Site icon Servis Numaraları

Üsküdar Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi Telefon Numarası
Üsküdar Klima Servisi Telefon Numarası

Üsküdar Klima Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Üsküdar ilçesinde hizmet veren Üsküdar klima servisi telefon numarası 0 506 0 20 30 48‘dir. Üsküdar ilçesi ve bütün mahallelerinde hizmet vermekteyiz. Teknik servisimize Ayrıca WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. Servis olarak klima arıza onarım bakım ve birçok klima Teknik servisi ihtiyacınızı karşılamaktayız. Yılların tecrübeli ustalarıyla Klima konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ile her türlü ihtiyacınıza yanıt veriyoruz. Üsküdar klima servisi olarak bu bölgede yaptığınız hizmetler Üsküdar klima bakımı, Üsküdar klima montajı, Üsküdar klima sökme ve takma işlemi, klima gaz dolumu gibi hizmetlerimizle emrinizdeyiz. Çağrı merkezimizi telefonla arayarak ya da WhatsApp hattımıza mesaj göndererek müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Klima Servisi Çalışma Saatleri

İstanbul ili Üsküdar ilçesinde hizmet verirken bütün mahallelerinde çalışan ekip arkadaşlarımız iki farklı çalışma saati esasına göre hizmet vermektedir. Sahadaki Klima teknik servisi ustaları gece ve gündüz ekipleri olmak üzere iki ekipten oluşmaktadır. Gündüz ekiplerimiz sabah 07 00 akşam 22 00 saatleri arasında Üsküdar bölgesinde klima servisi hizmeti vermektedir. Gündüz ekiplerimiz dışında gece ekiplerimiz her saat hizmet vermek üzere 7/24 çalışmaktadır. Gece ekiplerimiz özellikle Üsküdar acil klima servisi hizmeti vermektedir. Klimalar konusunda uzman ekip arkadaşlarımız yılın 365 günü çalışırken resmi bayramlarda ve dini bayramlarımızda da göreve hazırdır.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 216 563 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi Telefon Numarası

Ayrıca bir Mayıs İşçi Bayramı, 15 Temmuz, 1 Ocak yılbaşı günü servisimiz açıktır ve hizmet etmekteyiz. Ayrıca Dini bayramlarımız olan Kurban Bayramı 4 gün boyunca ve Ramazan Bayramı 3 gün boyunca servisimiz açıktır ve o günlerde de bayram günü de çalışmaktayız.

Üsküdar Klima Servisi En Sık Rastlanan Arızalar

Üsküdar klima servisi olarak bölgede uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin Klima arıza bakım ve diğer klima ile ilgili Teknik servis isteklerinde yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler de en sık karşılaşılan arızaları derledik ve en fazla karşılaşılan arıza da en az karşılaşılan arıza ya doğru sıralayacak olursak şu sonuçlar elde ettik. En fazla karşılaşılan müşteri şikayeti klima soğuk üflemiyor. Bir diğer klima sıcak üflemiyor.

3. olarak ise klima su damlatıyor. Bunların dışında sıralayacak olursak klima bakımı istekleri, klima montaj istekleri ve benzeri klima sökme ve takma işlemi gibi birçok Klima teknik ihtiyacı servisimiz tarafından karşılanmaktadır. Çağrı merkezimizi arayarak bu ve benzeri hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Klima Çeşitleri Ve Özellikleri

Üç farklı klima çeşidinden bahsedeceğiz. En sık karşılaştığımız ve en çok satılan klima çeşidi duvar tipi klimalardır. Duvar tipi klimalar ucuz olmaları nedeniyle tercih edilir. Duvar tipi klimalar 2 üniteden oluşur iç ve dış ünite olmak üzere iki parçadan oluşan duvar tipi klimalar adından da Anlaşılacağı üzere duvara duvara monte edilir. Duvar tipi klimalarda 2 ünite arası bakır borular ve diğer kablolarla birleştirmektedir. Duvar tipi klimaları çalışma esnasında gerekli enerji elektrik ve klima dış ünitesinde bulunan gazdır. Elektriğin olmaması Vegas in yeterli olmaması durumunda

Klima gerekli soğutma ve ısıtma işlemi gerçekleştiremez. Duvar tipi klimalar ile birlikte büyüklükleri farklı diğer işlevleri neredeyse aynı olan salon tipi klimalar bulunmaktadır. Salon tipi klimalar özellikle duvar tipi klimaları yetersiz kaldığı geniş büyük salon gibi ofis gibi ortamlarda kullanılır. Duvar tipi klimaları yetersiz kaldığı iklimlendirme işlemi salon tipi klimalar sayesinde daha rahat gerçekleştirilir. Salon tipi klimalar duvar tipi klimalar gibi duvara monte edilmez. Salon tipi klimalar beyaz eşya gibi yerleştirilir. Salon tipi klimalar dışında bir de kaset tipi klimalar bulunmaktadır.

Kaset tipi klimalar ne duvara monte edilir ne de beyaz eşya gibi yerleştirilir. Kaset tipi klimalar tavana monte edilen klima özelliği taşırlar. Kaset tipi klimalar iç ünite ve dış ünite olmak üzere İki parçadan oluşmaktadır. Kaset tipi klimalar Her odada işlem gördüğü için duvar tipi klimalardan ve salon tipi klimalardan farklıdır.

Üsküdar Klima Servisi Hizmetlerimiz

Üsküdar ilçesinde hizmet veren Üsküdar klima servisi olarak birçok klima teknik servis hizmeti sunmaktayız. Klima bakımı işlemi genel olarak yaz aylarından önce yoğun olarak servisimize ulaşmaktadır. Bizler de Üsküdar ilçemizde birçok müşterimizin klima bakımı işlemini gerçekleştiriyoruz. Klima bakım işlemi genel hatlarıyla şu şekilde yapılmaktadır. Klima bakımı yapılacak klimanın iç ünitesi içerisinde bulunan filtre çıkartılır temizlenir ve ilaçlanır. Klima filtresinin temizlenmesi önemlidir çok kullanılan klimalar ortamdan aldıkları toz ve bakteri gibi insan sağlığına zararlı unsurları filtresinde Barındırır. Daha sonra Sürekli kullanım sırasında klima soğuk üflerken aynı zamanda bu bakterileri ve tozu ortama gönderecektir. Klima filtresi temizliği ve ilaçlanmasının ardından Klima ortama bakteri ve kötü tozlar yollamaz.

klima arıza bakım onarım hizmetleri

Filtre temizliği yapıldıktan sonra dış ünite çalışıp çalışmadığı durumu kontrol edilir. Elektrik kabloları kontrol edilir. Bakır boru kontrol edilir kızdırıp sızdırma dedi delik olup olmadığı bakılır. Dış ünite ve iç gözden geçirilir. İç ünite dış konsol temizlenir ve ilaçlanır. Klima bakım işlemi tamamlanmış olur.

Klima Montajı işlemi

Klima bakımı gibi klima montajı işlemi de servisimiz tarafından yapılmaktadır. Müşterilerimiz ister yeni bir klima montajı isterse daha önce kullanmış oldukları klimanın montajı işlemi için servisimizi arayabilirler. Klima montaj ücreti klimanın özelliğine göre ve aynı zamanda klimanın monte edileceği yerin durumuna göre belirlenir. Klima montaj ücreti çağrı merkezimizi aradığınızda müşteri temsilcimiz sizden bu bilgileri alacaktır ve Buna istinaden ücret bilgisi verilecektir. Ayrıca servisimizde klima sökme ve takma işlemi gerçekleştirilmektedir. Klimasını sökülmesini ve bir başka yere montajını isteyen müşterilerimiz için fiyat bilgisi şu şekilde olabilir. Çağrı merkezimizi arayarak klima sökme ve takma işlemi için öncelikle klimanın modeli ardından klimanın çekileceği yer ve klimanın taşınacağı yerle ilgili bilgi alınmalıdır.

Bu bilgiler ışığında müşteri temsilcimiz size klima taşıma işlemi için ne kadar ücret gerektiği konusunda bilgi verecektir. Üsküdar klima servisi olarak bu hizmetlerimize ek olarak klima gaz dolumu işlemi de gerçekleştirmekteyiz. Klima gaz dolumu fiyatı klimanızı basılan gazın birimine göre fiyatlandırılır. 1 bar gaz 50 TL dir. Klimanızı kaç bar gaz basıldı ise klima gaz basma ücreti bunun çarpanı olacaktır. Örneğin klima arıza 2 bar gaz basıldı ise servis bedeli 2 çarpı 50 eşittir 100 tl dir. Üsküdar klima servisi olarak Klima ile ilgili her türlü Teknik servisi ihtiyacınızda yanınızdayız bizi telefon numaramız ve WhatsApp üzerinden arayabilir veya mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

Klima Arıza Tamiri Montaj İşlemleri

Klima teknik servis hizmetleri Sunan firmayız. Servisimiz her türlü klima konusunda uzmandır. Kaset tipi klimalar duvar tipi klimalar ve benzeri salon tipi klimalarda uzmanlık sunmaktayız. Klima kurulumu işlemi yani klima montajı işlemi itina ile servisimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca servisimiz klima söküm işlemi de gerçekleştirmektedir. bunlarla birlikte klima arızalarının tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılan hizmetlerden bir tanesidir. Klima bakımı işlemi her yıl yapılması tavsiye edilen işlemlerden bir tanesi. Klima bakımı işlemleri için servisimizi arayabilirsiniz
Kaset tipi klima montajı nasıl yapılır gibi sorularla gelen müşterilerimiz olabiliyor. Salon tipi klimanın montajını nasıl yapılacağı ayrıca duvar tipi klimanın montajını yapılma durumu gibi sorular sorulabilir. Ekip arkadaşlarımız montaj işlemini en iyi şekilde yapacaktır. klima montajında önemli olan konulardan bir tanesi klima içerisinde bulunan gazın kaçırılmamalıdır. Eğer klimanın içerisindeki gaz giderse tekrardan gaz dolumu gerekebilir. Gaz dolumu da oldukça külfetli bir işlemdir.

Klima tamir montaj gaz dolumu

Klima Montaj ve Demontaj Fiyatları

Klima montajı fiyatlarımız klimanın özelliği ve niteliğine bulunduğu yere göre değişmektedir. Bakır boru ihtiyacının ne kadar olduğu klimanın gaza ihtiyacım olup olmadığı montajı etkileyecek hususlardandır. Ayrıca klima dış ünitenin asıl montajı yapılacağı önemli bir durumdur. Dış üniteler bazı zorlu durumlarda yer alabilir. Tehlikeli montaj işlemlerinin olmaması için güvenli bir şekilde montajın yerine getirilmesi gerekir. Klimanın bir yerden sökülüp başka bir yere monte edilmesi de müşterilerimizin talep ettiği hizmetlerden. klimanın sökülüp başka bir yere takılması gibi işlemler ekip arkadaşlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. Klimaların iç ünitelerin montajı da dış ünitelerini montajı gibi bilgi gerektiren işlemlerdendir.

Klima arızalarının tamiri bakımı gibi hizmetler servisimiz tarafından itina ile sunulmaktadır. Klima soğutmuyor gibi bazı problemler müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşıyor. Muhtemeldir ki klimanın soğutmaması işleminde gerekli gazın klimada olmaması nedendir. Klima gaz dolumu ile yeterli gaz klimaya yerleştirilir ve soğutma işlemi tekrardan başlar. Bunun dışında bazı klima içerisinde yaşanan arızalarda klimaların çalışmamasına neden olabilir.klima içerisinde bulunan bir parçanın bozulması nedeniyle görevini yerine getiremez. Bu nedenle de klimalar yeterli verimi vermez ya da hiç çalışmaz. Bu tür durumlarda yedek parça değişimi ihtiyacı olabilir. Ekiplerimiz tarafından değiştirilen parça 1 yıl servis garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Klima teknik hizmetleri en iyi şekilde en kaliteli şekilde uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. İletişim numaramızdan bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima tamircisi olarak görev yaptığımız her alanda en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışıyoruz. Klimalar özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılırlar. yaz aylarında klima bakımı klima arıza tamiri gaz dolumu gibi birçok hizmet müşterilerimiz tarafından yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Her bölgede arzu edilen teknik düzeyi Üstün klimacı tabiriyle müşterilerimiz bize ulaşmaktadır.

klima bakım temizlik arıza tamiri ücretleri

En Sık Yaşanan Problemler

En çok yaşanan klima problemlerinden bir tanesi de klima su damlatıyor neden olur. Klima kumandası çalışmıyor nasıl tamir edilir. Klimanın onarımı nasıl yapılır. Klima temizleme işlemi nedir klima bakımından farkı nedir. İstanbul klima firmaları gibi birçok arama internet üzerinde müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır. Servis olarak klima ile ilgili arızamızda yaşadığımız diğer problemlerde iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Malumunuz 3 nitelikli klima var kaset tipi klimalar. Salon tipi klimalar ve duvar tipi klimalar bulunmaktadır. Kullanım şekillerine ve ihtiyaca göre klimalarının çeşitleri ve özellikleri değişmektedir. İklimlendirme sistemlerinin en önemli değerli makineleridir. Soğutma işlemi gaz sayesinde olur. Yeterli gazın içeride bulunmaması nedeniyle soğutma işlemi gerçekleştirilmez. Ayrıca herhangi bir şekilde elektrik gitmemesi gibi durumlarda da kıymanın arızalandığını düşünebiliriz. Klimanın su damlatması özellikle bunu aşırı derecede yapması da arızaların birini diğer nedenidir. Bu tür problemlerde servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Bölgenin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için iletişim numaramızdan bizi arayın ve müşteri temsilcimiz ile görüşün. İletişim numaramızdan bizi arayarak müşteri temsilcimize arızanız bakım ihtiyacınız veya temizleme gaz dolumu gibi arzu ettiğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz.

Exit mobile version