Site icon Servis Numaraları

Tuzla Vaillant Servisi

Tuzla Vaillant servisi telefon numarası
Tuzla Vaillant servisi telefon numarası

Tuzla Vaillant Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Tuzla ilçesinde Tuzla Vaillant Servisi telefon numarası 0 216 563 60 16 – 0 506 0 20 30 48‘dir. Telefon numaramızı arayarak ya da aynı numara üzerinden servisimize ulaşabilirsiniz. Vaillant kombi arızası durumunda ya da Vaillant kombi bakım hizmeti için servisimizde iletişime geçebilirsiniz. Servisimiz de Kombi arıza tamiri işlemi yapılmaktadır. Kombi arızalarında en kaliteli hizmeti sunmak adına çalışmalarımız devam etmekte. Servisimiz de gerekli hallerde yedek parça değişimiyle arıza tamiri yapılmaktadır. Montajı yapılan yeni parçalar için 1 yıl servis garantisi sunmaktayız. Ayrıca petek temizliği işlemleri de servisimizde bulunmaktadır. Kombilerin daha tasarruflu olarak kullanımında etkin bir hizmettir. Ayrıca Kombi bakımı işlemleri de itina ile yapılmaktadır. Bakım işlemleri de petek temizliği işlemi gibi tasarruf ve kombilerin daha sağlıklı çalışmasına yol açacak faydalı bir hizmettir.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Isıtma Sistemleri Servisi

Servisimiz Vaillant ağırlıklı olarak Kombi klima Tamir, bakım, petek temizliği, kombi yedek parça, klima yedek parça, klima montaj, klima demontaj, klima sökme takma, klima temizliği gibi birçok hizmeti veren Vaillant Servisi dir.

telefon numarası dokun ara

İletişim Numaramız: 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16

Ekip çalışma saatleri

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız.

Vaillant Servisi çalışma saatleri

Tuzla’da bulunan Vaillant servisimiz çalışma saatleri olarak Sabah saatlerinde işe başlar akşamın geç saatlerinde bitirir. Sabah 07 itibariyle sahadaki ustalarımız göreve çıkarlar. Profesyonel kombi ustalarımız akşam 22 civarı servisleri bittiğinde iş sonlandırılır. Servisimiz yılın 365 günü hizmet veriyor. Dini bayramlar olan Ramazan bayramı ve Kurban Bayramı’nda her gün servisimiz açıktır. Ayrıca devletin resmi bayramları dahil yılbaşı gibi özel günlerdede servisimiz açıktır.

Vaillant Kombi Servisi
Kombi Servisi Arıza Bakım

Tuzla bölgesinde hizmet veren Tuzla Vaillant Kombi Servisi arızalarında veya bakım ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Kombi arızaları özellikle Kombiden su damlatma, kombi göstergeleri çalışmıyor. Kombi peteklere sıcak su yollamıyor. Vaillant kombi çalışmıyor arıza kodu gösteriyor nasıl düzeltilir. Vaillant kombi bacası sorunu var. Vaillant kombi anakartı bozuldu ne yapmak gerekiyor. Vaillant kombide eşanjör in bozulması ya da üç yollu vananın bozulması prosestat da meydana gelen arızalar. Kombi petekleri sıcak vermiyor gibi birçok arıza bakım tamir ihtiyacınızda servisimizi arayarak ustalarımızın çağırabilirsiniz.

Teknik ekibimiz Tuzla ilçesi her Mahallesi’nde hizmet vermektedir. Tuzla Vaillant Servisi olarak aynı gün servis hizmeti alabilirsiniz. Öncelikle telefonu ettiğinizde müşteri temsilcimiz sizin Vaillant kombin izle yaşadığınız problemi size sorar. Gerekli bilgiler alındıktan sonra müşteri temsilcimiz size servisi isteyip istemediğiniz konusunu sorar. Eğer servis İhtiyacı duyuyor iseniz müşteri temsilcimiz adınızı soyadınızı telefon numaranızı alarak ardından adres bilginizi açık adres olarak not ederek ustalarımız a servis olarak aktarır.

Vaillant Teknik Servis

Servis Hizmetleri

Tuzla Vaillant Servisi olarak ustalarımız servisinize gelmeden bıraktığınız telefon numarasını arayarak sizlerden servise gel ineceğini evde olup olmadığınızı servis isteyip istemediğinizi sorar Eğer uygun koşullar yerine gelirse arkadaşlarımız gelirler. Teknik ekibimiz evinize ya da iş yerinizin geldiğimde Öncelikle sizlerden kombiniz ile ilgili yaşadığınız problemi dinler ardından nasıl bir problemin olduğunu kombiniz açılarak kontrol edilir gerektiği yapılması gereken işlem size bildirilir. Uygun görürseniz uygun şartlarda Ücret konusunda anlaşılırsa ustalarımız servisiniz gerçekleştirmeye başlarlar. Değişmesi gereken Vaillant kombi parça var ise onu değiştirirler gerekli durumlarda kombiniz atölyeye alınır.

Bunun dışında petek temizliği hizmeti isterseniz işleminiz yapılır. Tuzla Vaillant servisi olarak Sizin elinize yapılan işlem ile ilgili form boyatılır bu form üzerinde firmamız ve telefon numaramız ile ilgili bilgiler yer alır. Eğer kombi tamir yaptırdıysanız ve kombin iste yani Vaillant kombinin içindeki bir parça değiştirildi ise servisimiz tarafından. Kombiniz den değiştirilen parça 1 yıl garantilidir aynı parça ile ilgili problem yaşadığınızda servisimizi arayarak garanti kapsamında kombiniz yapılır. Tuzla Vaillant yetkili servisi değiliz. Tuzla bölgesinde hizmet veren Vaillant Servisi olarak Vaillant kombilere ve Vaillant klimalara bakmakta is ve garantili ürünlere bakmıyoruz. Garanti süresi dolmuş ürünler için servis hizmeti vermekteyiz.

kombi servisi hizmetleri
Tuzla Vaillant klima servisi

Tuzla bölgesinde Vaillant klima servisi hizmeti de veren servisiz. Klima arızalarında servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz. Tuzla Vaillant klima servisi olarak klima bakımı, klima tamiri, klima arıza düzeltme, klima montaj, klima demontaj, klima sökme ve takma işlemi Ayrıca klimanın bir yerden diğer bir yere taşınması işlemleri servisimiz tarafından yapılmaktadır. Klima bakımı klima taşıma klima sökme takma gibi işlemlerin ücreti müşteri temsilcilerimizle yapacağınız görüşmede

Müşteri temsilcilerimiz tarafından sizleri bildirilecektir. Servisimiz hem kombi hem de klima için servis ücreti alınır. Servis ücreti müşteri temsilcimiz tarafından size bildirilecektir. Tuzla Vaillant Servisi servis ücreti ne kadar soruları Müşteri temsilcilerimiz tarafından yanıtlanır. Servis ücreti sadece arıza yapımı gerçekleşmediği zaman alınır. Eğer arızanın yapılırsa ekstra olarak servis ücreti alınmaz. Servis ücreti arıza ücretini içerisinde dahildir. Servisimiz 7/24 nöbetçi ekiplerle Gece vardiyası da yapmakta ve her saat için bölgede yani Tuzla ilçesinde hizmet vermektedir.

Exit mobile version