Site icon Servis Numaraları

Üsküdar DemirDöküm Servisi

Üsküdar DemirDöküm Servisi Telefon Numarası
Üsküdar DemirDöküm Servisi Telefon Numarası

Üsküdar DemirDöküm Servisi Telefon Numarası

İstanbul ili Üsküdar ilçesinde bulunan Üsküdar DemirDöküm servisi telefon numarası 0 216 563 60 16 – 0506 0 20 30 48‘dir. Servisimiz Demirdöküm marka ve model kombi klimalar için teknik servis hizmeti sunmaktadır. Demirdöküm kombilerin tamiri işlemi, kombi bakımı işlemi, petek temizliği gibi işlemler ısıtma sistemlerinde hizmetlerimizdendir. Demirdöküm marka klimalar için iklimlendirme sistemleri olan klimaların arıza tamir bakım ve benzeri hizmetleri sunulmaktadır. Üsküdar bölgesinde hizmet veren DemirDöküm servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kombi ustaları ve klima ustalarımızla çalışmalarımızı en iyi ye taşımaya çalışıyoruz.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Üsküdar DemirDöküm servisi olarak iletişim numaramızdan bizi arayarak ya da aynı numara üzerinden WhatsApp’tan iletişime geçerek servisimize ulaşabilirsiniz. Telefon ettiğimizde müşteri temsilcilerimiz sizi karşılayacaktır. Müşteri temsilcilerimiz Demirdöküm marka ve model kombiniz veya klimanızda yaşadığınız sıkıntı ile ilgili sizden bilgi alacak gerekirse ekip arkadaşlarımız yönlendirecektir.en iyi hizmeti almak için Üsküdar DemirDöküm servisi telefon numarasını arayın. Yaptığımız birçok hizmet bulunmakta. Kombi bakımı, petek temizliği işlemi, klima bakımı işlemi, klima montajı işlemi, kombi arıza tamiri işlemi ve benzeri birçok hizmet servisimiz tarafından yapılmakta.

Üsküdar Demirdöküm Servisi Çalışma Saatleri

Hafta İçi : 07 00 – 22 00
Hafta sonu : 09 00 – 20 00
Resmi tatil günlerinde hafta sonu çalışma saatlerimiz geçerlidir.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Demirdöküm Servisi

Üsküdar DemirDöküm Servisi Telefon Numarası

Demirdöküm Kombi Servisi Hizmetleri

Üsküdar bölgesinde ısıtma sistemlerinde teknik servis hizmeti sunan Üsküdar Demirdöküm Kombi servisi olarak size bir telefon kadar yakınız. Servisimizi arayarak müşteri temsilcilerimize yaşadığınız teknik servisi ihtiyacını bildirin.müşteri temsilcimiz ustalarımız bilgilendirerek aynı gün servisinizi yollayacaktır. Ekip arkadaşlarımız gelerek size en iyi hizmeti sunacaktır. Verdiğimiz birçok hizmetten bazıları şu şekildedir. Kombi arıza tamiri işlemi ile kombilerde yaşanan arızaları tamir hizmeti sunulmaktadır. Kombi bakımı işlemi ile kombinizin yıllık bakımı sağlanmaktadır. Petek temizliği işlemi ile radyatörlerinizin içerisinde bulunan pislik ve temizlenmesi gereken tortu temizlenir. Klima bakımı işlemi ile klimalarınız yazı hazırlanır filtreler temizlenir.

Klima gaz dolumu işlemi ile klimanızın soğutmaması durumunda klima gaz dolumu işlemi yaparak klimalarınızın eski haline dönmesi sağlanır. Klima montajı işlemi de gerçekleştirmekteyiz ayrıca klimaların bir yerden bir yere sökülüp takılma işlemede servisimiz tarafından yapılmakta. Bu ve benzeri birçok hizmeti almak için servisimizi arayınız. İletişim bölümünden bizimle ilgili daha fazla detay öğrenebilirsiniz.İster telefon numaranızı arayın isterseniz aynı numara üzerinden WhatsApp’tan bizim bizimle iletişime geçin. Size en iyi hizmeti sunmak adına Üsküdar DemirDöküm servisi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Demirdöküm Kombi Teknik Hizmetleri

Demirdöküm kombi konusunda uzman ekiplerimiz Demirdöküm kombilerin arızalarının tamiri bakımı ve benzeri birçok teknik servis hizmetini sunmaktadır. Özellikle kış aylarında yoğun olarak kullanılan Demirdöküm kombilerin arıza durumlarında meydana gelen teknik sorunların çözülmesi için bize ulaşınız. Kombiler çeşitli parçalardan oluşan 1 çalışma grubu halinde çalışan makinelerdir. Bu makineler belirli parçaların yerine getiremediği görevler nedeniyle bozulabilir. Bu bozulma nedeniyle düzeltilmesi gereken aksamlar değiştirilmesi gereken yedek parçalar olabilir.

Demirdöküm kombi servisi olarak yerine yeniden monte edilmiş yedek parça için 1 yıl servis garantisi sunmaktayız. Montajını yaptığımız parça ile ilgili olarak aynı yıl tekrar problem yaşarsanız ücretsiz olarak servis talep edebilirsiniz. Demirdöküm kombilerin anakartlarında meydana gelen arızaların düzeltilmesi bazı durumlarda sadece tamir ile giderilebilir. Bazen ise anakartın tamamen değiştirilmesi ve yerine yeni orijinal Demirdöküm kombi anakart montajı gerekir. Bu tür durumlarda uzman ekip arkadaşlarımız aradaki farkı müşterimize iletir ve hangi işlemin yapılmasını onlara sorar ve buna göre işlemi tamamlar.

Demirdöküm kombi servisi Telefon numarası

İletişim numaramızdan bizi arayan Demirdöküm kombi sahibi müşterilerimiz arıza bildirimi müşteri hizmetlerine sunar. Müşteri temsilcilerimiz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda servis formu oluşturur. oluşturulan servis formu üzerinde müşterimizin adı adresi telefon numarası ve arızası ile ilgili ufak bir bilgi yer alır. Bu bilgiler ışığında sahada çalışmakta olan teknik ekip arkadaşlarımız müşteri temsilcimiz tarafından bilgilendirilir. Demirdöküm markalı ürünlerde teknik ekip arkadaşlarımız arıza meydana gelmiş müşteriyi telefon numarasından arar. Müşterimize uygun olup olmadığı sorulur ve yarım saat 45 dakika içerisinde müşterimizin evine gidilir. Teknik ekip arkadaşlarımız öncelikle müşterimizin evinde arıza ile ilgili ne tür problem var onu çözmeye çalışır.

Isıtma ve İklimlendirme Sistemleri

Isıtma Sistemleri ve İklimlendirme Sistemleri

Arıza kontrolünün ardından müşterimize gerekli bilgi verilir. müşterimizin talebi doğrultusunda teknik ekip arkadaşlarımız arızanın giderilmesi işlemine başlarlar. Bazı durumlarda bozulan parçanın yerine yeni orijinal yedek parçanın montaj gerekebilir. Bu parçanın ekip arkadaşlarımızın yanında olması muhtemeldir. Eğer yanında olmayan nadir parçalardan biri ise ekip arkadaşlarımız kısa sürede bu parçayı getirerek montajını gerçekleştirirler. bunun dışında evde yapılan hizmetlerde bazen Demirdöküm kombilerin test aşamasından geçmesi gerekebilir. Bu tür durumlarda test işlemi için ekip arkadaşlarımız kombiyi sökerek atölyemize getirir ve gerekli arıza tamiri ve test işlemlerini bitirdikten sonra tekrardan söküldüğü yere monte edilir. Arıza giderilerek ilk arkadaşlarımız görevlerinden ayrılır.

Arıza Durumları Teknik İşlemler

Demirdöküm kombilerde meydana gelen çeşitli arızalar. Özellikle kombilerde peteklere gitmeyen sıcak su problemi. Banyo ve mutfakta yaşanan sıcak su problemleri. Kombi peteklerinin çok fazla ısıtmaması. Isıtma sistemlerinin bir parçası olan Demirdöküm kombilerde meydana gelen çeşitli arızalardan bacalarda meydana gelen arızalara. Demirdöküm kombinin arıza kodlarının ortaya çıkmasına. Petek temizliği işlemi de servisimiz tarafından yapılmaktadır. Bu ve benzeri birçok Demirdöküm kombi arızası ortaya çıkmaktadır. Ayrıca Demirdöküm kazan ve Demirdöküm hidrofor gibi büyük unsurlu makinelerde de servis hizmetimiz bulunmakta. Demirdöküm kombi parçalarını arıza yapması yerine yeni montaj yapılacak yedek parçanın ihtiyacını ortaya koyar. Demirdöküm kombilerin radyatörlerin de meydana gelen arızaların giderilmesi de servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Meydana gelen bir diğer arıza Demirdöküm kombinin su damlatıyor olmasıdır.

Demirdöküm kombi kazanlarında meydana gelen arıza buna neden olabilir. Ayrıca Demirdöküm kombilerde su alma vanasının bozulması nedenlerden bir diğeridir. bazı durumlarda Demirdöküm kombilerin arızasını resetleme işlemi yaparak düzeltebilirsiniz. Resetlemenin işe yaramadı durumlarda ise servis talep edilmelidir. Demirdöküm kombilerde bozulan anakartların değiştirilmesi oldukça masraflı bir işlemdir. Demirdöküm anakart fiyatları e benzeri sorunları İnternet sitemizden öğrenebilirsiniz. Demirdöküm kombi arıza kodlarını giderilmesi uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmakta. Çağrı merkezimizi Demirdöküm kombiler ile ilgili olarak problemlerinize iletin. Demirdöküm kombilerde meydana gelen arızalardan biri de kombinin f75 hatası. 75 hatası çözümü için servis talep etmeniz gerekmektedir. Demirdöküm kombilerde eşanjörün bozulması üç yollu vananın bozulması.

Demirdöküm Kombi Yedek PArça

Demirdöküm Kombi Arızalar

Termostatla meydana gelen arızalar. Demirdöküm kombi reset nasıl atılır gibi soruların cevapları servisimizdedir. Ayrıca Demirdöküm kombileri elektrik gelmiyor gibi sorunlarda müşterilerimizin yoğunlukla aradığı sorunlardan. Demirdöküm kombi modelleri arıza kodları da bu nedenle değişir. Başka bir arızada Demirdöküm kombilerde F1 hatası nasıl giderilir. Ayrıca DemirDöküm kombi su ısıtmıyor. Kombi sıcak su vermiyor. Demirdöküm kombide f29 hatası nasıl giderilir çözümü nasıldır gibi sorular sorulmakta. Ayrıca bazı durumlarda Demirdöküm kombi ekranı gelmiyor gibi Demirdöküm kombilerin ekranlarının çalışmaması durumunda ortaya çıkabilir. Demirdöküm kombi bakım servisi hizmeti sunan firmamız arızaların giderilmesi ve çözümlerin üretilmesi konusunda sizlere uygun fiyatlara hizmet sunmaktadır.

Demirdöküm markalı klimalarda arızaların giderilmesi ve benzeri problemler için servisimizi arayabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız klima montajı ve klima sökme işlemi de gerçekleştirmektedir. İklimlendirme sistemlerinin bir parçası olan klimalarda klima bakım hizmeti de sunmaktayız. Özellikle müşterilerimiz klima soğuk üflemiyor. Klima çalışmıyor ve benzeri klima arıza kodları ve arızalarının giderilmesi konusunda servis talep etmekte. Demirdöküm klimalar ile ilgili olarak yaşadığınız tüm problemlerde servisimizi arayabilirsiniz. duvar tipi klimalar salon tipi klimalar ve kaset tipi klimalar olmak üzere 3 çeşit bulunan klima türlerinin teknik servis hizmetini sizlere sunmaktayız.

Exit mobile version