Site icon Servis Numaraları

Ümraniye Bosch Servisi

Ümraniye Bosch Servisi Telefon Numarası
Ümraniye Bosch Servisi Telefon Numarası

Ümraniye Bosch Servisi Hizmetleri

İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye ilçesi Ümraniye Bosch servisi olarak telefon numaramız 0 216 563 60 16 – 0 506 0 20 30 48‘dir. Servisimiz Bosch marka ve model ürünler için teknik servis hizmeti sunmaktadır. Bosch servisi olarak Bosch kombi arızalarının tamiri, Bosch kombi bakımı işlemi, Petek ve Radyatör temizliği işlemi, Bosch klima bakımı işlemi, Bosch klima montajı işlemi, Bosch klima demontaj işlemi, Bosch çamaşır makinesi arızası tamiri, Bosch buzdolabı arızası tamiri, Bosch fırın, Bosch ankastre ürünler gibi birçok Bosch marka ürünü arıza ve tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Bosch ısıtma sistemleri için teknik servis hizmeti sunan Ümraniye Bosch servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak adına profesyonel ekiplerimiz her gün çalışmaya devam etmektedir.Bosch servisi olarak Ayrıca beyaz eşyalarda tamir onarım bakım gibi hizmetlerimizde bulunmaktadır. Bosch çamaşır makinesi arızalarının tamiri, Bosch buzdolabı arızası tamiri onarımı bakımı, Bosch fırın ve Bosch bulaşık makinesi gibi ürünlerin teknik destek hizmeti servisimiz tarafından sağlanan bir diğer hizmetlerden dir.

Ayrıca Bosch kombi kazan arızalarının tamiri, Bosch kombi Kazan bakımı gibi üst düzey Kazan sistemlerinde arıza tamir bakım ve teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Bununla birlikte Bosch klima arızası bakımı onarımı ve benzeri diğer hizmetleri de servisimiz tarafından sağlanmaktadır. Ümraniye Bosch servisi olarak iklimlendirme sistemleri, ısıtma sistemleri ve beyaz eşya sistemleri konusunda uzman ekiplerimizle hizmetinize hazırız. İletişim numaramızdan bizimle iletişime geçerek telefon numaramızı arayarak hizmet alabilirsiniz.

Ümraniye Bosch Beyaz Eşya Servisi

Ümraniye Bosch Servisi Çalışma Saatleri

Ümraniye Bosch servisi olarak sizlere hizmet verirken çalışma saatlerimiz hafta içi hafta sonu ve tatil günleri olmak üzere üç gruba ayrılmaktadır. Hafta sonu ve tatil günlerinde aynı saat aralığında hizmet vermekteyiz. Hafta sonu ve tatil günlerinde servisimize açık ve saat 09 00 ile Akşam 20 00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta içi günlerde ise çalışma saatlerimiz Sabah 07 00 ile akşam 22 00 saatleri arasında olmaktadır.Servisimiz tatil günleri de dahil yılın 365 günü hizmet vermektedir. Tatil günlerinde ve hafta sonu ekiplerimiz nöbetçi ekiplerle destekli olarak sizlere hizmet vermektedir.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Bosch Servisi

Ümraniye Bosch Servisi Hizmetlerimiz

Bosch marka ürünlerin arızası tamiri bakımı onarımı gibi birçok hizmeti sunarken çeşitli dallarda üretilmiş Bosch marka ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz sizlere hizmet sunuyor.

Bosch Isıtma Sistemleri Kombi Kazan Servisi Hizmetlerimiz

Bosch marka ürünlerden ısıtma sistemleri için meydana gelen arızaların tamiri. Bosch kombi arızalarının giderilmesi işlemi yapılmaktadır. Bosch kombi arızalarının düzeltilmesi ile birlikte gerekli olan yedek parça da servisimiz tarafından temin edilir ve montajı gerçekleştirilir. Bosch kombi ihtiyaç olduğu durumda yedek parçası ile montajı yapılan parça servisimiz tarafından 1 yıl garanti altına alınmıştır. Değiştirdiğimiz yedek parça ile ilgili aynı yıl arıza yaşanması durumunda servisimiz tarafından ücretsiz olarak hizmet alabilirsiniz. Ayrıca hizmetlerimiz Bosch kombilerin bakımı işlemi gibi işlemlerdir. Bosch kombi bakımları yapılan kombilerde arıza nadir görülür. Aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlanır.

Enerji tasarrufu sağlayan bir diğer konuda petek temizliğidir. Petek temizliği işlemi yapılan evlerde kombiler daha randımanlı çalışır. Ayrıca doğalgaz faturası da aşağı düşer. Enerji tasarrufu sağlanır. Peteklerin bulunduğu oda daha çabuk ısınır.ısıtma sistemleri için olmazsa olmaz petek temizliği işlemini 2 yılda bir yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca servisimiz Bosch kombi kazanı için arıza tamir işlemi gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte Bosch kombilerin kazanları için bakım işlemi de yapılmaktadır. Ayrıca Bosch hidrofor gibi büyük Bosch markalı ürünlerde de servisimiz hizmet vermektedir. Bosch hidrofor bakımı, Bosch hidrofor tamiri gibi benzeri işlemler servisimiz tarafından yapılmakta.

Bosch Beyaz Eşya Servisi Hizmetleri

Ümraniye’de hizmet verirken Bosch beyaz eşya ürünlerinde de teknik servis hizmeti sunmaktayız. Bosch çamaşır makinesi arızalarında, Bosch buzdolabı arızası tamiri işlemi için, Bosch bulaşık makinesi arızası tamir işlemi, Bosch fırın arıza durumunda servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Bosch ankastre ürünler için de teknik destek hizmeti sunmaktayız. Ekip arkadaşlarımız aynı gün içerisinde gelecek Bosch beyaz eşya tamiri işlemini gerçekleştirmektedir.

Bosch Klima Servisi Hizmetlerimiz

Bosch markalı klimalar için servis hizmeti sunan firmamız Bosch klima bakımı, Bosch klima arıza tamir işlemi, klima montajı işlemi, klima demontaj işlemi, Bosch klima gaz dolumu ve benzeri klimalar için gerekli olan teknik servis hizmeti tarafımızdan sunulmaktadır. Ümraniye Bosch servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak adına Ümraniye‘nin bütün mahallelerinde hizmet sunmaktayız. iletişim numaramızdan bizi arayarak ya da aynı numara üzerinden WhatsApp yoluyla bize mesaj yollayarak servisimize ulaşabilirsiniz. Servisimiz aynı gün hizmet vermekte olup servis ücretimiz mevcuttur. Arıza tamiri durumunda sadece arıza tamiri ücreti alınır. Arıza tamiri işlemini yaptırdığınız durumda servis ücreti ek olarak ödemezsiniz. Eğer servisimizi çağırır herhangi bir arıza tamir işlemi gerçekleştirmesini istemezseniz servis ücreti talep etmekteyiz. Arızasız mutlu sağlıklı günler dileriz Ümraniye Bosch servisi.

Beyaz Eşya Ürünleri
Beyaz eşya arızaları

Bosch markalı buzdolaplarında meydana gelen arızalar da servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Bosch buzdolaplarının soğutma işlemini gerçekleştirememesi. Buzdolaplarında meydana gelen arızalar. Buzdolabının soğutmaması gibi birçok problem servisimiz tarafından yapılmaktadır. ayrıca Bosch çamaşır makinelerinde meydana gelen arızalar servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bosch marka çamaşır makinelerinin sıkma işlemini gerçekleştirmesi. Çamaşırı doğru düzgün yıkamaması. Gider hortumunun tıkanması. Çamaşır makinesinin su boşaltmaması gibi birçok problem servisimiz tarafından itina ile yerine getirmektedir.
Bosch marka bulaşık makinelerinde meydana gelen arızalar da servisimiz tarafından yapılır. Bulaşık makinelerinde su giderinin tıkanması bulaşık makinesinin su boşaltmaması. Bu ve buna benzer arıza ve hatalar servisimiz tarafından yapılır. Ayrıca servisimiz Bosch marka fırınlarında tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Bosch markalı ürünlerde klimalarının arızası tamiri işlemide servisimiz tarafından yapılmaktadır Bosch klima bakım işlemi itina ile gerçekleştirilmektedir. Bosch markalı firmaların her yıl bakımının yapılması tarafımızdan önerilmektedir.Bosch klima arıza kodlarını ortaya çıkması durumunda servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Klima arıza tamir bakım işlemleri
Müşteri hizmetleri

İletişim numaramızdan bize ulaştığınız de müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir. Müşteri temsilcimize bilgili probleminizi anlatın. Bu problem ışığında isim adres telefon gibi iletişim bilgilerinizi müşteri temsilcimize verin. Müşteri temsilcimiz bu bilgiler ışığında teknik ekip arkadaşlarımızı bilgilendirecektir.bu bilgiler ışığında ekip arkadaşlarımız evinize gelerek arızanın ile ilgili problem üzerinde çalışacaktır. Bazı durumlarda kontrol yapılması gerekir bu nedenle de atölyeye götürme işlemi olabilir. Atölyemizde tüm kontrolleri yapılarak arızanın düzeltilerek tekrar evinize getirilerek montaj yapılır.

Bosch beyaz eşya ürünlerinde arıza tamiri bakım ve birçok hizmeti sunmaktadır. Servis işleyişi şu şekilde oluşturulmaktadır. Öncelikle müşterimiz telefon numaramızı arar.müşteri temsilcimiz Bosch kombi veya Bosch beyaz eşya ürünü ya da Bosch klima ile ilgili arıza hakkında bilgi alır. Bu bilgiler ışığında müşterimizden adı soyadı telefon numarası ve adres bilgisi rica edilir. Bu bilgiler alındıktan sonra, sahada çalışmakta olan teknik ekibimize bu bilgiler aktarılır. Teknik ekibimiz müşterimizin evine gitmeden yarım saat önce müşterimizi arar ve müsaitlik durumunu kontrol eder.

Ekibimiz müşterimizin evine geçerek arıza ile ilgili kontrolleri ne başlar. Arızanın kontrolü ve nasıl yapılacağını kararlaştırıldıktan sonra. Müşterimize bilgi verilir. Eğer müşterimiz uygun görürse servis işlemi başlar. Arızanın evde düzeltilmesi mümkünse evde düzeltilerek oradan ayrılır. Eğer atölyeye kaldırmak gerekirse, ekiplerimiz makineleri sökerek atölyemize götürüp testten ettiren geçirirler. Arıza düzeltilip tekrar yerine montaj yapılır. Servis işlemimiz bu şekilde bitmiş olur.

Bosch Bulaşık ve çamaşır makinesi
Buzdolabı Çamaşır makinesi ve Bulaşık makinesi Sorunları

Buzdolabı arızaları genel olarak soğutma işleminde yaşanan problemlerden kaynaklanır. Buzdolapları klimalar gibi gaz ile çalışan soğutma işlemini yapan makinelerdir. buzluk kısmının soğutmaması gibi birçok problem ortaya çıkabilir. Soğutma eksikliğinin genel nedenlerinden bir tanesi buzdolabı içerisinde yer alan gazın bitmesidir. Tekrardan gaz monte edilerek buzdolabı çalıştırılır.

Çamaşır makinelerinde meydana gelen arızalar genel olarak şu şekildedir. Çamaşır makinesi çalışır görünür fakat herhangi bir işlem yapmaz. Çamaşır makinesinin kapağı açılmaz. Çamaşır makinesinin motorunun dönmediği görülür. Çamaşır makinesinde bazı parçalarda arıza yaşanabilir. kirli suyu dışarıya boşaltmaz boru tıkanıklığı yaşanmış olabilir.makine kapağının açılmadığı görülür ve arıza kodu bildirebilir.bu ve benzeri birçok problem çamaşır makinelerinde ortaya çıkar.

Bulaşık makinelerinde meydana gelen arıza tipleri için bu şekildedir. Bulaşık makineleri yıkama işlemi gerçekleştirmez arıza kodu verir. Bulaşık makinelerinin ışıklar yanmaz. Makineye elektrik gitmez. Su boşaltma işlemini gerekli şekilde yapması ya da boşaltmaz. Makine ayarları bozulur düğmeler çalışmaz. Çamaşır ve bulaşık makinesinin düğmeleri yerinden çıkar. Bu ve benzeri birçok arıza bulaşık makinelerinde görünebilir.

Kombi Teknik Servisi
Kombi Genel Sorunlar

Bosch kombilerde meydana gelen arızalar ise şu şekildedir. Kombiden sıcak su peteklere gitmez. Kombiler sıcak su vermez arıza kodu gösterirler. Kombi bacası arızası gösterilir bu nedenle kombi çalışmaz. Kombi sensörleri bozuk olur parça ihtiyacı doğduğu için arıza verir. Kombilerin anakartları problem yaşatır bu nedenle anakartın ya değiştirilmesi ya da anakartın tamir edilmesi gerekebilir. Petekler tıkalı olduğu için kombiler verimli çalışmaz. Kombi bakımının hiç yapılmaması nedeniyle kombilerin çalışma işlemi zorlaşır. Bu ve benzeri birçok nedenden dolayı kombiler çalışmayabilir. Bosch servis hizmeti olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak adına ekip arkadaşlarımız bu ve benzeri bütün arızalarınızı kontrol ederek ve düzeltilecektir.

Exit mobile version