

Vaillant kombi servisi

Ekip çalışma saatleri

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız. Sultangazi Vaillant kombiler için arızaları Tamir ihtiyaçlarını Ayrıca kombiler için bakım kombi petekleri için petek temizliği hizmeti vermekteyiz.

Vaillant servisi telefon numarası dokun ara

Birçok kombi arızası problemi servisimiz tarafından çözülmektedir. Sultangazi bölgesinde bütün mahallelerinde kombi klima arıza montaj bakım petek temizliği ve buna benzer kombi tamir klima tamir hizmetleri servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Sultangazi Vaillant servisi telefon numarası 0 506 0 20 30 48’dir. Bu telefon numarasını arayarak ya da aynı telefon numarası üzerinden WhatsApp mesajı ile müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Vaillant teknik servis

Vaillant Klima Servisi

Sultangazi ilçesinde müşterilerimizin Vaillant klima servisi hizmeti vermekteyiz. Klima bakımı Ayrıca klima montaj Klima demontaj klima taşıma klima gaz dolumu gibi birçok klima tamir hizmeti servisimiz tarafından verilmektedir. Yaz ayları özellikle İstanbul sıcak geçmekte ve Vaillant klimalar yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu yoğunluk nedeniyle klimalarda çeşitli arızalar meydana gelmektedir. Ayrıca klimalar kombilere nazaran sabit gaz ile çalışmaktadır. Klima gaz eksiği olduğunda gerekli soğuk vermez. Ayrıca bazı klimalar su akıtabilir.

Bu ve benzer bütün klima sorunları için servisimizi aranabilir. Sultangazi bölgesinde hizmet veren Vaillant servisi olan Bizler Vaillant yetkili servisi değiliz. Sadece Vaillant kombi ve klimalar için arıza durumlarında Garanti kapsamından çıkmış kombilere ve klimaları hizmet verebilmek deyiz. Kombi garantisi devam eden kombilerde servisimiz hizmet verememektedir.

Kombi Servis Hizmetleri

Vaillant Kombi Yedek Parça

Servisimiz yedek parça temini konusunda satış işlemi gerçekleştirilmektedir. Servisimizde ihtiyaç olduğunda arıza durumunda ustalarımız da bulunan yedek parçalar müşterilerimizin kombi ve klimalarını bozuk parçalar yerine montaj işlemi gerçekleştirilir. Bunun dışında atölyemizde yedek parça satışımız bulunmamaktadır. Müşterilerimizin arızalı kombi parçalarını kendileri dışarıdan temin etmeleri durumunda servis çağırmaları ve bunun montajını istemeleri durumunda servisimiz hizmet vermemektedir. Yalnızca servisimiz den alınan parçalar servisimiz tarafından montaj işlemi gerçekleştirilir.

Exit mobile version