Site icon Servis Numaraları

Zeytinburnu Klima Servisi

Zeytinburnu Klima Servisi Telefon Numarası
Zeytinburnu Klima Servisi Telefon Numarası

Zeytinburnu Klima Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde hizmet veren Zeytinburnu klima servisi olarak telefon numaramız 0 212 967 60 16 – 0506 0 20 30 48’dir. Ayrıca bu numara üzerinden WhatsApp yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Servisimiz klima bakımı, klima montaj işlemi, klimalar için arıza tamiri, klima gaz dolumu, klima sökme ve takma işlemi ve benzeri birçok hizmet için servisimiz çalışmaktadır. Yılların verdiği uzmanlık ve ekip arkadaşlarımız sizlere en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarını sürdürüyor.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Klima Servisi Çalışma Saatleri

Zeytinburnu klima servisi olarak çalışma saatlerimiz şu şekildedir. Müşteri temsilcilerimiz telefon ve WhatsApp hattınıza Haftanın 7 günü ve Günün 24 saati bakmaktadır. Sahada bulunan klima teknik servisi ekiplerimiz gündüz ve gece ekipleri olmak üzere iki farklı çalışma sistemi esasına göre çalışmaktadır. Gündüz ekiplerimiz sabah 07.00 akşam 22 00 saatleri arasında sahada hizmet vermektedir. Gece ekiplerimiz yani Zeytinburnu acil klima servisi ekibi 7/24 günün her saati hizmet vermektedir.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Klima Servisi

Zeytinburnu Klima Servisi Telefon Numarası

Servisimiz resmi bayramlarda ve dini bayramlarda açıktır. Ayrıca devletin tatil günü olarak belirlediği 1 Mayıs İşçi Bayramı, 15 temmuz ve 1 ocak yılbaşı günü servisimiz açıktır ve çalışmaktayız.

Zeytinburnu Klima Servisi Çeşitli Arızalar

Klima servisimize müşterilerimizden gelen arıza bildirileri genel olarak şunlardır. Klima su damlatıyor. Klimanın göstergeleri yanmıyor. Klimayı açtığımızda şalteri attırıyor. Klima soğuk üflemiyor. Klima soğuk hava vermiyor. Klima çalışırken çok fazla gürültü yapıyor. Klima gürültülü çalışıyor. Klima sıcak hava vermiyor. Klima bakır boruları delinmiş. Klima gazı çok hızlı tükeniyor. Bu ve benzeri birçok arıza durumunda servisimiz ile iletişime geçmek için Zeytinburnu klima servisi telefon numarasını aramanız ya da WhatsApp hattımıza mesaj yollamanız yeterli. Ekip arkadaşlarımız gün içinde gelerek klimanız da neden olan arızanın çözümünü sağlayacaklardır.

Çeşitli Klimalar Ve Özellikleri

Üç çeşit klima bulunmaktadır Bunlardan ilki duvar tipi , salon tipi ve son olarak kaset tipi klima vardır. Bu üç farklı klima çeşidi aynı mantıklı mantıkla çalışır. 3 klima 3 klima türünde de iç ünite ve dış ünite olmak üzere iki parçadan oluşur. İç ünite ve dış üniteyi birbirine bağlayan bakır borular ve diğer hatlar bulunmaktadır bulunmaktadır. Duvar tipi klimalar duvara Montaj yapılır. Kaset tipi klimalar ise tavana montajı yapılır. Salon salon tipi klimalar bir aksesuar gibi Herhangi bir montaj işlemi yapılmaz.

Bu üç model içerisinde en maliyetli olan kaset tipi klimalardır. Kaset tipi klimaları salon tipi klimalar izler. En uygun fiyatı bulunan Klima çeşidi duvar tipi klimalardır.

Zeytinburnu Klima Servisi Hizmetlerimiz

Zeytinburnu klima servisi olarak hizmetlerimiz şu şekildedir. Her yıl klima bakımı yapılması gereken klimalar için klima bakımı işlemi yapmaktayız. Klima bak ama istekleriniz için servisimizi servisimizi arayabilirsiniz. Klima bakım işlemi sırasında klima filtre temizliği ve ilaçlanması işlemi yapılıyor. Klima iç ünite kabloları ve diğer aksanı kontrol ediliyor. Klima dış Aksan kontrol ediliyor. Yeterli klima kızı olup olmadığı kontrol ediliyor. Bu ve diğer işlemler bittikten sonra klima bakımı sonlandırılır.

Klima Montajı İşlemi Ücreti Ve Nasıl Yapıldığı

Klima montajı işlemi için servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Yeni veya eski Her çeşit Klima için klima montajı işlemi gerçekleştirilir.

Klima montajı ücreti klimanın çeşidine ve montajının yapılacağı yere göre değişir. Ücret bilgisi için çağrı merkezimizi arayınız. Ayrıca servisimiz klima sökme ve takma işlemi, klima gaz dolumu işlemi, klima arıza tamiri, klima arıza klima a klima arıza kodları düzeltilmesi ve birçok farklı klima teknik servisi hizmeti ile Zeytinburnu ilçesi ve mahallelerinde hizmet vermekteyiz. Zeytinburnu klima servisi olarak iletişim numaramızdan arayarak arayarak ya da WhatsApp hattımızdan mesaj yoluyla servisimize ulaşabilirsiniz.

Klima Arıza Tamiri Montaj İşlemleri

Klima teknik servis hizmetleri Sunan firmayız. Servisimiz her türlü klima konusunda uzmandır. Kaset tipi klimalar duvar tipi klimalar ve benzeri salon tipi klimalarda uzmanlık sunmaktayız. Klima kurulumu işlemi yani klima montajı işlemi itina ile servisimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca servisimiz klima söküm işlemi de gerçekleştirmektedir. bunlarla birlikte klima arızalarının tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılan hizmetlerden bir tanesidir. Klima bakımı işlemi her yıl yapılması tavsiye edilen işlemlerden bir tanesi. Klima bakımı işlemleri için servisimizi arayabilirsiniz
Kaset tipi klima montajı nasıl yapılır gibi sorularla gelen müşterilerimiz olabiliyor. Salon tipi klimanın montajını nasıl yapılacağı ayrıca duvar tipi klimanın montajını yapılma durumu gibi sorular sorulabilir. Ekip arkadaşlarımız montaj işlemini en iyi şekilde yapacaktır. klima montajında önemli olan konulardan bir tanesi klima içerisinde bulunan gazın kaçırılmamalıdır. Eğer klimanın içerisindeki gaz giderse tekrardan gaz dolumu gerekebilir. Gaz dolumu da oldukça külfetli bir işlemdir.

Klima tamir montaj gaz dolumu

Klima Montaj ve Demontaj Fiyatları

Klima montajı fiyatlarımız klimanın özelliği ve niteliğine bulunduğu yere göre değişmektedir. Bakır boru ihtiyacının ne kadar olduğu klimanın gaza ihtiyacım olup olmadığı montajı etkileyecek hususlardandır. Ayrıca klima dış ünitenin asıl montajı yapılacağı önemli bir durumdur. Dış üniteler bazı zorlu durumlarda yer alabilir. Tehlikeli montaj işlemlerinin olmaması için güvenli bir şekilde montajın yerine getirilmesi gerekir. Klimanın bir yerden sökülüp başka bir yere monte edilmesi de müşterilerimizin talep ettiği hizmetlerden. klimanın sökülüp başka bir yere takılması gibi işlemler ekip arkadaşlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. Klimaların iç ünitelerin montajı da dış ünitelerini montajı gibi bilgi gerektiren işlemlerdendir.

Klima arızalarının tamiri bakımı gibi hizmetler servisimiz tarafından itina ile sunulmaktadır. Klima soğutmuyor gibi bazı problemler müşterilerimiz tarafından bizlere ulaşıyor. Muhtemeldir ki klimanın soğutmaması işleminde gerekli gazın klimada olmaması nedendir. Klima gaz dolumu ile yeterli gaz klimaya yerleştirilir ve soğutma işlemi tekrardan başlar. Bunun dışında bazı klima içerisinde yaşanan arızalarda klimaların çalışmamasına neden olabilir.klima içerisinde bulunan bir parçanın bozulması nedeniyle görevini yerine getiremez. Bu nedenle de klimalar yeterli verimi vermez ya da hiç çalışmaz. Bu tür durumlarda yedek parça değişimi ihtiyacı olabilir. Ekiplerimiz tarafından değiştirilen parça 1 yıl servis garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Klima teknik hizmetleri en iyi şekilde en kaliteli şekilde uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. İletişim numaramızdan bizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima tamircisi olarak görev yaptığımız her alanda en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışıyoruz. Klimalar özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılırlar. yaz aylarında klima bakımı klima arıza tamiri gaz dolumu gibi birçok hizmet müşterilerimiz tarafından yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Her bölgede arzu edilen teknik düzeyi Üstün klimacı tabiriyle müşterilerimiz bize ulaşmaktadır.

klima bakım temizlik arıza tamiri ücretleri

En Sık Yaşanan Problemler

En çok yaşanan klima problemlerinden bir tanesi de klima su damlatıyor neden olur. Klima kumandası çalışmıyor nasıl tamir edilir. Klimanın onarımı nasıl yapılır. Klima temizleme işlemi nedir klima bakımından farkı nedir. İstanbul klima firmaları gibi birçok arama internet üzerinde müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır. Servis olarak klima ile ilgili arızamızda yaşadığımız diğer problemlerde iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Malumunuz 3 nitelikli klima var kaset tipi klimalar. Salon tipi klimalar ve duvar tipi klimalar bulunmaktadır. Kullanım şekillerine ve ihtiyaca göre klimalarının çeşitleri ve özellikleri değişmektedir. İklimlendirme sistemlerinin en önemli değerli makineleridir. Soğutma işlemi gaz sayesinde olur. Yeterli gazın içeride bulunmaması nedeniyle soğutma işlemi gerçekleştirilmez. Ayrıca herhangi bir şekilde elektrik gitmemesi gibi durumlarda da kıymanın arızalandığını düşünebiliriz. Klimanın su damlatması özellikle bunu aşırı derecede yapması da arızaların birini diğer nedenidir. Bu tür problemlerde servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Bölgenin tüm mahallelerinde servis hizmeti sunmaktayız. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için iletişim numaramızdan bizi arayın ve müşteri temsilcimiz ile görüşün. İletişim numaramızdan bizi arayarak müşteri temsilcimize arızanız bakım ihtiyacınız veya temizleme gaz dolumu gibi arzu ettiğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz.

Exit mobile version