Site icon Servis Numaraları

Üsküdar Kombi Servisi

Üsküdar Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Üsküdar kombi servisi olarak İstanbul ili Üsküdar ilçesinde sizlere hizmet sunmaktayız. Telefon numaramız : 0 506 020 30 48‘dir. Kombi servisi olarak tüm marka ve model kombilerin arızaları konusunda hizmet sunmaktayız. Teknik ekibimiz ayrıca sizlere petek temizliği işlemi de sunmaktadır. petek temizliği ek olarak kombilerin yapılması gereken yıllık bakımları da tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. özellikle kış ayları öncesinde kombi bakımı işlemi yapılması servisimiz tarafından önerilmektedir. kombilerde meydana gelen kombi arıza kodlarının nasıl çözümlenecek teknik ekip arkadaşlarımızın bilgisi dahilinde yapılabilen kolay basit bir işlemdir. bazı durumlarda kombilerin içerisinde bulunan yedek parçaların arızalanması kombilerin çalışmamasına neden olabilir. Kombilerde gelen bu tür arızalar çeşitli parçalar nedeniyle gerçekleşebilir. Yedek parça değişimi ve montajı ile birlikte kombiniz eski çalışır durumuna getirilecektir. Ayrıca servisimiz montajını yaptığı yeni yedek parça için sizlere 1 yıl servis garantisi sunmaktadır. Eğer Üsküdar kombi servisi olarak bizi çağırıp kombinizi Tamir ettirip, aynı sorunla aynı yıl içerisinde tekrar karşılaşırsanız servisimiz ücretsiz olarak sizlere hizmet sunmaktadır.

Üsküdar Kombi Servisi
Telefonunuzdan Dokunarak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Üsküdar kombi servisi olarak başta da söylediğim gibi tüm marka ve model kombileri tamir hizmeti sunmaktayız. Servisimizden faydalanabilmek için iletişim telefonumuzu arayarak müşteri temsilcimiz ile görüşün. Müşteri temsilcimiz öncelikle kombiniz de meydana gelen arızayı size soracaktır. Kombiniz de meydana gelen arızanın ekip arkadaşlarımıza servis talebiniz doğrultusunda bildirilmesi ile birlikte. Teknik ekip arkadaşlarımız gün içerisinde evinize ya da işyerinize gelerek kombiniz de meydana gelen arızayı gidermeye çalışacaktır. Ekip arkadaşlarımız gelmeden önce müşteri temsilcimize bıraktığınız iletişim numaranızı yarım saat veya 45 dakika civarında önce arayarak size gelecekleri ile ilgili bilgi verecektir. Bu bilginin ardından ekip arkadaşlarımız en kısa sürede evinize ya da işyerinize gelerek kombinizin tamiri işlemine başlayacaktır.

Üsküdar Kombi servisi arıza tamir hizmetleri

Kombi Arıza Servis İşlemi Nasıl Yapılır

Ekip arkadaşlarımız Üsküdar kombi servisi olarak evinize İlk geldiğinde kombiniz de yaşanan sorunu sizlerden dinleyecek. Üsküdar bölgesinde kombi arızası bulunan müşterimizin sorununu dinleyen teknik ekip arkadaşlarımız kombinin çeşitli aksamlarının ve çalışma durumunu kontrol edecektir. Kombiniz de yaşanan sorunun ne olduğunu çözerek yapılması gereken işlemin bilgisini müşterimize sunarız. Müşterimizden de kabul yönünde bir görüş alırsak kombi tamir işlemi başlar. ekip arkadaşlarımız kombinin bozulan yedek parçasını çıkartıp yanlarında getirdiği veya atölye üzerinden getirilen yedek parçayı kombinize monte eder. Bu işlemin ardından kombinizin çalışıp çalışmama durumu tekrar gözden geçirilir. Tüm kontroller yapıldıktan sonra arkadaşlarımız müşterimize servis kağıdı bırakılarak gerekli belgelerle birlikte işyerinizden ya da ofisinizden ayrılır.

1 Yıl Servis Garantisi

Kombilerde çok sık karşılaşılan sorunlardan bazıları şunlardır. Kombi sıcak su vermiyor. Kombiye herhangi bir ışık elektrik gelmiyor. Petekler sıcak ısı vermiyor. Petekler ısınmıyor. Bu ve benzeri arızalar sık yaşanan arızalardır. Ayrıca kombilerde bazı durumlarda tek parçanın arızalanması meydana gelebilir. Örneğin üç yollu vananın bozulması kombinizin çalışmamasına neden olur. Bununla birlikte kombi anakartının bozulması yapması gereken işlevini yerine getiremez. kombi servisi hizmeti Üsküdar ilçemizde tüm bölgelerde ve mahallelerde sizlere sunulmaktadır.

Üsküdar Kombi Servisi Çalışma Saatleri

Üsküdar kombi servisi olarak çalışma saatlerimiz sabah 8 ile akşam 21 saatleri arasında. Servisimiz hafta sonu da sizlere hizmet sunmaktadır. Bununla birlikte servisimiz resmi tatil günlerinde ve dini bayramlarımızı da hizmet vermektedir. Yani servis olarak 7/24 yılın 365 günü sizlere hizmet vermekteyiz.

Yedek Parça Garantisi

Servisimiz arızanın giderilmesi için yedek parça hizmeti sunar. Kombinizin arızası durumunda teknik ekip arkadaşlarımız yeni bir yedek parça ile ağzınıza çözüm üretir. Bu parça ise servisimiz tarafından 1 yıl parça garantisi ile garanti altına alınmıştır. eğer montajı yapılan parça ile ilgili olarak aynı yıl içerisinde tekrar problem yaşarsanız ücretsiz olarak servisimizden yararlanabilirsiniz. Servis ücreti hizmetimiz kombi arıza tamirinin gerçekleştirilmediği durumlarda müşterimizden talep edilir. Kombi servisi fiyatları teknik ekibimizin kombinizin başında bulunduğu sırada meydana gelen arızanın ne olduğunu tespitinden sonra ortaya çıkar. Müşteri temsilcilerimizle telefon ile iletişim kurarak arızanın kaç liraya yapılacağı konusunda bilgi almaya çalışmayınız

İstanbul ili Üsküdar ilçesinin tüm mahallelerinde ve bölgenin tamamında sizlere hizmet vermekteyiz. Üsküdar ilçesi içerisinde bulunan atölyemizde bazı durumlarda atölyeyi getirilmesi gereken kombiler tamir edilir. Tamir işlemi bittikten ve kontroller yapıldıktan sonra evinize ya da işyerinize gelerek kombinizin montajı gerçekleştirilir.

Exit mobile version