Site icon Servis Numaraları

Tuzla Bosch Servisi

Tuzla Bosch Servisi Telefon Numarası
Tuzla Bosch Servisi Telefon Numarası

Tuzla Bosch Servisi Telefon Numarası

İstanbul ili Tuzla ilçesi Tuzla Bosch servisi telefon numarası 0 216 563 60 16‘dır. Bosch markalı kombi beyaz eşya klima ve kombi kazanlarda teknik servis imkanı için bizimle iletişime geçiniz. Ekiplerimiz aynı gün içerisinde sizlere servis imkanı sunacaktır. İklimlendirme sistemlerinde klimalarının arızası tamiri bakımı klima gaz dolumu ve benzeri birçok hizmet ekip arkadaşlarımız tarafından veriliyor.bununla birlikte Bosch kombilerde meydana gelen arızaların tamiri bakımı ve benzeri birçok hizmette sunulmaktadır. Bosch markalı ürünlerde özellikle kombi ürünlerinde meydana gelen arızaları tamiri ve benzeri birçok hizmeti sizlere sunulmakta. Bosch markalı ürünlerin bir diğeri de merkezi kazan sistemleridir.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Kazan sistemlerinde bakım önemli ve uzman kadrosu tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Sertifikalı uzman arkadaşlarımız gelerek Bosch kombi Kazan arızalarının tamiri işlemini gerçekleştirecektir. Bununla birlikte boş buzdolapları meydana gelen arızalar gaz dolumu ve benzeri birçok problem için iletişime geçiniz. ayrıca Bosch çamaşır makinelerinde meydana gelen arıza tamiri bakım ve benzeri birçok hizmette telefonunuzdan sunulmaktadır. Telefonumuzu arayarak Tuzla Bosch servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Tuzla ilçesinin tüm mahallelerinde servis imkanı sunmaktayız.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Bosch Servisi

Tuzla Bosch Servisi Telefon Numarası

Yılın tamamında Tuzla Bölgesi’nin içerisinde yer alan müşterilerimiz bizi arayarak dini bayram ve resmi bayram tatilleri de dahil olmak üzere hizmet vermekteyiz. Servisimiz Sabah 07 akşam 22 saatleri arasında müşterilerimize hizmet vermekte.

Tuzla’da Bosch Markalı Ürünlerde Servis Hizmetleri

Bosch markalı ürünlerin beyaz eşya kombi klima ve benzeri ürünler için teknik servisi imkanları sunan Tuzla Bosch servisi olarak çok çeşitli arızalara denk gelmekteyiz. Bosch markalı kombilerde meydana gelen baca arızasının tamiri bakımı. kombilerde meydana gelen eşanjörde meydana gelen problemler ya da anakartın problemle yaratması nedeniyle kombinin çalışmaması. Kombi arızaları kombi montaj işlemi ve benzeri petek temizliği işlemleri için servisimizi arayabilirsiniz. Bununla birlikte temizlik ve bakım işlemleri de gerçekleştirmekteyiz. Kombi radyatörleri ne meydana gelen tortu ve kirlerin ortadan kaldırılması için her 2 yılda bir petek temizliği işlemini önermekteyiz. Petek temizliği işlemi ile birlikte radyatörlerde bulunan tortular giydirilir ve doğalgaz faturası kullanım nedeniyle aşağı düşer. ayrıca bununla beraber kombi bakımı da talep ederseniz ekip arkadaşlarım size yardımcı olacaktır.

Bosch markalı beyaz eşya ürünlerinden olan buzdolapları bazen buzluktan su akıtması bazı durumlarda soğutmaması ve benzeri birçok arıza yaşayabilir. Buzdolaplarında meydana gelen arızaların tamir işlemi için bize ulaşın. Ayrıca Bosch markalı çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinde meydana gelen arıza tamir ihtiyaçlarının karşılanması da servisimiz tarafından yapılmakta. bununla birlikte Bosch markalı fırınlarda meydana gelen arıza tamir bakım ihtiyaçları için de iletişim numaramız da müşteri temsilcimize ulaşın ve arıza ile ilgili bilgi verin. ekip arkadaşlarımız aynı gün içerisinde gelerek servis talebimiz karşısında hizmeti sunacaktır.

Ayrıca ekip olarak Bosch markalı klimalarda klima montaj işlemi de Tuzla bölgesinde itina ile gerçekleştirilmekte. Bosch klimalar da meydana gelen arızaların tamir işlemi için de bize ulaşabilirsiniz. Bosch klima kumandalarının arızası ya da boş markaları klima ürünlerinde meydana gelen arıza durumlarında tamir işlemini itina ile yapmaktayız. Bosch markalı klimaların sökülüp yeniden montajı işlemi için de iletişime geçebilirsiniz.

Buzdolabı çamaşır ve bulaşık makinası

Bosch Markalı Ürünler de Teknik Hizmetler

Bosch marka ürünlerde arıza tamir servis hizmeti sunmaktayız. Bosch markalı ürünler için servis hizmeti alabilirsiniz. Isıtma sistemleri, beyaz eşya ve klima tipi makineler için servis hizmeti sunmaktayız. Bosch arıza durumları. Isıtma sistemlerinin bir parçası olan Bosch kombi arızalarının tamiri, bakımı ve petek temizliği hizmeti itina ile sizlere sunulmaktadır. Bosch kombi arızalarında genel olarak arıza kodları ile ortaya çıkan arızaları tamiri işlemi yapılmaktadır. arızaların genel olarak nedeni içeride bozulan bir parçadır. Yedek parça hizmeti ile birlikte yeniden montaj işlemi yapmaktayız. Arızalanmış bir parçanın servis tarafından değişmesi ile birlikte yerine konan yeni parça için 1 yıl servis garantisi sunmaktayız.

Teknik ekip arkadaşlarımız konusunda uzman arkadaşlardan oluşmaktadır. En kaliteli hizmeti yılların verdiği tecrübe ile sizlere sunuyoruz. Bosch markalı ürünlerde servis hizmeti verirken arıza kodlarını da ortaya çıkmayan arızalarda oluşabilir. Örneğin kombinin herhangi bir şekilde elektrik gelmemesi. Bu arızalardan bir tanesidir. Elektrik aksamında yaşanan arıza nedeniyle kombileri elektrik gitmez bu nedenle de kombiler çalışmaz. Bu arızanın giderilmesi işlemini ekip arkadaşlarımız yapacaktır. Ayrıca servisimiz petek temizliği işlemi de yapmaktadır. Petek temizliği işlemi ile birlikte peteklerin temizlenmesi ve ısı yayılımının arttırılması sağlanır. Ayrıca servisimiz kombi bakım hizmeti de sunmaktadır.

Beyaz Eşya Ürünleri
Beyaz eşya arızaları

Bosch markalı buzdolaplarında meydana gelen arızalar da servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Bosch buzdolaplarının soğutma işlemini gerçekleştirememesi. Buzdolaplarında meydana gelen arızalar. Buzdolabının soğutmaması gibi birçok problem servisimiz tarafından yapılmaktadır. ayrıca Bosch çamaşır makinelerinde meydana gelen arızalar servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bosch marka çamaşır makinelerinin sıkma işlemini gerçekleştirmesi. Çamaşırı doğru düzgün yıkamaması. Gider hortumunun tıkanması. Çamaşır makinesinin su boşaltmaması gibi birçok problem servisimiz tarafından itina ile yerine getirmektedir.
Bosch marka bulaşık makinelerinde meydana gelen arızalar da servisimiz tarafından yapılır. Bulaşık makinelerinde su giderinin tıkanması bulaşık makinesinin su boşaltmaması. Bu ve buna benzer arıza ve hatalar servisimiz tarafından yapılır. Ayrıca servisimiz Bosch marka fırınlarında tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Bosch markalı ürünlerde klimalarının arızası tamiri işlemide servisimiz tarafından yapılmaktadır Bosch klima bakım işlemi itina ile gerçekleştirilmektedir. Bosch markalı firmaların her yıl bakımının yapılması tarafımızdan önerilmektedir.Bosch klima arıza kodlarını ortaya çıkması durumunda servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Klima arıza tamir bakım işlemleri
Müşteri hizmetleri

İletişim numaramızdan bize ulaştığınız de müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir. Müşteri temsilcimize bilgili probleminizi anlatın. Bu problem ışığında isim adres telefon gibi iletişim bilgilerinizi müşteri temsilcimize verin. Müşteri temsilcimiz bu bilgiler ışığında teknik ekip arkadaşlarımızı bilgilendirecektir.bu bilgiler ışığında ekip arkadaşlarımız evinize gelerek arızanın ile ilgili problem üzerinde çalışacaktır. Bazı durumlarda kontrol yapılması gerekir bu nedenle de atölyeye götürme işlemi olabilir. Atölyemizde tüm kontrolleri yapılarak arızanın düzeltilerek tekrar evinize getirilerek montaj yapılır.

Bosch beyaz eşya ürünlerinde arıza tamiri bakım ve birçok hizmeti sunmaktadır. Servis işleyişi şu şekilde oluşturulmaktadır. Öncelikle müşterimiz telefon numaramızı arar.müşteri temsilcimiz Bosch kombi veya Bosch beyaz eşya ürünü ya da Bosch klima ile ilgili arıza hakkında bilgi alır. Bu bilgiler ışığında müşterimizden adı soyadı telefon numarası ve adres bilgisi rica edilir. Bu bilgiler alındıktan sonra, sahada çalışmakta olan teknik ekibimize bu bilgiler aktarılır. Teknik ekibimiz müşterimizin evine gitmeden yarım saat önce müşterimizi arar ve müsaitlik durumunu kontrol eder.

Ekibimiz müşterimizin evine geçerek arıza ile ilgili kontrolleri ne başlar. Arızanın kontrolü ve nasıl yapılacağını kararlaştırıldıktan sonra. Müşterimize bilgi verilir. Eğer müşterimiz uygun görürse servis işlemi başlar. Arızanın evde düzeltilmesi mümkünse evde düzeltilerek oradan ayrılır. Eğer atölyeye kaldırmak gerekirse, ekiplerimiz makineleri sökerek atölyemize götürüp testten ettiren geçirirler. Arıza düzeltilip tekrar yerine montaj yapılır. Servis işlemimiz bu şekilde bitmiş olur.

Bosch Bulaşık ve çamaşır makinesi
Buzdolabı Çamaşır makinesi ve Bulaşık makinesi Sorunları

Buzdolabı arızaları genel olarak soğutma işleminde yaşanan problemlerden kaynaklanır. Buzdolapları klimalar gibi gaz ile çalışan soğutma işlemini yapan makinelerdir. buzluk kısmının soğutmaması gibi birçok problem ortaya çıkabilir. Soğutma eksikliğinin genel nedenlerinden bir tanesi buzdolabı içerisinde yer alan gazın bitmesidir. Tekrardan gaz monte edilerek buzdolabı çalıştırılır.

Çamaşır makinelerinde meydana gelen arızalar genel olarak şu şekildedir. Çamaşır makinesi çalışır görünür fakat herhangi bir işlem yapmaz. Çamaşır makinesinin kapağı açılmaz. Çamaşır makinesinin motorunun dönmediği görülür. Çamaşır makinesinde bazı parçalarda arıza yaşanabilir. kirli suyu dışarıya boşaltmaz boru tıkanıklığı yaşanmış olabilir.makine kapağının açılmadığı görülür ve arıza kodu bildirebilir.bu ve benzeri birçok problem çamaşır makinelerinde ortaya çıkar.

Bulaşık makinelerinde meydana gelen arıza tipleri için bu şekildedir. Bulaşık makineleri yıkama işlemi gerçekleştirmez arıza kodu verir. Bulaşık makinelerinin ışıklar yanmaz. Makineye elektrik gitmez. Su boşaltma işlemini gerekli şekilde yapması ya da boşaltmaz. Makine ayarları bozulur düğmeler çalışmaz. Çamaşır ve bulaşık makinesinin düğmeleri yerinden çıkar. Bu ve benzeri birçok arıza bulaşık makinelerinde görünebilir.

Kombi Teknik Servisi
Kombi Genel Sorunlar

Bosch kombilerde meydana gelen arızalar ise şu şekildedir. Kombiden sıcak su peteklere gitmez. Kombiler sıcak su vermez arıza kodu gösterirler. Kombi bacası arızası gösterilir bu nedenle kombi çalışmaz. Kombi sensörleri bozuk olur parça ihtiyacı doğduğu için arıza verir. Kombilerin anakartları problem yaşatır bu nedenle anakartın ya değiştirilmesi ya da anakartın tamir edilmesi gerekebilir. Petekler tıkalı olduğu için kombiler verimli çalışmaz. Kombi bakımının hiç yapılmaması nedeniyle kombilerin çalışma işlemi zorlaşır. Bu ve benzeri birçok nedenden dolayı kombiler çalışmayabilir. Bosch servis hizmeti olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak adına ekip arkadaşlarımız bu ve benzeri bütün arızalarınızı kontrol ederek ve düzeltilecektir.

Exit mobile version