Site icon Servis Numaraları

Zeytinburnu Vaillant servisi

Zeytinburnu Vaillant Servisi Telefon Numarası
Zeytinburnu Vaillant Servisi Telefon Numarası

Zeytinburnu Vaillant Servisi Hizmetleri

İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde Zeytinburnu Vaillant Servisi olarak İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz. Telefon no : 0 212 967 60 16- 0 506 020 30 48 . Ayrıca bu telefon numarası WhatsApp olarak da servisimiz tarafından kullanılmaktadır. Servisimize ister telefon numaramızı arayarak isterseniz WhatsApp üzerinden mesajlarla ulaşabilirsiniz. Servisimiz kombi klima ve Vaillant ürünler için servis hizmeti vermektedir. Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat servisimizin telefonlarını bakıyor durumdadır. Servisimiz kombi arıza tamiri işlemi, petek temizliği işlemi ve kombi bakımı işlemi yapmaktadır. Servisimizden yararlanmak adına bizimle iletişime geçiniz.

Telefonunuzdan dokunarak Servisimizi arayabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0 506 020 30 48 – 0 212 967 60 16
Çalışma Saatlerimiz :
Hafta içi      : 07:00 – 22:00
Hafta sonu : 09:00 – 20:00
Kategori : Isıtma Sistemleri Servisi

İletişim Numaramız: 0 506 020 30 48

Zeytinburnu Vaillant kombi servisi

Ekip çalışma saatleri

Telefon desteği 7/24 bulunmaktadır. Sahadaki arkadaşlarımıza ise yılın 365 günü sabah 7 ile 22 saatleri arasında çalışmaktadır. Resmi bayramlarda da çalışıyoruz. Ayrıca yılbaşında çalışıyoruz Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarımızda da çalışmaktayız.

 Çalışma saatlerimiz

Vaillant Servisi çalışma saatleri müşteri temsilcileri 7/24 telefon desteği ile 365 günün tamamında size hizmet vermektedir. Saha ekibimiz ise haftanın 7 günü sabah 07 akşam 22 saatleri arasında hizmet vermektedir. Servisimiz resmi bayramlarda Kurban Bayramı Ramazan Bayramı gibi dini bayramlarda 30 Ağustos 29 Ekim 23 Nisan 19 Mayıs gibi bayramlarda da Ayrıca 1 Ocak yılbaşı tatili sırasında da çalışmaktadır.

Zeytinburnu Vaillant Servisi telefon numarası dokun ara

Zeytinburnu Vaillant Kombi Servisi yedek parça hizmeti

Zeytinburnu Vaillant Kombi Servisi ihtiyaçlarınız için arıza durumlarında yedek parçalarını değiştirir monte eder. Ve takılan yedek parça için bir yıl arıza garantisi vermektedir. Bir yıl içerisinde eğer montaj yapılan yedek parçada arıza çıkar ise ücretsiz olarak yedek parçanız montaj yapılarak size teslim edilir. Vaillant Kombi Servisi Zeytinburnu bölgesinde yaşanan arızalarda servis ihtiyaçlarında ulaşabileceğiniz Vaillant özel servisidir. Zeytinburnu Vaillant yetkili servisi değiliz.

Vaillant Teknik Servis

Vaillant Kombi Servisi hizmetleri

Vaillant Servisi olarak hizmetlerimiz şu şekilde bulunmaktadır. Vaillant kombiler için arıza kodlarının düzeltilmesi. Kombilerin kartlarında meydana gelen arızalar arızaların giderilmesi. Kombi kart tamiri veya yeni kartın montajı. Kombi Bacaları’nın temizlenmesi montajı arızası tamiri. Kombi su vanalarının gerekli tamiri. Kombi eşanjör arızaları Kombi Elektrik aksamında yaşanan arızalar. Kombilerin sıcak ısı vermemesi . Kombi pompasının görevini yerine getirememesi nedeniyle eşanjör de ısınan suyun dolaşıma girememesi nedeniyle ısının oluşmaması. Kombi fanının görevini yerine getirememesi yanma odasında oksijeni alamaması ve bacadan gazı atamaması. Gaz valfi arızası ana eşanjörün bozulması ve görevini yerine getirememesi.

Sıcak su eşanjörü de buralarda üç yollu vana da meydana gelen arızalar ve hatalar. Basınç anahtarının işlevsiz kalması. Prosestat limit termostat iyonizasyon elektrodu doldurma musluğu Çakmak genleşme tankı ve elektronik Kombi kartının bozulması gibi birçok arıza Zeytinburnu Kombi Servisi tarafından giderilmektedir. Özellikle genleşme tankında meydana gelen arızalar.

1 yıl yedek parça garantisi

Doldurma musluğunun bulunmaması veya kırılması. Doldurma musluğu nun gerekli işlevi yapmadığı ve kombiye su çekmediğimiz durumlar. Kombi elektronik kartının böceklenmesi. Kombi elektronik kart tamiri atının yapılması. Eşanjörün bozulması kombinin sıcak su vermemesi. Üç yollu vana nın arıza vermesi. Üç yollu vana yedek parçasının değiştirilmesi gibi birçok kombi arıza tamir bakım hizmetleri için servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kombi çeşitleri

Vaillant kombiler hermetik ve yoğuşmalı olarak iki adettir. Hermetik kombiler yoğuşmalı kombilere oranla daha ucuz fakat işlevleri açısından daha fazla doğal gaz yakıtı tüketen Kombi lerdir. Yoğuşmalı kombiler ise az gaz kullanarak daha çok ısı veren Kombi çeşitleridir.

Kombi servisi hizmeti

Kombi yedek parçaları nelerdir.

Yoğuşmalı kombilerde ve Hermetik kombilerde Kombi parçaları şu şekildedir pompa ana eşanjör sıcak su eşanjörü akış şalteri gaz valfi elektronik kart limit termostat doldurma musluğu genleşme tankı duyurular Akış şalteri üç yollu Switch

Exit mobile version