Site icon Servis Numaraları

Üsküdar ECA Servisi

Üsküdar ECA Servisi Telefon Numarası
Üsküdar ECA Servisi Telefon Numarası

Üsküdar ECA Servisi Telefon Numarası

İstanbul ili Üsküdar ilçesi Üsküdar ECA servisi telefon numarası 0 216 563 50 160 506 0 20 30 48′dir. ECA marka ve model ürünlerin iklimlendirme sistemleri veya ısıtma sistemleri teknik servis hizmeti sunmaktayız. Üsküdar ilçesinin tüm mahallelerinde servis hizmeti vermekteyiz. Ekip arkadaşlarımız yılın 365 günü çalışmaktadır. En iyi hizmeti en kaliteli çalışma şekli ile sizlere sunuyoruz. ECA kombi arızalarının tamiri işlemi yoğun olarak yaptığımız işlemlerden bir tanesidir. ECA kombilerin arızalarının tamiri ile birlikte kombi bakımı işlemi de gerçekleştiriyoruz. Kombi bakımı ile birlikte sağlanan arızalarını gidermek için ön çalışma. Petek temizliği işlemi yapılması ile birlikte ekonomik enerji tasarrufu sağlamaktadır. Bu ve benzeri hizmetler için iletişim numaramızdan bizi arayabilir veya WhatsApp üzerinden bize mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz hizmeti alabilirsiniz.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Üsküdar ECA kombi servisi hizmetleri yaygın olarak kış aylarında gerçekleşir.özellikle İstanbul kış aylarında soğuk günler geçirmekte ve kombiler daha yaygın şekilde kullanılmaktadır. Kombilerin yoğun kullanılması nedeniyle ECA kombiler arıza durumuna geçer. ECA kombilerin arızalanması durumunda ise Üsküdar ECA servisi olarak bizi arayınız.ekip arkadaşlarımız aynı gün içerisinde gelecek veya aradığınız saate bağlı olarak ertesi gün servis hizmetinizi karşılayacaktır. Üsküdar ECA servisi olarak sadece kombi arızalarının tamiri değil kombi bakımı ve petek temizliği gibi işlemlerimiz de mevcuttur.

Üsküdar ECA Servisi İletişim Bilgileri

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 50 16
Çalışma Saatlerimiz : 
Hafta içi      : 07:00 – 22:00 
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : ECA Servisi
WhatsApp Numaramız : 0 506 020 30 48
Genel Hizmet : Isıtma Sistemleri, İklimlendirme sistemleri, kombi servisi, klima servisi
Resmi Bayram günlerinde Servisimiz Açıktır.

Üsküdar ECA Kombi Servisi Hizmetleri

Üsküdar ECA klima servisi hizmetlerimiz de Kombi servisi hizmetlerimiz gibi yoğun bir şekilde kullanılmakta. Özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılan klimalar kış aylarında da kullanılmaktadır.iklimlendirme sistemlerinin bir parçası olan klimalar genel olarak arızaları yaz aylarında ortaya çıkar. Yaz aylarının ortasında havanın çok sıcak olması durumunda klimalar yoğun olarak çalıştırılır. Klimalarını arızaya geçmesi durumunda teknik servis ihtiyacı ortaya çıkar. Üsküdar ilçesinde bulunan müşterilerimiz bizi telefon numaramızdan arayarak veya WhatsApp üzerinden bize ulaşarak servis talep formu oluştursunlar.

Ekip arkadaşlarımız müşterilerimizin arızaları veya diğer ihtiyaçlarını karşılayacaktır. ECA klima servisi hizmeti olarak klima bakımı işlemi ve klima montajı işlemi gibi çeşitli işlemlerimiz bulunmakta. Bazı müşterilerimiz klimalarının farklı bir yere montajı işlemi isteyebilir. Klimaların bir yerden sökülüp başka bir yere montajı işlemi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Servisimiz Üsküdar ECA servisi olarak servis ücreti talep ediyor. Fakat ekip arkadaşlarımızın arızanın tamiri ile ilgili olarak sizi bilgilendirdi fiyat sizin tarafınızdan kabul görürse ek olarak servis ücreti almıyoruz.

Sık Karşılaşılan Kombi ve Klima Arızaları


İstanbul ilinin Anadolu Yakası’nda bulunan Üsküdar ilçesinin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. ECA marka ve model ürünleri kombi klima kombi Kazan ve benzeri makinelerin arızaları durumunda teknik servis hizmeti almak için bizi arayın. Ekip arkadaşlarımız çalışma saatlerinin dışında da yılın 365 günü hizmet sunmakta.

ECA Servis Kombi ve Klima Hizmetleri

ECA kombi servisi hizmetlerimiz ECA kombilerde meydana gelen arızaları tamiri bakımı ve benzeri hizmetlerdir. özellikle kış aylarında kullanılan kombi ve kombi kazanların arıza yapmaları durumunda teknik servis çağırılır. ısıtma sistemlerinin en önemli parçalarından biri olan kombi ve kazanlar arıza yaptıklarında teknik servisi ihtiyaçları doğar. Özellikle kombilerin kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılması arızalara geçmeleri nedir neden olabilir. ECA markalı kombilerde meydana gelen arızalar çoğunluk ve arıza kodları ile ortaya çıkar. Arıza kodlarının çözümü ve onarılması işlemi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Kombilerde yaygın olarak ortaya konan arızaların en önemlilerinden bir tanesi de banyo ve mutfaklara sıcak suyun gitmemesidir. Kombi kazanına meydana gelen arıza buna neden olabilir. Ayrıca kombi içerisinde bir parçanın bozulması da bu sorunu ortaya çıkartabilir. Kombi Kazan arızasında ortaya çıkan bu problemin giderilmesi için orijinal yedek parçası ile değiştirilmesi ve montajının yapılması gerekir. Konusunda uzman teknik ve teknisyen arkadaşlarımız bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Isıtma Sistemleri

Isıtma Sistemleri ve Çözümleri

Isıtma sistemlerinde en önemli unsurlardan biri olan kombilerin arızalanması durumunda servisimizi arayabilirsiniz. İletişim numaramızdan müşteri temsilcimize ulaşın. Müşteri temsilcimiz ECA markalı ürününüzde yaşadığınız problem ile ilgili size soru soracaktır. Arıza ile ilgili bilgi aldıktan sonra isim adres ve telefon bilgilerinizi alarak servis başlatılacaktır. Bu servis bilgisi sahada mobil olarak çalışan ekip arkadaşlarımızla iletilecektir. Ekip arkadaşlarımız da aynı gün ECA teknik servisi olarak sizlere hizmet sunacaktır. Ekip arkadaşlarımız evinize gelmeden 30 dakika ile 45 dakika arasında sizi arayarak müsaitlik durumunuza göre evinize icabet edecektir. Teknik ekip arkadaşlarımız öncelikle arızanın ile ilgili bir kontrol yapacak. Arızanın tespitini gerçekleştirerek size bilgi verecektir. Sizi bilgilendir dikten sonra arızanın tamir işlemine geçilir. arıza tamiri sırasında arızalanmış parçanın değiştirilmesi ve yerine yeni orijinal ECA markalı yedek parçanın montajı yapılır. arızanın düzeltilmesi ile birlikte servis formu verilerek evinizden ayrılır arkadaşlarımız.

Eğer farklı bir durum olursa ve kombinin veya klimanın test işlemlerinin yapılması gerekirse. Ya da kombiniz de meydana gelen arızanın tam olarak tespit edilmesi için atölyeye götürülmesi gerekirse. Ekip arkadaşlarımız kombinizi sökerek atölyemize getirip testlerini ve arızanın gözden geçirme işlemini yaparlar. bu işlemlerin ardından arıza tespiti yapılır arıza tamiri yapılır ve testlerden geçirildikten sonra tekrardan evinize getirilerek montajı yapılır. tüm kontroller yapıldıktan sonra ekip arkadaşlarımız servis formunu bırakarak evinizden ayrılır. Eğer yeni bir yedek parça montajı yapılmış ise bu orijinal yedek parça ile ilgili aynı yıl içerisinde tekrar problem yaşarsanız ECA servisimizi arayarak ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Arkadaşlarımızın sizleri bıraktığı form üzerinde yazan teknik ekip numarası üzerinden bize ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

ECA kombi klima teknik hizmetleri

İklimlendirme Sistemleri ve Çözümleri

İklimlendirme sistemlerinin bir parçası olan klimalarda ECA markalı ürünlerden biridir. ECA markalı klimalarda ekip arkadaşlarımız klima montajı işlemi klima demontajı işlemi gibi birçok hizmet sizlere sunmaktadır. Klimalarda soğuk üflemiyor gibi sorunlar yaşayan müşterilerimiz için gaz dolum işlemi ile yapılmaktadır. ayrıca klima bakımı işlemi her yıl yapılması gereken önemli bir işlemdir ve servisimiz ve uzman arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Klima montajı işlemi ayrıca klimanın bir yerden farklı bir yere sökülüp takılması işlemi de servisimiz tarafından yapılıyor. Klimalarda iç ünite ve dış ünite olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Ayrıca büyük klimalar ve duvar tipi klimalar salon tipi klimalar ve kaset tipi klimalar olmak üzere 3 çeşit klima tipi bulunmaktadır. Klimaların soğutma işlemi kullandıkları gazla olmaktadır. Klima gazında yaşanan azalma soğutmama işlemine dönüşür bu da arızalara neden olur. Klima kumandası veya benzeri arızalar içinde servisimizi arayabilirsiniz.

ECA Temizlik, Bakım ve Benzeri Hizmetlerimiz

Kombi bakımı işlemleri ve petek temizliği işlemi gibi ECA ürünlerin daha sağlıklı çalışmasını sağlayan temizleme ve bakım işlemleri de servisimiz tarafından yapılmakta. ECA markalı ürünlerde kombi bakımı işleminin her yıl mutlaka yapılmasını öneriyoruz. Kombi bakımının yapılmasının nedeni kombilerde daha sonra meydana gelebilecek arızaları önceden önleye bilmektir. Eğer kombi bakımı her yıl zamanında yapılırsa kombiler daha randımanlı çalışır. bununla birlikte kombi bakımını ek olarak petek temizliği işlemi de çok önemli bir işlemdir. Petek temizliği işlemi ile birlikte ısıtma konusunda tasarrufa gidilebilir. Kombi petekleri yani kombi radyatörleri olarak da bilinen radyatör temizliğinin servisimiz tarafından itina ile yapıldığını belirtmek isterim. Isıtma sistemlerinde radyatörlerin temizliği çok önemlidir. Her 2 yılda bir yapılması tavsiye edilir.

Kombi radyatörleri uzun zamandan beri çalışır ve kombi radyatörleri içerisinde birlik atık halde kirler tortular oluşur. Bu kir ve tortular sıvı akışını engeller ve radyatörün gereken ısıyı ortama yayılmasını engeller. Bu nedenle de ortam ısınmaz ısıtma sistemleri olan kombiler işlevlerini doğru yapamazlar. İşlevini yerine getiremediği için yaşanan arızalar nedeniyle, kombi bakımı ve petek temizliği gibi işlemlerin mümkün olduğunca yapılması ve enerji tasarrufu sağlanması önerilmektedir.

ECA Klima Tamir Hizmetleri

ECA Hizmet Bölgeleri

ECA servisi olarak ECA kombilerde meydana gelen arızaların tamiri bakımı petek temizliği işlemi klimanın teknik servis işlemlerini bölgede tüm mahalleler de ve semtlerde servisimiz tarafından alabilirsiniz. ECA servisi olarak teknik servis hizmetini sunan ekip arkadaşlarımız konusunda uzman minimum 10 yıl tecrübeli ekip arkadaşlarından oluşmaktadır. teknik servis olarak sizlere kaliteli servis anlayışımızı ön planda tutarak güler yüzlü hizmeti sunmaya bölgenin tüm mahalle ve semtlerinde devam etmekteyiz.

Yedek Parça ve İşlemleri

ECA kombi anakart arızalarının ortaya çıkması. Anakart değişimini ya da anakartın tamiri ile birlikte tekrardan kullanılmasını gerektirir. Anakart gibi önemli parçalardan biri de eşanjör. Bu parçaların kombinin çalışması için en gerekli ve en önemli parçalardan biridir. Kombi anakartı eşanjör prosestat benzeri kombi parçalarının tamiri bakımı servisimiz tarafından itina ile gerçekleştirilmektedir. yedek parça hizmeti yalnızca arızanın yerine yeni bir parça montajı ile gerçekleştirilmektedir. Servisimiz yedek parça satış yapmamaktadır. Servisimiz ECA yetkili servisi değildir. ECA kombi ve klima ürünlerinde teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Exit mobile version