Site icon Servis Numaraları

Yedek Parça

Kombi beyaz eşya gibi makinelerin arıza durumunda değişmesi gereken yedek parçaları olur. Orijinal ya da yan sanayi ürünler de bu yedek parçalar üretilir. Yedek parça örneğin eşanjör gibi bir parçanın bozulması durumunda yerine aynı parçanın montajı için o markanın ya da yan sanayinin ürettiği ürünlerdir. İşlev açısından aynı işi görür. Giriş yerleri ve özellikleri aynıdır. orijinal parça ve yan sanayi kalite açısından birbirinden farklılık gösterir.

Yedek Parça Örnekleri

Yedek Parça Garantisi

Servisimiz bozulmuş arızalanmış bir parçayı değiştirdiği zaman. Teknik ekip arkadaşlarımız müşterinin durumuna göre ister orijinal parça isterse yan sanayi ürün ile ilgili bilgi verir. Müşteri hangi parçayı istiyorsan yedek parça montajı yapılır. Kombi arıza tamiri işleminde genel olarak yedek parçalar bu şekilde kullanılır. Servisimiz orijinal parçalar için 1 yıl servis garantisi sunmaktadır. Yani montajı yapılan bozulmuş parçanın yerine takılan yeni parça için ekip arkadaşlarımız size bir yıl servis garantisi sunarlar. Bu ne demektir. Örneğin aynı arıza ile ilgili olarak bir yıl içerisinde tekrar sorun yaşarsanız. Ekip arkadaşlarımız gelirler arızanızın o parçadan kaynaklandığını tespit ederlerse ücretsiz olarak yeni parçanız monte edilir. Ek olarak herhangi bir ücret alınmaz.

işte yedek parçalar kombilerde olsun Beyaz eşyada olsun çamaşır makinesi bulaşık makinesi fırın gibi birçok üründe kullanılan yedek ürünlerdir. Çok aşırı derecede çeşidi vardır. Bunların orijinal parçaları olduğu gibi yan sanayilerde bu tür yaygın parçaları üretirler. Müşterinin isteği doğrultusunda servis ekipleri de bu parçaları kullanırlar.

Yedek parçaların değişimi yoğunlukla yerine getirileceği parçanın arızalanması ile ortaya çıkar. otomotiv sektörü dahil bir sürü sektörde kombi sektörü ısıtma sistemleri sektörünün beyaz eşya sektörü gibi birçok sektörde yedek parça önemli bir unsurdur.

Exit mobile version