Site icon Servis Numaraları

Tuzla Buderus Servisi

Tuzla Buderus Servisi Telefon Numarası
Tuzla Buderus Servisi Telefon Numarası

Tuzla Buderus Servisi Telefon Numarası

İstanbul ili Tuzla ilçesi Tuzla Buderus Servisi telefon numarası 0 216 563 60 16 – 0 506 020 30 48‘dir. Buderus kombi ve klimaların arızaları tamir işlemleri ve diğer hizmetleri için bizi arayınız. Tuzla ilçemizde ikamet eden müşterilerimizin hizmetindeyiz. Buderus marka ürünlerde teknik servis ihtiyaçlarınızda bizi arayınız. Ayrıca servis olarak büyük kombiler olarak bilinen Buderus kombi kazan servisi de yapmaktayız. Kombi kazanlarının arızalarının tamiri ve bakımı işlemi konuda uzman arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Buderus kombilerde arızaları tamir ediyor. Onarım ve bakım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Buderus klimaların arızalarında da servis imkanı için bizi arayınız. Klimaların sökme takma işlemleri, klima montajı, klima gaz dolumu ve daha bir çok servis hizmeti sunmaktayız.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Tuzla ilçesinde tüm mahallelerde verdiğimiz servis hizmetine ulaşmak için iletişim numaramızı arayabilirsiniz. Bunun dışında WhatsApp üzerinden bize mesaj yollayarak da servis talep edebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız servis taleplerinizin oluşturulduğu gün uygunsa geleceklerdir. Servis hizmetlerimizi sizlere sunarken bazı durumlarda kombi yada klimaların atölyeye alınarak kontrollerinin yapılması gerekebilir. bu durumlarda makineniz sökülerek atölyemize getirilir. Atölyemizde kombi yada klimanızın gerekli kontrolleri yapılır. Teknik sorunları çözülerek evinize getirilerek tekrar montajı sağlanır. Tuzla Buderus servisi olarak parça değişimi ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. İhtiyaç durumunda bozulan Buderus kombi yada klima parçaları orijinal yedek parçalar ile değiştirilir. Değiştirdiğimiz Buderus yedek parça için bir yıl parça garantisi sunmaktayız. Aynı parçada aynı yıl sorun yaşarsanız ücretsiz olarak servisimizden yararlanabilirsiniz.

Tuzla Buderus Servisi İletişim Bilgileri

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz : 
Hafta içi      : 07:00 – 22:00 
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Buderus Servisi
WhatsApp Numaramız : 0 506 020 30 48
Genel Hizmet : Isıtma Sistemleri, İklimlendirme sistemleri, kombi servisi, klima servisi
Resmi Bayram günlerinde Servisimiz Açıktır.

Tuzla Buderus Kombi Servisi Hizmetleri

Sık Karşılaşılan Buderus Kombi ve Klima Arızaları

İstanbul ilinini Anadolu yakasında bulunan Tuzla ilçesinin tüm mahalle ve semtlerinde servis hizmeti sunaktayız. Servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Buderus kombi ve klimalarda arıza yaşadığınızda iletişim numaramızdan müşteri temsilcilerimize ulaşınız. Servis talebi oluşturun. Ekip arkadaşlarımız gelmeden önce sizi arayarak gelmek üzere olduklarını bildirecektir. Ekip arkadaşlarımız evinize yada iş yerinize gelir ve tamir durumu kontrol edilir. Size yapılması gereken işlemden bahseder. İşlemin ne kadar ücret olacağı konusunda bilgi verir. Uygun görmeniz durumunda servis hizmeti gerçekleşir. Arızanız uygun fiyatlara Buderus servisi Tuzla tarafından gerçekleştirilir. Sadece arızanın ne olduğunu öğrenmek isterseniz ekip arkadaşlarımız servis ücreti talep ederler. Servis ücreti arızanın tamirine ek olarak sizlerden talep edilmemektedir.

Buderus Kombi ve Kazan Hizmetleri

Buderus kombi servisi teknik servis hizmetleri ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor. Buderus kombiler de meydana gelen arızaları tamiri işlemi ve benzeri teknik servis işlemleriniz için servisimizi arayınız. Buderus büyük kazanlarda meydana gelen arızalarının tamiri işlemide servisimiz tarafından yapılmaktadır. Buderus Kazan bakım işlemleri için iletişim numaramızdan bizi arayın. Bildiğiniz gibi özellikle kış aylarında sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte kombi kullanımı çoğalır. Isıtma sistemlerinin bir parçası olan Buderus kombi ve Buderus kombi büyük kazanların kış ayları öncesinde bakımlarının yaptırılması önemlidir. bakın işlemleri özellikle kombilerin ve büyük kombi kazanların düzgün çalışması ve tasarruf sağlanması açısından çok önemlidir. Kombi bakımı ile birlikte ayrıca arızalarında önüne erkenden geçilebilir. Kombi bakımı ücretleri için telefon numaramızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Kombi bakımı tarifleri için ekip arkadaşlarım size bilgi verecektir.

Teknik Servis İşlemleri

Buderus Kazan Servisi

Isıtma sistemlerinde en önemli halkalardan biri olan kombilerin arıza kodlarının ortaya çıkması çözümünü nasıl olduğu soruları müşterilerimiz tarafından yoğunlukla sorulmakta. Buderus marka kombi ürünlerinde meydana gelen arıza kodları nasıl tamir edilir servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Buderus büyük kazanlarda meydana gelen arızaları tamiri de çok önemli. Buderus Kazan servisi hizmeti veren teknik ekip olarak iletişime geçiniz. Buderus kazanlarda meydana gelen arızanın tamiri bakım işlemleri ve benzeri bir çok iyi hizmet servisimiz tarafından verilmekte. Bazı durumlarda Buderus kazanlarda meydana gelen arızanın neden olduğu ancak uzmanı tarafından anlaşılabilir.

Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız evinize gelerek Buderus kombi Kazan ile ilgili olarak yaşadığınız problemi anlamak ve size anlatmak ayrıca tamir etmek için hizmet vermektedir. Buderus markalı kombi ve kombi kazanlarda bakım işlemleri de her yıl yapılması gereken işlemler den bir tanesidir. Buderus kombi kazanların bakımı oldukça önemli bir hizmet olup arızaların erkenden çözülmesi için çok önemlidir. Buderus kombiler de meydana gelen arızanın tamiri işlemi için ise bazı testler gerekebilir. Kazan konusunda uzman teknik ekip arkadaşlarımız apartman daire gibi hizmet aldığınız kazanın yerinde kontrolünü yapacaktır. Gerekli görüldüğü durumlarda yedek parça yeni orijinal parça ile yapılır.

Buderus Teknik Hizmetleri

Buderus Teknik Servis Hizmetleri

Hizmet durumu şu şekilde başlar. Öncelikle müşterilerimiz iletişim numaramızdan bizi ararlar. Çağrı merkezinde bulunan müşteri temsilcilerimizle görüşürler. bu görüşme sırasında müşteri temsilcilerimiz müşterilerimize Buderus kombi veya Buderus kazan da meydana gelen arıza ile ilgili ufak tefek bilgiler alır. Müşterilerimiz ayrıca isim telefon ve adres bilgilerini müşteri temsilcimize verir. Müşteri temsilcimiz bu bilgiler ışığında sahada çalışmakta olan ekip arkadaşlarımızı bilgilendirir. Ekip arkadaşlarımız müşterimizin evine gitmeden 30 ila 45 dakika öncesinde müşterimizi ararlar. müşterimizin müsait olma durumuna göre ekip arkadaşlarımız servise giderek servis hizmetine başlar.

Ekip arkadaşlarımız gittikleri arızada ya da bakım hizmetinde öncelikle kontrol işlemini gerçekleştirirler. Buderus kombi ya da Buderus kazan da meydana gelen arızanın önce bir teşhisi yapılır. Gerekli olan yedek parça ya da arızanın giderilmesi için yapılacak çalışma müşterimize de orada iletilir. Müşterimizin talepleri doğrultusunda arızanın tamir edilmesi işlemi ya da kombi bakımı işlemi orada gerçekleştirilir. Bu bazı durumlardan biri de yedek parçanın orijinal olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Orijinal yedek parça ile değişim yapılır ve 1 yıl servis garantisi sunulur.

Buderus kombi kazan Arıza Tamiri

Servis Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Buderus servisi çalışma bölgeleri ilçemizin tüm mahalleleri olarak tespit edilmiştir. Bütün mahalle ve semtlerin tamamında da servis arkadaşlarımız müşterilerimize hizmet vermektedir. telefon numaramız üzerinden bizi arayarak müşteri temsilcimize bağlanır ve arızanın ile ilgili gereken işleme ona iletin. Müşteri temsilcilerimiz bölgede çalışmakta olan teknik ekip arkadaşlarımız konu ile ilgili bilgilendirerek evinize doğru yönlendirecektir. Servis ücretleri müşteri temsilcilerimiz tarafından sizlere bildirilir. Bununla birlikte arıza durumlarında müşteri temsilcilerimiz arızanın ne kadar ücretle yapılacağı konusunda size bilgi veremezler. fiyat konusunda bilgi veren memelerinin nedeni ekip arkadaşlarımızın tam olarak kombinin başına geçerek tespitini yapmaları durumunda fiyatını ortaya çıkması. Bu nedenle de bilinmeyen bir arıza konusunda erkenden fiyat verilmemesi durumudur.

Exit mobile version