Site icon Servis Numaraları

Ümraniye Klima Servisi

Ümraniye Klima Servisi Telefon Numarası
Ümraniye Klima Servisi Telefon Numarası

Ümraniye Klima Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Ümraniye ilçesinde hizmet veren Ümraniye klima servisi telefon numarası 0 216 563 60 16 – 0 506 0 20 30 48‘dir. Servisimize WhatsApp yoluyla ulaşabileceğiniz gibi arayarak da klima arıza bakım onarım klima gaz dolumu ve birçok klima teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Ümraniye ilçesinde ve mahallelerinin tamamında hizmet veren servisimiz 15 yıldır bu bölgede klima konusunda teknik servis hizmeti vermektedir. Ümraniye klima servisi olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda klima bakımı, klima montajı, klima sökme ve takma işlemi, klima gaz dolumu ve diğer klima teknik hizmetleri için çağrı merkezimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. İşinde uzman ekiplerimizle günün her saati servisimiz açıktır ve hizmet etmekteyiz. Klima Teknik servis ustalarımız konusunda uzman yılların verdiği tecrübelerle hizmet etmektedir.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Klima Servisi Çalışma Saatleri

Ümraniye klima servisi olarak çalışma saatlerimiz gündüz ve gece ekiplerimiz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Gündüz ekiplerimiz sabah 07 00 ve akşam 22 00 saatleri arasında sahada hizmet vermektedir. Gece ekiplerimiz acil klima servisi adı altında her saat hizmet vermektedir. Servisimiz yılın 365 günü açıktır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından tatil günü olarak belirlenen resmi bayramlar yani 23 Nisan Çocuk Bayramı, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve diğer bayramlarda servisimiz açıktır. Ayrıca 1 Mayıs İşçi Bayramı, 1 Ocak yılbaşı tatil günlerinde servisimiz açıktır.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Klima Servisi

Ümraniye Klima Servisi Telefon Numarası

Dini bayramlarımızda Kurban Bayramı’nın 4 günü servisimiz açıktır. Ramazan Bayramında da Ramazan Bayramı’nın birinci ikinci ve 3. günleri servisimiz çalışır durumdadır. Müşteri temsilcilerimiz çağrı merkezimizde telefonlara her saat bakmaktadır. Telefon ederek veya WhatsApp hattımızı kullanarak Ümraniye’de Klima ile ilgili teknik bilgi ücret bilgisi servis hizmeti alabilirsiniz. Acil klima servisi ekibimiz özellikle yılın 365 günü Günün 24 saati hizmet vermektedir.

Ümraniye Klima Servisi En Çok Karşılaşılan Arızalar

Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler de Ümraniye klima servisi olarak derlediğimiz çeşitli arızalardan en yaygın ve en çok karşımıza gelen arızalar şu şekildedir. Klima su damlatıyor. Klima sıcak üflemiyor. Klima soğuk üflemiyor. Klima göstergeleri yanmıyor. Klima çalıştığında şalter atıyor. Klima bakır boruları delindi akıtıyor.

teknik servis kombi klima arıza müşteri memnuniyeti

Bu ve benzeri birçok klima sorununda Ümraniye klima servisi olarak müşterilerimize en iyi sunmak halıda çalışmaktayız. İşinde uzman minimum 10 yıllık tecrübesi ile çalışan klima teknik ekip arkadaşlarımız klima ustalarımız evinize gelerek istediğiniz klima arızası müdahalesini yapacaklardır. Klimanızı ihtiyaç duyduğunuz klima montajı işlemi için servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Uzman ekip arkadaşlarımız her tür ve marka klima için arıza tamiri, klima bakımı, klima gaz dolumu ve diğer istekleriniz için hazır kıta beklemektedir.

Çeşitli Klimalar Ve Özellikleri

Klimalar bildiğiniz gibi iklimlendirme işlemi yapan makinelerdir. Bu makineler hem ortamı ısıtmak hem de soğutmak için kullanılırlar. Özellikle fiyat açısından uygun işlevi küçük bir alan için yeterli olan duvar tipi klimalar en yaygın klimalardır. Duvar tipi klimaları salon tipi klimaları izlemektedir. Salon tipi klimalar duvar tipi klimaları oranla daha geniş ortamları ısıtma ve soğutma işlemi için kullanılırlar. Salon tipi klimalar duvar tipi klimaları oranla daha pahalıdır.

Kombi arızası ve klima arızasında 1 yıl servis garantisi v.eriyoruz

Salon tipi klimalar ile duvar tipi klimalar aynı mantıkla çalışırlar. İki Klima arasındaki fark duvar tipi klimalar duvara monte edilir salon tipi klimalar ise bir beyaz eşya gibi yerleştirilir. 2 klimanın da iç ünitesi ve dış ünitesi bulunmaktadır. Salon tipi klimanın iç ünitesi ve dış ünitesi duvar tipi Klimanın iç ve dış ünitelerine oranla daha büyüktür. Bu 2 klima dışında 3. Olarak kaset tipi klimalar bulunmaktadır. Kaset tipi klimalar duvara monte tavana monte edilirler. Kaset tipi klimalar diğer klimalara oranla daha farklı işler yürütürler. Kaset tipi klimalar Her odaya ayrı ayrı monte edilirler.

Ümraniye Klima Servisi Hizmetlerimiz

Ümraniye’de bulunan servisimiz klima konusunda sizlere en iyi hizmeti vermek adına yıllardır çalışmaktadır. Servisimiz yoğunlukla klima arızaları için onarım hizmeti vermektedir. Bu hizmet ile birlikte Ümraniye klima servisi olarak klima bakımı işlemi yapmaktayız. Klima bakım işleminden bahsedecek olursak klima filtrelerinin temizlenmesi ilaçlanması, klima iç ünitenin dış kapsamını temizlenmesi ve ilaçlanması, klima dış ünite kabloların kontrolü ve klima iç ünite kabloların kontrolü, Klima parçalarının çalışıp çalışmadığı kontrol yok ve genel temizlik ve ilaçlama işlemi ile sona ermektedir.

klima arıza bakım onarım hizmetleri

Ayrıca servisimiz klima montajı işlemi gerçekleştirmek de bu işlem için ister Yeni alınmış bir klima isterse eski klimanızın montajı işlemi teknik ekibimiz ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Klima montajı ücretleri konusunda bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilir. WhatsApp üzerinden mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Klima Montaj ve De-montaj İşlemleri

Klima montajı işlemi için Ücret konusunda klimanın özelliği ve klimanın montajının yapılacağı yerin özelliği bilinmelidir. Çağrı merkezimizi müşteri temsilcimiz klimanızın özelliği ve yerine bağlı olarak size klima montajı fiyatı verebilecektir. Ayrıca servisimizde klima de-montajı yani klima söküm işlemi yapılmaktadır. Bu hizmetlerimize ek olarak klima sökme ve takma işlemi aynı aynı şekilde Ümraniye klima servisi teknik ekibi tarafından yapılabilmektedir. Klima sökme ve takma işlemi ücreti klima montajında bahsettiğimiz gibi klimanın özelliğine göre, Bununla birlikte klimanın döküleceği yerin özelliğine göre ayrıca klimanın montajının yapılacağı taşınılan yerim özelliklerine göre belirlenir. Bu unsurlar bilindiği zaman klima sökme ve takma ücreti konusunda müşteri temsilcimiz size bilgi verebilir.

Klima servisi olarak servis ücreti bulunmaktadır. Servis ücretimiz müşteri temsilcimiz tarafından size aktarılacaktır. Servis ücreti alınmadığı durumlar vardır. Eğer servisimizi çağır duysanız ve klimanızın arızası konusunda fiyat aldıysanız ve Klimayı yaptırırsanız ek olarak servis ücreti yansıtılmaz. Fakat müşterilerimiz arayarak servis hizmeti isterler ustalarımız evlerini veya ofislerine giderek klimanın arızası konusunda fiyat bilgisi verir. Müşteri kabul etmez ve yaptırmak istemediğini söyler ise servis ücreti alıyoruz. Malumunuz her müşterimiz evine çağırıp hiçbir işlem yaptırmadan ekip arkadaşlarımızı yollarsan Ümraniye klima servisi olarak ticari olarak yaşayamayız. Bu nedenle servis ücreti bulunmaktadır. Çağrı merkezimizi her saat arayarak klima konusunda servis hizmeti alabilirsiniz.

Klima Arıza Tamiri Montaj İşlemleri

Klima teknik servis hizmetleri Sunan firmayız. Servisimiz her türlü klima konusunda uzmandır. Kaset tipi klimalar duvar tipi klimalar ve benzeri salon tipi klimalarda uzmanlık sunmaktayız. Klima kurulumu işlemi yani klima montajı işlemi itina ile servisimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca servisimiz klima söküm işlemi de gerçekleştirmektedir. bunlarla birlikte klima arızalarının tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılan hizmetlerden bir tanesidir. Klima bakımı işlemi her yıl yapılması tavsiye edilen işlemlerden bir tanesi. Klima bakımı işlemleri için servisimizi arayabilirsiniz
Kaset tipi klima montajı nasıl yapılır gibi sorularla gelen müşterilerimiz olabiliyor. Salon tipi klimanın montajını nasıl yapılacağı ayrıca duvar tipi klimanın montajını yapılma durumu gibi sorular sorulabilir. Ekip arkadaşlarımız montaj işlemini en iyi şekilde yapacaktır. klima montajında önemli olan konulardan bir tanesi klima içerisinde bulunan gazın kaçırılmamalıdır. Eğer klimanın içerisindeki gaz giderse tekrardan gaz dolumu gerekebilir. Gaz dolumu da oldukça külfetli bir işlemdir.

Klima tamir montaj gaz dolumu

Klima Montaj ve Demontaj Fiyatları

Klima montajı fiyatlarımız klimanın özelliği ve niteliğine bulunduğu yere göre değişmektedir. Bakır boru ihtiyacının ne kadar olduğu klimanın gaza ihtiyacım olup olmadığı montajı etkileyecek hususlardandır. Ayrıca klima dış ünitenin asıl montajı yapılacağı önemli bir durumdur. Dış üniteler bazı zorlu durumlarda yer alabilir. Tehlikeli montaj işlemlerinin olmaması için güvenli bir şekilde montajın yerine getirilmesi gerekir. Klimanın bir yerden sökülüp başka bir yere monte edilmesi de müşterilerimizin talep ettiği hizmetlerden. klimanın sökülüp başka bir yere takılması gibi işlemler ekip arkadaşlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. Klimaların iç ünitelerin montajı da dış ünitelerini montajı gibi bilgi gerektiren işlemlerdendir.

Klima arızalarının tamiri bakımı gibi hizmetler servisimiz tarafından itina ile sunulmaktadır. Klima soğutmuyor gibi bazı problemler müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşıyor. Muhtemeldir ki klimanın soğutmaması işleminde gerekli gazın klimada olmaması nedendir. Klima gaz dolumu ile yeterli gaz klimaya yerleştirilir ve soğutma işlemi tekrardan başlar. Bunun dışında bazı klima içerisinde yaşanan arızalarda klimaların çalışmamasına neden olabilir.klima içerisinde bulunan bir parçanın bozulması nedeniyle görevini yerine getiremez. Bu nedenle de klimalar yeterli verimi vermez ya da hiç çalışmaz. Bu tür durumlarda yedek parça değişimi ihtiyacı olabilir. Ekiplerimiz tarafından değiştirilen parça 1 yıl servis garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Klima teknik hizmetleri en iyi şekilde en kaliteli şekilde uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. İletişim numaramızdan bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima tamircisi olarak görev yaptığımız her alanda en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışıyoruz. Klimalar özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılırlar. yaz aylarında klima bakımı klima arıza tamiri gaz dolumu gibi birçok hizmet müşterilerimiz tarafından yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Her bölgede arzu edilen teknik düzeyi Üstün klimacı tabiriyle müşterilerimiz bize ulaşmaktadır.

klima bakım temizlik arıza tamiri ücretleri

En Sık Yaşanan Problemler

En çok yaşanan klima problemlerinden bir tanesi de klima su damlatıyor neden olur. Klima kumandası çalışmıyor nasıl tamir edilir. Klimanın onarımı nasıl yapılır. Klima temizleme işlemi nedir klima bakımından farkı nedir. İstanbul klima firmaları gibi birçok arama internet üzerinde müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır. Servis olarak klima ile ilgili arızamızda yaşadığımız diğer problemlerde iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Malumunuz 3 nitelikli klima var kaset tipi klimalar. Salon tipi klimalar ve duvar tipi klimalar bulunmaktadır. Kullanım şekillerine ve ihtiyaca göre klimalarının çeşitleri ve özellikleri değişmektedir. İklimlendirme sistemlerinin en önemli değerli makineleridir. Soğutma işlemi gaz sayesinde olur. Yeterli gazın içeride bulunmaması nedeniyle soğutma işlemi gerçekleştirilmez. Ayrıca herhangi bir şekilde elektrik gitmemesi gibi durumlarda da kıymanın arızalandığını düşünebiliriz. Klimanın su damlatması özellikle bunu aşırı derecede yapması da arızaların birini diğer nedenidir. Bu tür problemlerde servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Bölgenin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için iletişim numaramızdan bizi arayın ve müşteri temsilcimiz ile görüşün. İletişim numaramızdan bizi arayarak müşteri temsilcimize arızanız bakım ihtiyacınız veya temizleme gaz dolumu gibi arzu ettiğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz.

Exit mobile version