Site icon Servis Numaraları

Ümraniye Kombi Servisi

Ümraniye Kombi Servisi Hizmetlerimiz

İstanbul ile Ümraniye ilçesi Ümraniye kombi servisi olarak sizlere bölgede hizmet sunmaktayız. Kombi arızalarının tamiri, petek temizliği işlemi, kombi bakımı ve diğer kombi ile ilgili genel problemleriniz de servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. İletişim Telefon numaramız 0 506 0 20 30 48‘dir bu numaradan müşteri temsilcilerimiz size ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Ümraniye Kombi Servisi Telefon Numarası
Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz ve Günlerimiz

Ümraniye kombi servisi olarak haftanın 7 günü sizlere hizmet sunmaktayız. Sabah 08.00 ile akşam 21 00 saatleri arasında müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Resmini bayram günleri ve tatillerde servisimiz açıktır ve hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kombi Arızaları ve Tamirleri

Müşterilerimizden sık sık tamir talepleri ve arıza durumları bilgisi gelmektedir. müşterilerimiz çok sık olarak genel itibariyle şu problemleri yaşamaktadır. Kombi sıcak su vermiyor. Petekler yeterli ısıyı vermiyor.kombiyi herhangi bir şekilde elektrik gelmiyor kombinin ışıkları yanmıyor. Kombi bacasından problem var sorun var. Kombi arıza kodu gösteriyor nasıl yapılır. bu ve benzeri kombi arızaları da Ümraniye kombi servisi olarak bizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Ümraniye kombi servisi

Kombi arızalarının nedenleri neler olabilir. Kombiler birçok parçadan oluşan sistemlerdir. Kombi içerisinde bazı yedek parçaları bozulması nedeniyle kombiler gereken işlevi yerine getiremezler. Kombilerde yaşanan arıza var çeşitli arıza kodları ile gösterilir. Bazı durumlarda herhangi bir arıza kodu da görmeye bilirsiniz. bu nedenle konunun uzmanı teknik ekip arkadaşlarımızın tam olarak kombinin başına gelerek gerekli kontrolleri yapmasının ardından arıza tespiti yapılır. Çeşitli yedek parçalarda örneğin üç yollu vana, eşanjör arızası, anakartta meydana gelen hasar nedeniyle çalışmaması gibi birçok parça ile ilgili problem yaşamış olabilirsiniz.

Kombi Servis Hizmeti Nasıl Verilir

Öncelikle iletişim numaramızdan kombiniz de meydana gelen arızayı müşteri temsilcimize iletin. Müşteri temsilcimiz kombi arıza tamiri için bir servis kaydı oluşturacaktır. bu servis kaydı içerisinde isim telefon adres arıza ile ilgili bilgi servis ücreti bilgisi yer almaktadır. Bu bilgiler ışığında teknik ekip arkadaşlarımız servisinizi gerçekleştirmek üzere müşteri temsilcimiz tarafından bilgilendirilir. teknik ekip arkadaşlarımız aynı gün içerisinde ya da istediğiniz gün ile ilgili olarak evinize ya da işyerinize gelmeden yarım saat ya da 45 dakika önceden sizinle iletişime geçecektir. En kısa sürede size ulaşarak kombinizin tamirine başlayacaktır. Ekip arkadaşlarımız geldiğinde öncelikle probleminizin tespiti için çalışacaktır. Arıza tespiti yapılır ve size gerekli bilgiler verildikten sonra arzu ederseniz. Kombinizin tamiri ne başlanır. gerekli durumlarda arızalanmış parça yenisi ile değiştirilir. Değişen parça için servisimiz 1 yıl parça garantisi sunmaktadır.aynı sorunu aynı parça için tekrar yaşarsanız ücretsiz olarak bizden servis bedeli ödemeden hizmet alabilirsiniz. İşleminiz tamamlandıktan sonra kontrolleri yapılır de kombiniz çalıştırılır. Servis formu ve gerekli diğer belgeler size verilerek ayrılır ekip arkadaşlarımız.

Kombi yedek parça 1 yıl servis garantisi

Kombi Servisi Ümraniye Çalışma Bölgeleri

Ümraniye ilçesinin tüm mahallelerinde hizmet veren servisimiz Ümraniye için genel bir atölye hizmeti sunmaktadır. Ümraniye içerisinde bulunan atölyemiz dışarıya hizmet vermemekle birlikte sadece müşterilerimizin evinden alınan makinelerin ve kombilerin tamiri için ve kontrolleri için bir dükkan işlevi görmektedir. İstanbul ili içerisinde Anadolu yakasında bulunan Ümraniye’de sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına Servis olarak yıllardır en iyi şekilde hizmetimizi sürdürmeye çalışıyoruz. Kombi servisi Ümraniye olarak servis ücreti hizmetimiz eğer kombi tamiri işlemi yapma talebi olmaz ise. Müşterilerimizden servis ücreti talep edilmektedir.

Exit mobile version