Site icon Servis Numaraları

Tuzla Klima Servisi

Tuzla Klima Servisi Telefon numarası
Tuzla Klima Servisi Telefon numarası

Tuzla Klima Servisi Hizmetleri

İstanbul ilinde Tuzla klima servisi telefon numarası 0 216 563 60 16‘dir. 0 506 020 390 48 numaralı telefon de üzerinden çağrı merkezimize ulaşınız. Tuzla klima servisi olarak hizmetlerimiz klima arızaları tamiri, klima bakımı işlemi, klima montaj işlemi, klima sökme ve takma işlemi, klima gaz dolumu ve benzeri birçok klima Teknik servis hizmeti için servisimizi arayabilirsiniz. Tuzla ilçesi ve bütün mahallelerinde servis hizmeti vermekteyiz.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Klima Servisi Çalışma Saatleri

Müşterilerimize hizmet ederken Tuzla klima servisi telefon numarası 0 216 563 60 16‘dır. Servis olarak çalışma saatlerimiz gündüz ekibi ve gece acil klima servisi ekibi olmak üzere sahada çalışan ekibimiz iki farklı çalışma saati sistemine göre görev alır. Ayrıca Çağrı merkezimiz Müşteri temsilcilerimiz tarafından saat gözetmeksizin her saat hizmet vermektedir. Saha ekibinin 2 çalışma saati konusunu söylemiştik. Gündüz klima teknik servisi ustalarımız sabah erken saatlerde göreve başlar. Sabah 07 00 itibariyle Klima ustalarımız hazırdır.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Klima Servisi

Tuzla Klima Servisi Telefon Numarası

Akşam 22 00 saati itibariyle görevleri sonlandırılır. Bu saatten sonra gece ekibimiz yani acil klima servisi ekibi göreve başlar. Sabaha kadar acil klima servisi ekipleri görev yapmaktadır.

Tuzla Klima Servisi Yaygın Klima Arızaları

İstanbul ili Tuzla ilçesi ve bütün mahallelerinde hizmet verirken müşterilerimizden gelen arıza talepleri sırasında not alarak Klima arızalarının en yoğun yaşananların sizinle paylaşacağız. En yoğun olarak yaşanan klima arızası klima su damlatıyor. Klima soğuk üflemiyor. Klimamız sıcak vermiyor. Klima göstergeleri yanmıyor. Bakır borular delik klima gaz kaçırıyor. Klima ortamı kötü hava veriyor.

teknik servis kombi klima arıza müşteri memnuniyeti

Bu ve benzeri birçok klima arızası servisimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. Klima onarımı işlemi için servisimizi arayarak klima servisi tamiri hizmeti alabilirsiniz. Tuzla Klima Servisimize Çağrı merkezimize telefon numaramızdan ya da WhatsApp Hattınız üzerinden mesaj yollayarak ulaşabilirsiniz.

Çeşitli Klimalar Ve Özellikleri

Birçok klima çeşidi bulunmaktadır. En çok satın alınan ve kullanılan Klima çeşidi duvar tipi Klimalardır. Duvar tipi klimalar hem uygun fiyat hem de kullanışlı olması açısından tercih edilir. Ayrıca salon tipi klimalar ve kaset tipi klimalarda bulunmaktadır. Klimalar 2 üniteden oluşur iç ünite ve dış ünite olmak üzere 2 ünite çalışır durumdadır ve birbirine bağlıdır.

Kombi arızası ve klima arızasında 1 yıl servis garantisi v.eriyoruz

Salon tipi klimalar genel olarak büyük alanlar için kullanılır. Kaset tipi klimalar ise birçok odası bulunan ofisler için kullanılır. Çalışma mantıkları bütün klimalarda aynıdır. Klimalar elektrik hattı ve içerisine yerleştirilen gaz ile çalışmaktadır.

Tuzla Klima Servisi Hizmetlerimiz

Servisimiz özellikle klima bakımı ihtiyaçlarınızda Size destek verecektir. Klima bakımı işlemi yani sıra klima montajı işlemi de gerçekleştirmekteyiz. İster Yeni alınmış klima ister eski klimanız olsun bütün firmaların montaj işlemi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Klima montaj ücreti klimanın özelliğine ve montajını yapılacağı yere göre değişmektedir. Çağrı merkezimizi arayarak klima modelini ve özelliklerini bildirerek ve ayrıca klimanın montajının yapılacağı Yeri tarif ederek klima montajı için ücret bilgisi alabilirsiniz.

klima arıza bakım onarım hizmetleri

Klima montajı işlemi haricinde klima sökme ve takma işlemi gerçekleştirilmektedir. Klima sökme ve takma işlemi ücreti klimanın özellikleri ne modeline klimanın döküleceği yerin özelliklerine ve klimanın montajının yapılacağı yerin özelliklerine göre değişmektedir. Bu hizmetlerimiz ile ile birlikte klima gaz dolumu işlemi, klima bakım onarım ve diğer klima teknik hizmetlerimizle bölgede size en iyi hizmeti vermek adına Tuzla klima servisi olarak çalışmaktayız.

Klima Arıza Tamiri Montaj İşlemleri

Klima teknik servis hizmetleri Sunan firmayız. Servisimiz her türlü klima konusunda uzmandır. Kaset tipi klimalar duvar tipi klimalar ve benzeri salon tipi klimalarda uzmanlık sunmaktayız. Klima kurulumu işlemi yani klima montajı işlemi itina ile servisimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca servisimiz klima söküm işlemi de gerçekleştirmektedir. bunlarla birlikte klima arızalarının tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılan hizmetlerden bir tanesidir. Klima bakımı işlemi her yıl yapılması tavsiye edilen işlemlerden bir tanesi. Klima bakımı işlemleri için servisimizi arayabilirsiniz
Kaset tipi klima montajı nasıl yapılır gibi sorularla gelen müşterilerimiz olabiliyor. Salon tipi klimanın montajını nasıl yapılacağı ayrıca duvar tipi klimanın montajını yapılma durumu gibi sorular sorulabilir. Ekip arkadaşlarımız montaj işlemini en iyi şekilde yapacaktır. klima montajında önemli olan konulardan bir tanesi klima içerisinde bulunan gazın kaçırılmamalıdır. Eğer klimanın içerisindeki gaz giderse tekrardan gaz dolumu gerekebilir. Gaz dolumu da oldukça külfetli bir işlemdir.

Klima tamir montaj gaz dolumu

Klima Montaj ve Demontaj Fiyatları

Klima montajı fiyatlarımız klimanın özelliği ve niteliğine bulunduğu yere göre değişmektedir. Bakır boru ihtiyacının ne kadar olduğu klimanın gaza ihtiyacım olup olmadığı montajı etkileyecek hususlardandır. Ayrıca klima dış ünitenin asıl montajı yapılacağı önemli bir durumdur. Dış üniteler bazı zorlu durumlarda yer alabilir. Tehlikeli montaj işlemlerinin olmaması için güvenli bir şekilde montajın yerine getirilmesi gerekir. Klimanın bir yerden sökülüp başka bir yere monte edilmesi de müşterilerimizin talep ettiği hizmetlerden. klimanın sökülüp başka bir yere takılması gibi işlemler ekip arkadaşlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. Klimaların iç ünitelerin montajı da dış ünitelerini montajı gibi bilgi gerektiren işlemlerdendir.

Klima arızalarının tamiri bakımı gibi hizmetler servisimiz tarafından itina ile sunulmaktadır. Klima soğutmuyor gibi bazı problemler müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşıyor. Muhtemeldir ki klimanın soğutmaması işleminde gerekli gazın klimada olmaması nedendir. Klima gaz dolumu ile yeterli gaz klimaya yerleştirilir ve soğutma işlemi tekrardan başlar. Bunun dışında bazı klima içerisinde yaşanan arızalarda klimaların çalışmamasına neden olabilir.klima içerisinde bulunan bir parçanın bozulması nedeniyle görevini yerine getiremez. Bu nedenle de klimalar yeterli verimi vermez ya da hiç çalışmaz. Bu tür durumlarda yedek parça değişimi ihtiyacı olabilir. Ekiplerimiz tarafından değiştirilen parça 1 yıl servis garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Klima teknik hizmetleri en iyi şekilde en kaliteli şekilde uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. İletişim numaramızdan bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima tamircisi olarak görev yaptığımız her alanda en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışıyoruz. Klimalar özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılırlar. yaz aylarında klima bakımı klima arıza tamiri gaz dolumu gibi birçok hizmet müşterilerimiz tarafından yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Her bölgede arzu edilen teknik düzeyi Üstün klimacı tabiriyle müşterilerimiz bize ulaşmaktadır.

klima bakım temizlik arıza tamiri ücretleri

En Sık Yaşanan Problemler

En çok yaşanan klima problemlerinden bir tanesi de klima su damlatıyor neden olur. Klima kumandası çalışmıyor nasıl tamir edilir. Klimanın onarımı nasıl yapılır. Klima temizleme işlemi nedir klima bakımından farkı nedir. İstanbul klima firmaları gibi birçok arama internet üzerinde müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır. Servis olarak klima ile ilgili arızamızda yaşadığımız diğer problemlerde iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Malumunuz 3 nitelikli klima var kaset tipi klimalar. Salon tipi klimalar ve duvar tipi klimalar bulunmaktadır. Kullanım şekillerine ve ihtiyaca göre klimalarının çeşitleri ve özellikleri değişmektedir. İklimlendirme sistemlerinin en önemli değerli makineleridir. Soğutma işlemi gaz sayesinde olur. Yeterli gazın içeride bulunmaması nedeniyle soğutma işlemi gerçekleştirilmez. Ayrıca herhangi bir şekilde elektrik gitmemesi gibi durumlarda da kıymanın arızalandığını düşünebiliriz. Klimanın su damlatması özellikle bunu aşırı derecede yapması da arızaların birini diğer nedenidir. Bu tür problemlerde servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Bölgenin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için iletişim numaramızdan bizi arayın ve müşteri temsilcimiz ile görüşün. İletişim numaramızdan bizi arayarak müşteri temsilcimize arızanız bakım ihtiyacınız veya temizleme gaz dolumu gibi arzu ettiğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz.

Exit mobile version