Site icon Servis Numaraları

Üsküdar Bosch Servisi

Üsküdar Bosch Servisi Telefon Numarası
Üsküdar Bosch Servisi Telefon Numarası

Üsküdar Bosch Servisi Hizmetleri

İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar ilçesi Üsküdar Bosch servisi olarak telefon numaramız 0 216 563 60 16 – 0 506 0 20 3048‘dir.  Bosch servisi olarak birçok konuda müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Bosch kombi arıza tamir işlemi, kombi bakımı işlemi, petek temizliği işlemi, çamaşır makinesi arızası düzeltme, buzdolabı arızası tamiri, klima bakımı işlemi, klima montajı işlemi ve klima gaz dolumu gibi birçok hizmet servisimiz tarafından sağlanmaktadır.Bosch marka ürünlerde profesyonelleşmiş ekiplerimiz tarafından teknik destek hizmeti sunmaktayız.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Servisimiz yılın 365 günü hizmet vermekte olup resmi Bayram ve dini tatillerde de hizmet sunmaktayız. Bosch markalı ısıtma sistemleri ve soğutma sistemleri ve beyaz eşya grubu tamir bakım onarım teknik servis hizmetleri servisimiz tarafından karşılanıyor. Telefon numaramızdan ulaşarak Üsküdar bölgesinde bizden hizmet alabilirsiniz. Servisimiz Üsküdar’ın tamamında hizmet vermektedir bütün mahallelerinde Üsküdar’ın servis hizmeti sunmaktayız. Birimlerimiz en az 10 yıl tecrübeli ekiplerden oluşur.

Üsküdar Bosch Servisi Çalışma Saatleri

Bosch servisi olarak Üsküdar ilçesinde hizmet verirken çalışma saatlerimiz hafta içi hafta sonu ve tatil günleri olmak üzere iki ayrı Grup da değerlendirilir. Hafta içi günlerde Sağdaki ekiplerimiz sabah 07 00 itibariyle mesaiye başlıyor. Hafta içi günlerde akşam 22 00 saatinde mesai bitimi gerçekleşiyor. Servisimiz aynı gün içerisinde servis hizmeti sunmaktadır. Yalnız akşam geç vakitlerde aradığınızda servisiniz ertesi güne sokacaktır. Ya da aynı gün hizmet istiyorsanız özel acil Bosch servisi hizmeti sunan ekiplerimiz nöbettedir.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : ECA Servisi

Üsküdar Bosch Beyaz Eşya Servisi Telefon Numarası

Üsküdar Bosch servisi olarak hafta sonları ve resmi tatil günlerinde ise çalışma saatlerimiz 09 00 saati itibariyle başlar. Tatil günleri ve hafta sonu işlemlerimiz Akşam 20 00 saatinde sona ermektedir. Yine yukarıda belirttiğimiz gibi nöbetçi ekiplerimiz her daim hazırdır nöbetçi ekibi talep ederek servis hizmeti 7/24 alabilirsiniz. Servisimizde servis ücreti bulunmaktadır.Servis ücreti çalışma saatlerimiz içerisinde olursa normal Eğer çalışma saatlerimiz dışında gece servis hizmeti istediğinizde bu onun iki katı olacaktır.

Üsküdar Bosch Servisi Hizmetlerimiz

Bosch marka birçok ürün olduğu için servis hizmetleri de oldukça fazladır. Bosch markalı ısıtma sistemlerinde kombiler kombi kazanları ve benzeri ısıtma sistemlerinin arızaları servisimiz tarafından giderilmekte. Bununla birlikte kombi bakımı işlemi servisimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. Kombi bakımının her yıl yapılması önerilen bir işlemdir. Kombi bakımı sayesinde enerji tasarrufu sağlanır ve kombiler daha sağlıklı çalışmaya başlar. Her yıl Kış ayları öncesinde kombi bakımını yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Bununla birlikte kombi bakımından daha önemli olarak petek temizliği işlemi yine enerji tasarrufunda size büyük avantaj sağlayacaktır.

Isıtma Sistemleri Bakım İşlemleri

Petek temizliği işlemi ile birlikte kombi radyatörlerinin içinde bulunan kirli kalıntılar temizlenir ve petek içerisindeki sıvı akışı çoğalır. Kirlilik dolayısı ile sıvı akışının azalması peteklerin düzgün çalışmaması ve kombinin aşırı yükle çalışmasına neden olur.kombinin yoğun çalışması da doğalgaz sarfiyatını arttırır Bu nedenle faturalarınız da yüksek gelecektir. Ayrıca yüksek doğalgaz sarfiyatına nazara ısıtmada azalmalar görülecektir.

Kombi peteklerinin gerekli işlemi yapılmaması nedeniyle oda ortamında ısıtma işlemi de zarar görmektedir. Bu nedenle petek temizliği işlemini de her 2 yılda bir Kış ayları öncesinde yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Petek temizliği işleminin ardından kombiler daha randımanlı çalışacak ve doğalgaz faturanızı da düştüğünü göreceksiniz. Aynı zamanda petek temizliği işlemi ile birlikte kombinizin arızaya geçme olasılığı da düşecektir.

Üsküdar Bosch Beyaz Eşya Servis Hizmetleri

Bosch kombi markasının ısıtma sistemlerine ek olarak beyaz eşya sistemlerinin de servis hizmetini sunan firmayız. Üsküdar Bosch servisi olarak beyaz eşyada uzman ekiplerimizle sizlere en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle Bosch beyaz eşyanın arızaları servisimiz tarafından yapılmaktadır. Bu arızaları örnek olarak çamaşır makinesinin kapağının açılmaması. Çamaşır makinesinin durması. Bosch çamaşır makinesinin kurutma işlemini gerçekleştirememesi. Bosch çamaşır makinesinin hiçbir düğmesinin çalışmaması gibi birçok çamaşır makinesi ile ilgili problem servisimiz tarafından düzeltilir.

Bunlara ek olarak Bosch buzdolabı arızalarında servisimiz hizmet veriyor. Üsküdar Bosch servisi olarak Bosch buzdolabının soğutmama işlemlerinde erekli İhtiyaç olan parça değişimi servisimiz tarafından yapılır. Değişen parçalar için servisimiz 1 yıl parça garantisi sunmaktadır. Bosch buzdolabınızda değişen parçanın bir yıl içerisinde tekrar arızaya geçmesi durumunda servisimizi arayarak ücretsiz garanti kapsamında servis hizmeti alabilirsiniz. Bosch çamaşır makinesi, buzdolabı gibi Bosch bulaşık makinesi, Bosch fırın, Bosch kurutma makinesi ve benzeri birçok beyaz eşya için servis hizmeti alabilirsiniz.

Bosch Klima Servisi Arızaları

Üsküdar Bosch servisi olarak iklimlendirme sistemleri olan klimalarda servisimiz hizmet vermektedir. Bosch salon tipi klimalar, Bosch duvar tipi klimalar ve benzeri soğutma sistemlerinde servisimiz teknik destek sunmaktadır. Klimalarda gaz dolumu işlemi, klima bakımı işlemleri, Bosch klima montajı, Bosch klima demontaj işlemi gibi benzeri birçok hizmet Üsküdar Bosch servisi olarak sizlere sunulmaktadır.

Üsküdar Bosch beyaz eşya servisi, Üsküdar Bosch kombi servisi, ve Üsküdar Bosch klima servisi olarak bölgede tüm mahallelerde hizmet sunmaktayız. Bosch markalı ürünlerin iklimlendirme, soğutma sistemleri ve ısıtma sistemleri türlerindeki bütün makinalarda servis hizmeti sunuyoruz. Büyük Bosch kombi kazanlarda Ayrıca Bosch hidrofor bakımı onarımı arızası tamiri işlemleri servisimiz tarafından itina ile yapılan bir diğer hizmetlerdir.

Müşterilerimizden Gelen Arıza Bildirimleri

Müşteri hizmetlerimizden birçok konuda arıza bildirimi gelmektedir.özellikle kış aylarında Bosch kombilerin arızaya geçmesi durumunda Bosch kombi ısıtmıyor. Bosch kombi su kaçırıyor. Kombi çalışıyor ama sıcak su vermiyor.petekler sıcak ama sıcak su gelmiyor gibi benzeri birçok arıza durumunda servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Üsküdar Bosch servisi olarak size en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Telefon numaramız 0506 0 20 30 48‘dir.Ayrıca bu telefon numarasını ek olarak WhatsApp’tan mesaj yollayarak da servisimize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizi dinleyerek arızanız veya bakım isteğiniz konusunda sizlerden bilgi alacak gerekli durumlarda servis talep formu oluşturarak Ekiplerimizi size yönlendirecektir.

Beyaz Eşya Ürünleri
Beyaz eşya arızaları

Bosch markalı buzdolaplarında meydana gelen arızalar da servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Bosch buzdolaplarının soğutma işlemini gerçekleştirememesi. Buzdolaplarında meydana gelen arızalar. Buzdolabının soğutmaması gibi birçok problem servisimiz tarafından yapılmaktadır. ayrıca Bosch çamaşır makinelerinde meydana gelen arızalar servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bosch marka çamaşır makinelerinin sıkma işlemini gerçekleştirmesi. Çamaşırı doğru düzgün yıkamaması. Gider hortumunun tıkanması. Çamaşır makinesinin su boşaltmaması gibi birçok problem servisimiz tarafından itina ile yerine getirmektedir.
Bosch marka bulaşık makinelerinde meydana gelen arızalar da servisimiz tarafından yapılır. Bulaşık makinelerinde su giderinin tıkanması bulaşık makinesinin su boşaltmaması. Bu ve buna benzer arıza ve hatalar servisimiz tarafından yapılır. Ayrıca servisimiz Bosch marka fırınlarında tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Bosch markalı ürünlerde klimalarının arızası tamiri işlemide servisimiz tarafından yapılmaktadır Bosch klima bakım işlemi itina ile gerçekleştirilmektedir. Bosch markalı firmaların her yıl bakımının yapılması tarafımızdan önerilmektedir.Bosch klima arıza kodlarını ortaya çıkması durumunda servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Klima arıza tamir bakım işlemleri
Müşteri hizmetleri

İletişim numaramızdan bize ulaştığınız de müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir. Müşteri temsilcimize bilgili probleminizi anlatın. Bu problem ışığında isim adres telefon gibi iletişim bilgilerinizi müşteri temsilcimize verin. Müşteri temsilcimiz bu bilgiler ışığında teknik ekip arkadaşlarımızı bilgilendirecektir.bu bilgiler ışığında ekip arkadaşlarımız evinize gelerek arızanın ile ilgili problem üzerinde çalışacaktır. Bazı durumlarda kontrol yapılması gerekir bu nedenle de atölyeye götürme işlemi olabilir. Atölyemizde tüm kontrolleri yapılarak arızanın düzeltilerek tekrar evinize getirilerek montaj yapılır.

Bosch beyaz eşya ürünlerinde arıza tamiri bakım ve birçok hizmeti sunmaktadır. Servis işleyişi şu şekilde oluşturulmaktadır. Öncelikle müşterimiz telefon numaramızı arar.müşteri temsilcimiz Bosch kombi veya Bosch beyaz eşya ürünü ya da Bosch klima ile ilgili arıza hakkında bilgi alır. Bu bilgiler ışığında müşterimizden adı soyadı telefon numarası ve adres bilgisi rica edilir. Bu bilgiler alındıktan sonra, sahada çalışmakta olan teknik ekibimize bu bilgiler aktarılır. Teknik ekibimiz müşterimizin evine gitmeden yarım saat önce müşterimizi arar ve müsaitlik durumunu kontrol eder.

Ekibimiz müşterimizin evine geçerek arıza ile ilgili kontrolleri ne başlar. Arızanın kontrolü ve nasıl yapılacağını kararlaştırıldıktan sonra. Müşterimize bilgi verilir. Eğer müşterimiz uygun görürse servis işlemi başlar. Arızanın evde düzeltilmesi mümkünse evde düzeltilerek oradan ayrılır. Eğer atölyeye kaldırmak gerekirse, ekiplerimiz makineleri sökerek atölyemize götürüp testten ettiren geçirirler. Arıza düzeltilip tekrar yerine montaj yapılır. Servis işlemimiz bu şekilde bitmiş olur.

Bosch Bulaşık ve çamaşır makinesi
Buzdolabı Çamaşır makinesi ve Bulaşık makinesi Sorunları

Buzdolabı arızaları genel olarak soğutma işleminde yaşanan problemlerden kaynaklanır. Buzdolapları klimalar gibi gaz ile çalışan soğutma işlemini yapan makinelerdir. buzluk kısmının soğutmaması gibi birçok problem ortaya çıkabilir. Soğutma eksikliğinin genel nedenlerinden bir tanesi buzdolabı içerisinde yer alan gazın bitmesidir. Tekrardan gaz monte edilerek buzdolabı çalıştırılır.

Çamaşır makinelerinde meydana gelen arızalar genel olarak şu şekildedir. Çamaşır makinesi çalışır görünür fakat herhangi bir işlem yapmaz. Çamaşır makinesinin kapağı açılmaz. Çamaşır makinesinin motorunun dönmediği görülür. Çamaşır makinesinde bazı parçalarda arıza yaşanabilir. kirli suyu dışarıya boşaltmaz boru tıkanıklığı yaşanmış olabilir.makine kapağının açılmadığı görülür ve arıza kodu bildirebilir.bu ve benzeri birçok problem çamaşır makinelerinde ortaya çıkar.

Bulaşık makinelerinde meydana gelen arıza tipleri için bu şekildedir. Bulaşık makineleri yıkama işlemi gerçekleştirmez arıza kodu verir. Bulaşık makinelerinin ışıklar yanmaz. Makineye elektrik gitmez. Su boşaltma işlemini gerekli şekilde yapması ya da boşaltmaz. Makine ayarları bozulur düğmeler çalışmaz. Çamaşır ve bulaşık makinesinin düğmeleri yerinden çıkar. Bu ve benzeri birçok arıza bulaşık makinelerinde görünebilir.

Kombi Teknik Servisi
Kombi Genel Sorunlar

Bosch kombilerde meydana gelen arızalar ise şu şekildedir. Kombiden sıcak su peteklere gitmez. Kombiler sıcak su vermez arıza kodu gösterirler. Kombi bacası arızası gösterilir bu nedenle kombi çalışmaz. Kombi sensörleri bozuk olur parça ihtiyacı doğduğu için arıza verir. Kombilerin anakartları problem yaşatır bu nedenle anakartın ya değiştirilmesi ya da anakartın tamir edilmesi gerekebilir. Petekler tıkalı olduğu için kombiler verimli çalışmaz. Kombi bakımının hiç yapılmaması nedeniyle kombilerin çalışma işlemi zorlaşır. Bu ve benzeri birçok nedenden dolayı kombiler çalışmayabilir. Bosch servis hizmeti olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak adına ekip arkadaşlarımız bu ve benzeri bütün arızalarınızı kontrol ederek ve düzeltilecektir.

Exit mobile version